יתרונות וחסרונות של התיקים עבור שימוש על-ידי באינטרנט

בכל שנה אנו רואים כי ישנם מספר גדול של פורטלים באינטרנט מוקדש להכריז על משרות פנויות. 4traveljobs.es הוא אחד כמה קרשים עבודה בספרד המתמחה בתחום תיירות ואירוח. אנו שואפים בכל יום להציע שירות טוב, שתי החברות הבוחרים באתר האינטרנט שלנו כדי לפרסם משרות פנויות שלהם, ואת אלה המחפשים תעסוקה. עם זאת, יש עדיין אנשים מסרבים להשתמש בלוחות עבודה כדי למצוא עבודה. לפי הניסיון שלי, הם נוטים להיות אנשים שעברו חוויה שלילית עם מדיה זו או מי פשוט בגלל בורות, אין אמון באפקטיביות של חיפוש עבודה באינטרנט. באופן אישי, לקח את שקיות בתפקיד מאז 2002, מועמד (מחפש תעסוקה), בין אם בשימוש כחברה (הכרזה מכרזים ובחירת הצוות), או כיוצר של פרוייקט האינטרנט של bolsa de empleo.

לכן אני גם יודע על היתרונות והחסרונות של מוצרים אלה. למי לא החלטתי להשתמש בלוחות עבודה כדי למצוא עבודה או הם פשוט ספק היתרונות שלה, אני פונה כדי לספור כמה מהיתרונות והחסרונות של מוצרים אלה. יתרונות: 1. ניתן לשלוח קורות חיים מספר הצעות של התעסוקה וחברות באותו זמן. 2. פעם אחת יש לך חשבון משתמש עם קורות החיים שלך, פרטי קשר הפעם עוד חוסר peder על-ידי הדפסה קורות חיים, כתיבת ושליחת מכתבים לחברות.

3 הוא זול, הוא לעתים קרובות חינם למשתמשים שמחפשים עבודה. 4. עוד יותר ויותר חברות להשתמש בשקיות תעסוקה, לכן כל פעם יש מספר גדול יותר של הצעות עבודה באינטרנט. 5 חברות שלא לפרסמו באינטרנט נוטים לספק מידע באתר החברה שלהם, לכן אנו יכולים לגשת למידע זה במהירות. זה יכול לעזור לנו להיות יותר מוכנים טוב יותר הודיע בעת ביצוע ראיון. 6. רוב החברות ליידע אותנו דרך empleo דה bolsa בהאם אנו נבחרו או לא פוסט כי שמעניין אותנו 7. שקיות רבות הן מכוונת, ולכן יהיה קל יותר לחפש עבודה מחוץ ספרד 8. אנו יכולים למצוא המון הצעות תעסוקה מכל הסוגים ב- empleo de bolsa אותו (על-ידי במשרה חלקית או יום תוספי עם או בלי ניסיון, החוזה מוגבלת או בשיטות וכו.) 9. ישנם רבים עבודה לוחות, שני כללי כמו במקרה של Infojobs.net (שבו אתה יכול למצוא הצעות ממספר רב של מגזרים ותעשיות), כמו אינטרנט אחרים אולם המתמחה במגזר מסוים כמו במקרה של 4traveljobs.es (בו תמצא הצעות הקשורות רק לסקטור תיירות ואירוח) 10. שקיות של תעסוקה נוטים להיות קל לנווט. גם המידע הניתנים בו מוצג בדרך כלל המקטעים לזיהוי בקלות או קטגוריות, כמו לדוגמה משרות פנויות מוצגים לפי הפעילות שלהם (לקוחות, מסחרי, סוכנות נסיעות, וכו '). 11. גם ברוב הלוחות משימת מקל אותנו בחיפוש אחר תעסוקה להיות מסוגלים לציין אם אנחנו מעדיפים סוג של חוזה או אחרת, או שייך להקה משכורת זה או אחר. כל שנועד לייעל את החיפוש שלך 12 במאי. לוחות עבודה מסוימים מציעים גם, בנוסף מציעה שירות חיפוש של עבודה, אחרים הקשורים מוצרים ושירותים, לדוגמה עצות על איך לכתוב קורות חיים או לשלוח לראיין, מידע על הכשרה מקצועית, קורסים, פורומים ועוד. חסרונות: 1. למרות שהוסבר בנקודה 6. בסעיף לעיל כי רוב החברות יודיעו לנו דרך empleo דה bolsa באם אנו נבחרו או לא לתפקיד שמעניין אותנו, הרוב המכריע של החברות אפשרות להגיב באופן אישי כל המועמדים שנתן מספר גדול של CVs חברה יכול לקבל דרך שקית של תעסוקה באינטרנט. זה עשוי לתרום disenchantment על ידי מועמדים שאינם מתוסכל כדי לראות את candidacies שלהם נדחות מבלי לדעת הסיבות לדחייה כזו. עם זאת, למרות החלטתי לנסות להבהיר את הנקודה הזו כמו חיסרון של לוחות עבודה, נכון מאוד כי העובדה של קבלת משוב מעט חברות שבחרת צוות יכול להיות בעיה המתרחשת לא רק בבורסות תעסוקה, אלא גם בכל מדיה המשרתים למשוך מועמדים, מגזין, עיתון, רדיו או טלוויזיה. 2. אנחנו חייבים לך יש מיומנויות מחשב מינימלית, גישה למחשב. עבור הערות כלשהן על נקודות אלו, אל תהססו לפנות ישירות איזבל ברמודס ריינה Directora