חינוך פיננסי לצעירים – הודעה דחופה לבני הנוער של היום

כאשר הוא צעיר אחד יש את הכוח החלום כי לעולם לא תאבד בחיים. למעשה, קובע כי אדם ללא חלומות חסר לדחוף כדי להתקדם בחיים. זו הסיבה חלומות הם חשובים. (ה) לא פחות חשוב הוא שיש את החוכמה כדי להשיג את אלה חלומות יכול להפוך למציאות. בעולם של מואצת היום כמו קצב, לא קל להתגבר על המכשולים העומדים בפני זוג צעיר בדרכם להצלחה.

העולם הוא לא רק בהמשבר הכלכלי, אבל יש גם הרבה בעיות לרמה המוסרית והחברתית. הבעיה היא, כאשר לא פגש את הציפיות החיים בעל אחת כאשר הוא צעיר, כי זה מאוד קל ליפול לתוך דיכאון, תסכול ומרירות. כל זה הוא למנוע זאת עם הכנה טובה. הרוב המכריע של אנשים חיים בכל יום עם מעט או ללא תכנון. אם יש מטרות, לעתים נדירות ציון אותם, הרבה פחות כדי לתכנן איך להשיג אותם.

הסכנה של הנוער הוא שהיא לא ידוע חיוניות ולדחוף אותו אחד שיש כאשר הוא צעיר קשה לא כדי תמיד. את אנשים צעירים מאמינים תמיד שיש להם אנרגיה וכוח כדי שתוכל להתקדם בחיים. מדוע הם טרף קל עבור הלוואות לצרכן את ההבטחה אותם חלומות מיידית אשר עשויים לשלם יום בעתיד. זוגות צעירים הם שוק יעד חשוב עבור מוסדות פיננסיים, כי הם יודעים את הכוח של חלום. זוג צעיר חלומות שיש ילדים וכדי למצוא שמשפחה הולך להיות שמח מאוד. הוא חלק בלתי נמנע כי החלום של בעלות על בית, מכונית, רשימה ארוכה של החפצים שאת הצורך בפועל משתנה מאדם לאדם. מתמודד עם כזו רשימה של דרישות קל מאוד לתת הפיתויים של משכנתא או הצריכה. נוסף על כך, רוב הצעירים חסרי חינוך פיננסי יש צורך לדעת בוודאות מה הן ההשלכות של מדיום- או אשראי לטווח ארוך. הם לא יודעים כי זה אומר כמעט תמיד לשלם כפול לפעמים טריפל ערך טוב כי אז בהתלהבות קונה. גם אינם מודעים כי אותו אפקט שלילי חוב יכול להעסיק נא שלכם אם רק ממהרות את הכוח המדהים של ריבית דריבית. במקום לקנות חלומות מיידית עם כרטיסי האשראי שלך, כי להיות מורשעים לעבוד עבור מוסדות פיננסיים למשך שארית חייהם פרודוקטיבי, יכול לדחות את החלומות שלהם לזמן ולנצל להשקיע את הכסף שלך כדי להפוך אותו הכפל. בדרך זו הריבית לפעול לטובתו, ואחרי כמה שנים של דחיית החלומות שלהם, יהיה כוח הקנייה הצורך יוכלו לקנות את מה שהם רוצים, בעוד גילם משועבדים עם חובות, צלל לתוך אורח חיים של מחסור וחלומות שבור. רק בגלל שהם מעולם לא למד תוכנית ומשמעת באזור של הכספים.