כדי לסייע Newbie בעולם של עתיקות

כדי להתחיל עם, קראת את המאמר שלי, יש לך גישה לאינטרנט, זה פלוס הראשונה שלך כדי שיזכרו תמיד. אתה מחליט למכור כל דבר עתיק של סקטור לפני מחשבה nekchemnoj היה, לא משנה איך זה הוכח שיש לך: מצא, היו בירושה, קנה או שינה בילדות, באופן עקרוני לא רלוונטי. חשוב, איזה מידע על הנושא עצמו אתה ומה שלומה של מידע זה המציאות. נניח שיש לך מידע מדויק מלא של זקנה, נושא ישן, אבל זה לא את העובדה כי אתה מקבל את הכמות המתאימה עבור הנושא שלך. בהתאם לערכו של חפץ עתיק, הגיוני להחזיק את המומחיות ההערכה כי בעת מכירת לא להפחית את המחיר, אבל מעדיף כדי להגדיל את המחיר של raritetu שלך. מחירים עבור הבדיקה, הוא לא ענק, הם צריכים לא לפחד primeu שעשיתי בדיקה דחופה ליום אחד עבור מועד בחינת 1500r 2-3 או 4 ימים בשווי 700 לשפשף בחינת וינטג ופריטים עתיקים מבוצעות על ידי עובדים מתאימים של Rossohrankul'tury, לצערי לא בכל עיר.

אבל כועס על זה. זה לא שווה את זה, צור קשר עם תרבות האזור שלך במשרד, והם תכוון אתכם איפה זה צריך להיות, או יהיה הטלפון הקרוב ביותר אליך מבית משרד התרבות. זוכר זה עתיק ישן פלדה קרה נחשב כלי נשק, עבור שבאחיזתו, אחזקה, מכירה או רכישה, אתה יכול לקבל תחת המאמר. אם אתה מקבל עזרה, חוות דעת מומחה אחזקת מאמר שלך קר עתיק נשק אתה לא פוחד. אך ראוי לזכור כי החוקים של הפדרציה הרוסית באזור זה הוא כל כך מעורפל כי עדיף להכין מראש כדי מצבים בלתי צפויים. שנית: כבר במיוחד שהחלטת לפרוש מן תחת אתה נדיר והם הלכו לשוק עתיק, בחנויות העתיקות של העיר שלך, שיחה שהמודעות לקנות עתיקות כבישים. כאן אני יכול לומר את הדברים הבאים: חנויות לעתיקות, לטרקלינים, חנויות וכו ' הם אנשים עובדים כי אנשי מקצוע בתחום של לקנות בזול או עבור המתנה ולמכור יקר, יש סיכוי שתקבל חצי לערך האמיתי של שלך נדיר של אפס במקרה הטוב מגישה את החלק הרביעי של האמיתי עלות. על מנת שלא תגיד להתראות עם הנדירות שלה, עתיקות (מטבעות, כפות, סכינים, נעליים, כיסאות, ציורים, מדליות, תגים, פגיונות, חרבות, פסלים, povorezhki, בולים, גלויות, נייר כסף, את התמונות הישנות, ואת הלאה) אתה זוכר בקשר שלך הראשון פלוס, אשר קראת בתחילת מאמר זה.

בסופו של דבר אני יכולה להגיד לדוגמה: חברה שלי מצאה סבתא שלה הישן flask פלדת אל-חלד, ביקשה רשות לאסוף וזה rezreshila, הוא בא אליי כדי לבדוק אם קיימים בדומה לאתרים של מכוני ישן, מה היה קצב שלה. לצערנו מצאנו כלום. ואז הוא הלך לבית חנות עתיקות בעיר שלנו, שם הוצעה לו 200R רק, הוא סירב ועזב. כששמע זאת החלטתי להציע לו הבריכה נחמד מאד גדול lizh זה nedostala' antikvarshhikam.