השמנת יתר: מעבר נוסף של עודף משקל.

השמנת יתר היא בעיית פינוק עדין מאוד, לא תישאר עם ספקות לגבי משהו, עליך להקפיד על הבריאות שלך למקסימום. למרבה הצער, השמנת יתר אינה האסתטי היחידי הבעיה, אם לא מעורבים לבעיות רפואיות חמורות. קיבה מפחית את התמותה של חולים עם השמנת יתר ב-40% בעיקר על ידי מחלות כמו סוכרת, סרטן, מחלות לב וכלי דם. מה מדבר על כמעט חצי מהאנשים עם בעיית ההשמנה אני חולץ על ידי למכלאה של מחלות רבות. ישנם ניתוחים שונים רבים של השמנת יתר זה ניתן להגיש. יש בעיקר שלושה סוגים. לבירורים בנושא יש לפנות ל אלמוג כהן שמבין יותר ממני. שרוול קיבה, מעקף קיבה, פסי קיבה. זה הוא תהליך המתקיים מאז 1967, אז בשלב זה, היא הליך מובטחת לאורך שנים כבר-43.

תהליך זה מורכב חלוקת הקיבה לשני חלקים, לוקח את הקשר היחיד עם האוכל. ב מה התועלת זה להפחית את עודף משקל? החלוקה של הקיבה ואת העובדה כי רק חלק יש לך ישיר איתך קשר עם אוכל, גורם לך להרגיש מרוצה עם חצי או קצת פחות של האוכל הזה בדרך כלל ingerías. זה עוד פעולות נגד השמנת יתר. פעולה זו מורכבת סיכות 85% של הקיבה על ידי ייבוש, מה שאומר כי היכולת לקלוט מזון הוא מופחת על ידי יותר משלושה רבעים. זה מאוד חשוב כי זה יעזור לך להרגיש שבעים ולאכול הרבה פחות מאשר מה הם היו רגילים. היא גם אחת הפעולות החשובות שלוש נגד השמנת יתר. . זה מקום להקה סיליקון סביב הקיבה כדי להפחית את יכולתו 25 או 30 סמ ק…

מה גורם לך להרגיש מלא מהר יותר ולאכול פחות. מאחר שאת יודעת הכל על האפשרויות השונות בניתוח נגד השמנת יתר, באפשרותך להפוך את ההחלטה. הטובה ביותר עבורך. בריאות הוא היבט חשוב מאוד כי אתה צריך לדאוג, אם אתה מאמין כי אתם סובלים מעודף משקל או אתה מועמד לרכוש מחלות הקשורות אליו, אז לברר פרטים נוספים על הניתוחים נגד השמנת יתר ולסייע לך. הבריאות. במקום הראשון. מ מרין להחזיק Associates hold.mx העובד.