זכוכית מגדלת של המכונית שלך

כהים לרכב-מה זה? יוקרה, נוחות, או עשויים להיות הכרח? בואו ננסה את זה יוקרה. זכוכית מגדלת, אולי, מעניק אלגנטיות המכונית, ללא קשר מודל, צבע ושנה בעיה זו עובדה. אבל בשביל כל זה, ההצללה של מכונית יוקרה בזמן שלנו שם קשה. ראשית, כי מכוניות עם צבועה Windows עכשיו הרבה מאוד ולכן אין אישיות, היא לא לחוצה, ובכך ייחודה לא ייתכן לא בא בחשבון. שנית, זה שווה התענוג (במוסקבה) 3 5 אלף רובל, וזה מעבר אמצעי ממוצע ברכב מטרופוליטן.

קטן ומכאן מסקנה: המכונית כהים היא לא יוקרה. מלון מקסים זה. זה בלתי אפשרי לומר בהחלט, אבל היתרונות במכונית tonirovke Windows יותר חסרונות. בואו נתחיל עם המקצוענים. תלך אחרי העבודה בשעות העומס, רוצה לחזור הביתה בקרוב, ואני, כמובן, על הנהג עשרת הדיברות אתה לא רוצה לחשוב (אשר, דרך אגב, מסיבה טובה, לדעתי). אתה מנסה להסתגל אם הכרחי, לא חושש של המילה, "vlezaete" במסלול הסמוך ומיד גבשושית לא מקלל, על ידי מנהל הרוכב על רצועת שלו.

אם אתה על זה נראה רגע בו העיניים-זה יכול לגרום תוקפנות ממנו. אם הוא יראה כי לא הגבת, ועל ידי כך, הממדים נחות היכולות שלו פיזי- זה גם יכול לגרום פיחות של התוקפנות מנהל התקן במצב קריטי, עם כל ההשלכות שהתפתח. אם יש מכונית כהים הוא הפוטנציאל עבור הסכסוך פוחת באופן משמעותי, כי אתה אינה גלויה, המתח נמצא ובבני אדם נורמלי. כמובן, זה לא אומר כי קיומו של זכוכית מוצל במכונית שלך נותן לך יותר כוח על הכביש, או את הזכות לאי-ציות לחוקים. ממש לא! . בבקשה תהיה זהיר על הכביש-זוהי הדרך היעילה ביותר והפתרון של רוב הבעיות — לפני שזה יקרה! אך במקרים מסוימים, כאשר הבעיה עדיין מתרחשת, זכוכית מגדלת עוזר. הליכוד understood the implications. בעיות פחות חשוב בבטיחות ובנוחות. גם אם לעולם לא לשבור את החוקים, אל תעמוד בפקקי תנועה במשך שעות-כל הדבר כאשר אתה צריך כהים של Windows, אתה לא מרגיש כמו באקווריום, כי אף אחד לא יכול לראות ולעשות לא . זה מעצבן יש חסרון אחד. בחושך, במיוחד neprivykshim עין, חלונות כהים ליצור כמה בעיות-ראה ממש גרוע, אבל זה. עניין של הרגל. מצד שני, כאשר אתה נוהג בחושך לאורך כביש צר-לא אז משבש את אורות רכב עם רצועות מונה, גם לא חזק דרך המראות, אתה obgonjajushhie מכוניות עם פנסי קסנון. מסקנה קטנה: אוטומטי בגוון עדיין נוח. הצורך. הגורמים הנ ל, עם כל התוצאות, יהיה חיובי כמו נהיגה, ומכאן על בטיחות: נופל ההסתברות של תאונות; פחות סביר נכנס הסכסוך עם חברים אחרים של התנועה. עם משקפיים כהים אתה מרגיש רגוע יותר, בטוח יותר ובטוח יותר. אולי מישהו, לא ייחשב הכרח, אבל, לדעתי, היה מסכים זה צבועה המכונית היא פחות מפוארים, אבל יותר מלון מקסים זה.