טיפים לניהול מוצלח

טיפים לא כל העולם יכול למנוע 100% כי הלקוח לא אוהב את העיצוב שלנו, לעומת זאת ישנם כמה שיקולים זה ייתן מצגת את מלוא הפוטנציאל של העיצוב המוצע שלנו. כפי שאמרנו, לא מספיק כדי לקבל את הכישרון להצליח, היא גם חיונית הצביעו חשד ואופי לספר ולמכור. באותה דרך כדי להשיג את הקבלה של העיצוב המוצע שלנו על ידי הלקוח, לא רק לסמוך על הכישרון היצירתי המוצגים בו, אלא גם מצגת אסטרטגית מנוהלות היטב. שיקולים מוקדמים: אבל לפני לחשוב על איך לעשות משהו במצגת שלנו מזעזע, אנחנו חייבים לתכנן כראוי העיצוב, דבר המבטיח: לאחר הבין הציפיות של הלקוח גרפיקה המאפשר את הזמן הדרוש כדי לפתח את ההצעה הטובה ביותר היתה כל המשאבים גרפי לוגיסטי הראשונית (לוגו טקסט ותצלומים רשימה בסיסית של סדרי עדיפויות תקשורת וכו '). עבור לעשות הצעה כמו אובייקטיבי ככל האפשר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח.

אם ההצעה שלנו מבוססת על תקשורת טכניים, יצירתי מוצק, אז זכינו במחצית גזע עם עיצוב מקצועי משלים כעת את האסטרטגיה שלנו על ידי מתן מצגת מלוא הפוטנציאל שלנו. טיפים: הסבירו כמה דברים לפני הצגת עיצוב לבלות כמה דקות כדי להסביר את הצעתו לפני המופע, במהירות לספר שהיו קריטריונים טכניים אסטרטגי להצדיק את ההחלטות שלהם הפכו עיצוב יצירתי כי עשה זאת בנוסף שלה יותר מקצועי, זה יכול להגן מפני פערים מופרכת שעלולות להתעורר. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . יצירת תחושה מלכתחילה דבר הלקוח בעיצוב אין זה מקרה, לחזק את הביטחון יכול להתפתח הגישה המקצועית שלנו, זה יהיה קשוב יותר גמישה ההסברים מאוחר יותר פעם שאתה רואה את העיצוב. נסה מבשר זה אינו עולה על 5 דקות, אנחנו לא רוצים להגדיל את הלהיטות שלו כדי לראות את העיצוב, זה יכול לשחק נגד אותנו, כדי להעלות את הציפיות שלהם. הגדר את הבמה "הרושם הראשון" הטוב ביותר אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, ולכן אנו חייבים להבטיח את התנאים של "לחץ של אהבה ממבט ראשון" של הלקוח לעיצוב. העיצוב הגדולים יש להגיש בתנאים מבוקרים על ידי המעצב. נסה ככל האפשר זה תמיד במשרדו ואת המחשב שלו, שם אתה יכול להראות את העיצוב במלוא הדרו של פרטים, צבעים מבנה גרפי, ללוות רושם טוב על הנייר יש תמונות מוכן לראות במהירות , לא לשבור את התעלומה של העיצוב שלו, פתיחת Photoshop ללקוח.

הצג את העיצוב במחשב הלקוח עשוי לעתים קרובות להיות ההבדל בין להעריך במלואה או לא, את כל הטוב ופרטים גרפיים של העיצוב שלנו. מצד שני הלקוח היא לעתים קרובות פתוחים יותר כאשר אתה מבקר במשרדים שלנו, כמו שלהם ההתמקדות היא אך ורק על המצגת. אם זה בלתי נמנע כי במשרדו של הלקוח, אז אנחנו מנסים לעשות את התנאים הטובים ביותר, עדיף לקחת את המחשב הנישא הכי טוב שלנו, עם רזולוציה טובה יותר צבע התצוגה ואל תשכח להביא את העיצוב להדפסה. אל תצפו בעיצוב להסביר את עצמו באופן מלא זכור כי מה שהוצג אינו יצירת אמנות להיות שקל ולהסיק מסקנות שלנו, אבל עיצוב שנעשה כדי לענות על אחד או יותר מטרות, כך פעם הלקוח מתחיל לראות את התמונות חשוב ללוות את ההתבוננות שלו עם הסברים על המקרה, מתאר "צחות לשון" כל האלמנטים של עיצוב הרכב, במיוחד אלה דברים עיצוב סטטי לא יכול להראות זאת, כמו תכונות מסוימות או אנימציות כי ישולבו HTML מעצב הפריסה. העיצוב החזק שלך כמו שאתה לא נוכל להראות מההתחלה הרושם שאנחנו יכולים לעשות הצעה חדשה אם אתה לא אוהב את זה, בהנחה כי הציפיות של הלקוח אנו לומדים ומנתחים מה הכי נוח, אז אנחנו צריכים להראות מקצועי להגן על העבודה שלנו עם כל הקריטריונים מסיבות טכניות כי הניסיון שלנו לימד אותנו. אבל עלינו גם להיות מקצועי להכיר בכך אם עיצוב דורש מאמץ רב כדי לשכנע את הלקוחות, זה אפשרי כי זה רע בגישה שלהם, אולי כדאי לשקול ברצינות פיתוח הצעה נוספת. היו מוכנים להתאים את העיצוב שלו עדיפה תמיד מבחינה אסטרטגית להתאים או לשנות את העיצוב שלנו צריך ליצור אחד חדש (אחר המצוות של עצמאי), ולכן עלינו להישאר גמישים יזום כדי לסייע ללקוח לתת לך רעיונות ופתרונות Fast פרטים אלה עיצוב שהוא אינו משוכנע.