חרדה אצל ילדים

כמו מבוגרים, ילדים יכולים לסבול בנוסף מתוך חרדה. למעשה, ילדים יש להמתין בזמנים מסוימים במהלך הפיתוח, במקרים כאלה נראה כרגיל (לדוגמה, היום הראשון של בית הספר). ילדים עלולים לסבול גם מתוך ביישנות מוגזמת, ייתכן להיאבק להתאים למצבים חדשים. הם עדיין אין את היכולת מעזים להשמיע את רגשותיו, וגם את היכולת לנהל אותם – ביצוע פחדים וחרדות שלהם אפילו יותר קשה להפוך אותו הקדמי. רוב הילדים יש פחדים של זמן קצר, ולגדול במהירות אותם בזמן שהם לומדים עם חוויית כי יש סכנה ממשית דברים פחד.

לדוגמה, ילד ילמדו הם לא מפלצות מתחת למיטה או כאשר אמא הולך לעבודה, היא תחזיר בסוף היום. זה נראה כחלק שגרתי של הפיתוח. כמה ילדים משתוקקים יותר מאשר אחרים, ייתכן שתזדקק לערוג או עזרה של איש מקצוע, במיוחד אם אתה חושד הפרעת חרדה. חרדה הופך בעיה אם הוא מתחיל להשפיע על שגרת היומיום של ילדך או אם הם הגורם לילד ובוהו משמעותית. כאשר חרדה רגילה בהילד? זה נורמלי כל הילדים חווים מסוימים החרדות בשלבים של פיתוח. בין 7 ו- 11 חודשים, אנשים צעירים ירגישו לעיתים קרובות מודאג ידוע יקרים. בין 7 חודשים ל- 3 שנים, רוב הילדים לחוות חרדה כשהן מופרדות מטפלות שלהם. ילדים צעירים ייתכן פחדים של זמן קצר, כמו פחד החושך, סערות, בעלי חיים, או ' monstruos’, והם לעתים קרובות לפתח פוביות זמני לאחר חוויות רע במיוחד.

ילד עלול לפחד כלבים אחרי הכשת אחד. כאשר הם מתחילים ללכת לבית הספר, הם כפופים כמו אקדמיים וחברתיים לחצים וחרדות אחרים הנובעים כתוצאה פיתוח עצמאית של תחושה של כל אחד. כמו חרדות אלה הם רגילה, הם הם חייבות להיפתר לאורך זמן. אבחון של חרדה של זיהוי צאצא של הפרעות חרדה לילד קשה כיוון הסימפטומים של ילדים שונים לעתים קרובות לאלו שנצפו אצל מבוגרים. מצד שני, ילדים בגילאים שונים, טמפרטורות ייתכן נספח סימפטומים שונים. להלן כמה דוגמאות ואת הסימפטומים suggestive מהחרדה של הילד: ** סיוטים או לילה הטרור ** למנוע פעולות מסוימות (כגון בית ספר או אירועים חברתיים) ** צעקה, שהתקפי זעם בקלות ** תכופות תחושות של בהלה ופחד להפריע פעילויות ** דאגה מתמדת של אירועים עתידיים ** קושי בביצוע חברים, ביישנות קיצוניים ** נמוכה ההערכה העצמית וחוסר ביטחון ** פחד בושה ** פחדים של רמת ההורמונים טעויות ** התנהגויות חובה (כגון כדי להיראות מתחת למיטה או) (הקבינט לפני לפני השינה) ** התנגדות לשינויים קיצוניים ** חוזרת סימפטומים פיזיים, כגון כאב בטן או כאב ראש, מה גורם החרדה של הילד ללא סיבה ברורה? חרדה ההפרדה רגילה ילדים צעירים, בדרך כלל יורד עם הגיל. מול ההפרדה מאנשים מוכר, הילד עשוי לזרוק שהתקפי זעם, סרב ללכת לבית הספר או כדי לבצע תקיפה בכו או מניפולטיביות. אם ילד גבוה יותר או גיל ההתבגרות נמשכת עם אופן פעולה זה, ייתכן שיש להם חרדת נטישה, עזרה מקצועית ייתכן שיידרש. שינויים, הפחד מהלא נודע. כמו מבוגרים, ילדים מפחדים ידוע, ובדרך כלל הם זהיר של מצבים חדשים. היום הראשון של בית הספר, להכיר אנשים חדשים או שכונות ניתן זמן לא מודאג עבור ילדך. ** אירועים טראומטיים. חוויות לא נעימות או רע עלול לגרום לילד להאמין כי דברים מסוימים הם מסוכנים או המאיים. הדבר עשוי לכלול מצב חברתי מביש, או אחד שגרמה נזק פיזי או הלם (כמו עקיצת של כלב או תאונה). במצבים קשים במיוחד, קיים הסיכון של הפרעת של מתח מעניינת (טראומטית), הילד שלך עליך לפנות לייעוץ מקצועי. ** את הבעיות הקשורות בית הספר. הילד עשוי להיות מודאג משהו שקורה בבית הספר כגון ההצגה, עבודה כדי להפוך לחברים או מורה העריץ. חרדה יכולות להגיע במקרים מסוימים של הקשיים עם העבודה של בית הספר, הפרעת למידה עשוי להיות הגורם הראשי. ** לבעיות במשפחה. הפרעה בסביבה משפחתית עשויה לגרום לילד להרגיש חרדה. לראות או לשמוע ההורים דן ברציפות ניתן מודאג במיוחד עבור ילדך, לתת להם תחושה של חוסר בטחון. מצבים אחרים המשפחה יכול להוביל ילד להוטים הפרדות, גירושין, מוות או מחלה במשפחה, ומשמעת להיפך או קשים. ** התנהגות מלומד. הילדים לעתים קרובות לקחת ההורים חרדה התנהגות. זו היא נכונה במיוחד עבור ילדים עם הורים שההתנתקות או חרדה מדי (אשר ייתכן שהם עצמם סובלים חרדה). חרדה אצל ילדים ניתן להפעלה אותו בדרכים שונות. מזהה שהפרעת חרדה של הילד הוא הצעד הראשון. שיטות המשמשות לטיפול חרדה של הילד יכול להיות רגיל (הקונבנציונלית) או לערב. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.