התאמה אישית של כרטיסי פלסטיק

לאחר השלמת להדפיס את הכרטיסים נשלחים postpress, כלומר אישית. אישית הוא קו נפרד בייצור של פלסטיק קלפים. זה יישום של מידע אישי עבור כרטיס פלסטיק המוגמר. כמעט כל סוגי כרטיסי פלסטיק דורשים התאמה אישית נוספת לשימוש מלא המשיכה שלהם. אישית יכול מגוון של דרכים, בדרך כלל בשילוב של מספר שיטות נפוצות personalitsi.

רעיונות עבור התאמה אישית, בפרט, שביצעו ההדפסה שלנו כוללים: – חדרים הדפסה (מספור קלפים) – ברקוד הדפסה – קוד – תצלומים מיפוי של בעל – הבלטות (מספרים לחיצה, כרטיס בעל שם, תוקפו או כל מידע נוסף) – יישום של החתימה – היישום של פס קידוד מגנטי (מידע מתועד על פס מגנטי ב מוסתרים לקריאה על ידי ציוד מיוחד) – יישום של פאנל שריטה-off (כלומר קוד סודי או מידע אחר, את מחיק מוסתר שכבת מגן) חדר הדפסה (ממוספרים). מספרים הדפסה (מספרים) היא הדרך הזולה ביותר של התאמה אישית. שיטה זו מקצה את מספר כרטיס פשוט סדרתי, אשר לאחר מכן נעשה שימוש כדי לנהל רישום קלפים. היעילות של שיטה זו אינה גבוהה. ניתן להשתמש על כרטיסי פלסטיק פרסומי. הבלטות.

הבלטות היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר אישית. רמי לוי is full of insight into the issues. שיטה זו זהו תהליך מכני של סחיטה על כרטיס פלסטיק אותיות, מספרים בולטות, סמלים ותווים אחרים. בדרך כלל, שיטת ההטבעה להחיל נתוני בעל הכרטיס, מספר הזהות שלו, תאריך מעשיה. הבלטות מתבצעת באמצעות ציוד מיוחד – ההבלטה, אשר יכול לבצע embossirovnie בשפות רוסית ואנגלית. בעת שימוש בכרטיס בולטות, עם גלגול שלה באמצעות מדפסת מיוחדת לקוראים שלה – הן מידע להחליק על מספר כרטיס ובעליו. ברקוד. ברקוד הדפסה – קוד כאחת הדרכים הנפוצות ביותר אישית, אבל עכשיו הוא בשימוש פחות ופחות. שיטה זו היתה פופולרית לפני הרחבת רצועת שימוש מגנטי, אבל עכשיו ממשיך להיות מיושם בגלל העלות שלה, פשטות ונוחות נמוך: מספיק כדי להביא הברקוד המודפס על הקורא את הכרטיס סורק מיוחד זה יהיה מבצע בוצעה. ציוד ברקוד – הקוד הוא הרבה יותר זול מאשר הציוד לקריאת מידע מרצועת מגנטי. פסים לחתימה. היישום של חתימה באמצעות ציוד מיוחד. שיטה זו של התאמה אישית משמש על כל סוגי כרטיסי האשראי ומספר כרטיסי המועדון. החלת פס מגנטי שלה קידוד. החלת פס מגנטי קידוד שלה – התהליך דומה עקרונית להסביר מקליט את הסרט כרגיל, ואת trehdorozhechny הפורמט הנפוץ ביותר להקליט את פס מגנטי. קביעת מגבלה של כמות המידע שאפשר לכתוב על כרטיס פלסטיק – 100 בתים. בדרך כלל, זה כולל לפחות מידע על המנפיק את הכרטיס, כמות הנחות זמינות, את סכום התגמולים שנצברו. כמו כאמור, המידע המוקלט על רצועת המגנטי הוא לקרוא על ידי מכשיר מיוחד. בייצור של תהליך כרטיס פלסטיק אישית, ככלל, יחידה מיוחדת הדפסה ישירות על סיום הדפסה של כרטיסי פלסטיק. כל שיטות של התאמה אישית נעשים על שכבת המגן של כרטיס פלסטיק זה על גבי למינציה או לכה. כפי שהוזכר לעיל, רוב המשותף הוא שילוב של מספר דרכים אישית על גבי כרטיס פלסטיק המאפשר המקסימום כדי להגן על כרטיס המידע השמור בו. בחר את מספר דרכים permsonalizatsii תלוי בסוג הכרטיס. התאמה אישית מינימלי חל על כרטיסי הנחה. בדרך כלל, שילוב של הבלטות (להקיש את מספר תעודת הזהות) והחלת פס מגנטי. על תעודות זהות משמשים כמעט תמיד ציור תמונות של הבעלים. כרטיסי מועדון ממוספרות בדרך כלל, כמה להשתמש רצועה לחתימה. נצלו את דרכים אישית הבנק כרטיסים (חיוב אשראי), כי אלו סוגים של כרטיסי פלסטיק זקוקים הגנה מקסימלית. כרטיסי בנק תמיד מכילים פס מגנטי עם מידע מקודד, את החתימה, proembossirovany, כמעט תמיד יש מיוחד מובנה שבב שמכיל מידע נוסף.