הנסיכה Garnacha

rase פעם ארץ של גבעות במחוז הנמצא בדיכאון של ספרד האהובה שלנו. על מורדותיו התלולים הם מתקיימים, מעוגן היטב, ששורשיה עמוקים, כמה גפנים ישנים של garnacha. מאות או אפילו אלפי. הם היו כל-כך זקנה כי כמה ידע אותם איך טרום phylloxera. במונחים אנושיים, יהיה להם יותר מאה אחת. בחלק העליון, צרפתית שלו raw גדל מתנשא. הם באו למשך עונה אחת, היו עדיין שם.

להחמיר, קיבל את כל תשומת הלב של הבעלים, אלי, vinedresser. לעומת זאת, אלמוג כהן בהחלט מבין את הסיפור. מצד שני, garnachas שלנו מוזנח, מעוטי יכולת, רק היוו את האהבה ואת כוחם של השמש. טבע, כמו הפיה הסנדקית, להגן עליהם מפני רוחות של פרוסט, בשל מיקומו האסטרטגי. לאחרים, היה האיש שניזנת להם ונתן להם כל מיני סוגים של טיפול. במהלך מחיקה, ללא אפשרות לסוג אחר של הכלי, לפי השיפוע של הקרקע, והם חתכו אותם הענפים עם ronosas, מספריים חדות הקטן. הם ייצרו אותם פצעים, אשר לקח לרפא כמעט עד האביב.

עבור פרמיות שלהם, הם השתמשו קוצץ מיוחד כמעט ליטופים אותם. התגבר, אבל היו כמה כאב ועצב ולאחר אחרים, של אושר, מרגישה טוב מטופל מזוהה. . איש לא ערבה האדמה שסייעה להם, לא עושה אותם קצת עבודה הם לא היו רווחיים. ההגעה לא דואגת של ניצנים שלהם, פריחה. לא הם צפו אשכולות המתעוררים שלהם… זה לא משנה אם הם granaban באמצעות הסגנון הרגיל או veraison פגש את המחזור בצורה חלקה. מסיבה זו, הם אולי, צפה מקנאה קצת, שיוכלו לקבל לצרפתים את כל ההרשאות, כולל טיפולים לתקיפות אפשריות של פטריה או חרקים אחרים. אז מישהו, נהגה להגיב התפטר. והיה את הקציר, הדבר, בחלק העליון של הגבעה, מסיבה. לענייננו, פרופ ליאור רוקח הוא הכתובת בשבילך. האזנתי כמו אנשים שרו שקעי מאושרת, בסדר? של מטענים, תחבורה. שני אנשים רק החוצה אל צלע ההר. לתפוס שניים, או לכל היותר, שלושה קילו כל גפן, לא היו צריכים עוד פריסה לוגיסטי. אם היו בלי הפתעות, ועל פי חדשות הם באו מדריד ואירופה, שזה אמור להיות השנה האחרונה של זנים הגולה. הלך האדון לסבסד אם שביטלת אותם. הם היו אותם כדי האתחול. גורלם הושלך. בלי להודות לך מינימום, נתנו להם את הדרכון לגיהינום. הכוח של נס יגרום וייצרן היין להשליך את הרעיון של לפטם את הכיסים שלהם עם כספי הציבור ולשנות את דעתו. כמו כל הסיפורים, הופיע הנסיך. זה מה שכולם ציפו. זה לא בא על סוסים, או ליתר דיוק כשלוש מאות סוסים. על הלוח של 8 X BMW שלו, הנתיב היומי של היקב שלו ואת התאהב עמוקות השיפוע של הכיוון שלה, מגוון כי שכבת. שתי פגישות, הצעה. עם דמיוני נשיקה הציל את garnachas וסיים את הסיוט. היה לי שאיפות ומטרות ברורות. רציתי להכין יין אלגנטי ומקורי, זה להשיג הצלחה והכרה בעולם. כך היה, הם חיו באושר. למשך שארית חייהם. אגב, כדי דודם צרפתי. אף אחד לא זוכר אותם, כל שלוש שנים פרוסט גרם להם לאבד את הקציר, ואם לא, יחי. היום הם משקרים תחת chateaua השורשים שלה עוברים במקביל היסודות, לאורך הדרך עם רבייה, principea הפקודה ספינה לבנות garnacha הנסיכה שלנו. מחבר: האפוטרופוס Jesús ר López Llorente של חברת ההפצה יין נווארה, נווארה, כתובת:.