חוכמת ההמונים במבחן

בעקיפין, חוכמת ההמונים ארוך עמדו במוקד העניין לגבי מה שקורה באינטרנט. אחד מסודות ההצלחה הראשונה של Google באופן עקיף הוא לדוגמה. לא משנה אם להעריך את ה-PageRank או ישירות, גוגל תמיד דפים (גם) אז באיזו תדירות אחרים בו קישור אתרים. הקישור נראה הקול של אישור והמלצות. לא תמיד צחי מלאך. השלב הבא הוא להשתמש חוכמת ההמונים היה או ווב 2.0 כביכול. 0. יהיה אחראי על תוכן, ובמיוחד גם ההערכות לידיו של משתמשים ישירות הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר. סימניות חברתיות, מסחר חברתית או כל buzzwords אחרים של ווב 2.0.

0-אופוריה: כל מבוסס אותו (לעיתים קרובות ללא ידיעתו) התופעה הישן של חכמת ההמונים. תמיד זה אך מודל המבוסס על מודל די ' מאטום לשקוף ' חוכמת ההמונים, אשר דורש אותם כמו הקיימת, אלא כוללת בדרך כלל לא מדידה. לאחרונה חדש ועוד הרבה יותר ישיר דרך היישום של חוכמת ההמונים של ההתקן אלא גם יותר ויותר בפוקוס רגילים ציבורי, אשר אין זה האוכל, אך מאוד ישירות מחיל את החוכמה של הקהל. היא „Prediction למה שנקרא Markets“, תופעה הישן עם נציגי הידועים ביותר של ארצות הברית. אלה בשווקים לחיזוי כוללים בדרך כלל המניות, הערך אשר תלוי המופע או ללא מופע של אירוע מסוים.

על בסיס מחיר מכירה של המניות, באפשרותך לקרוא ישירות ביטול כיצד הקהילה המתאימים הערכת ההסתברות של האירוע. אף אלה בשווקים חיזוי מספקת תוצאות מעניין וטוב באופן מפתיע לעיתים קרובות, כך הם בדרך כלל מסובך מדי עבור המשתמש רשת רגילה. זה מתבטא במיוחד vglw. מספר מועט של המשתמשים של רוב האתרים. חלופה מתקרב ישירות כדי לשקול את חוכמת ההמונים הם נדירים בארצות הברית, ולא היו כה הקיימת בגרמניה. רחוק כל כך, כי הצוות של „BeatJoe“ תחת הסיסמה חוכמת ההמונים ב- Pruefstand“ עשה – „Tippspiel 2.0 זו כדי לשנות. ניתן לשחק שם ללא התחייבות פיננסית, מדובר בעיקר „Ehre“ הטובים ביותר לקבל תמורה בנוסף סדר וירטואלית אלא גם עם פרס השחקנים הטובים ביותר. הדגשה: „Joe“ כביכול תמיד הרוב הצטרף, ולכן ניתן לראות את הביצועים לבדיקה ישירה על חכמת ההמונים. באיזו מידה את היפוך ופיתוח של החברה באופן כללי תוכל להבין בבלוג שלה.