כוחה של חברויות באינטרנט

האם שמת עומס יתר צילומים, אחת דרומה לקראת החורף, או לחזור הביתה באביב? ב קנדה, שבה אני חי, זוהי תצוגה רגילה וסימן מובהק של העונה שעברה. מעת לעת, קל להבין כי יש דפוס מסוים של העריסה. לעתים קרובות, עף במבנה, כך מקל לטוס כקבוצה מאשר לבד, משהו אשר שומרת על האנרגיה עבור הנסיעה. שיוכים באינטרנט, כאשר הוא נבנה ממש, מבוססים על הפילוסופיה אותה, למרות העובדה כי הם מורכבים של סיביות, בתים, פיקסלים, אתרי אינטרנט ולא פסגות, נוצות או כנפיים. האם הבחנת כי הדברים הם קל יותר לעשות כאשר אתה מוקף אנשים מקומיו כלפי לכיוון אותה המטרה? הכשרה מרתון נראה פחות כבדה כאשר הוא פועל עם קבוצה של חברים.

מכירה ביתית נראה מטריד מדי עד הרובע יש אחד ביחד. ו-, כמובן, את המטרות להיות ריאלי הרבה יותר כאשר יש מאמן בתמונה. חברות באינטרנט מכיל בדרך כלל של אתר אינטרנט פרטי זמין לקבוצה מסוימת של אנשים עם אינטרסים ומטרות משותפים. כמו ספרייה, חברויות באינטרנט לקחת טופס נחוש, לעתים קרובות עם משאבים כגון ספרים, מגזינים, מאמרים וחומרים, אפילו שמע ווידאו. החלט מביע דעה מלומדת. Membersip פרמיום לעתים קרובות אתרי ישתלבו מגע אישי באמצעות תמיכה מאדם אמיתי, על-ידי דואר אלקטרוני, עזרה או בטבלה פורום דיונים.

בצורתו והמפורט ביותר, אתרי אינטרנט חבר יכול לברוח ביותר בעולם האמיתי, ואת חברים אשר היו בעבר חברים סייבר רק לשכב פנים תחילה, חוב מלט. אלה נוטים להיות חברים שיש להם הקו נוסף אריכות-חיים, כי זה אריגה לפגישות הממשי עבור החיבור על קו רוכשת את מימד חדש. שיוכים באינטרנט יש מאפיינים מסוימים משמעותי: אתר של חברות מעניקה ללקוחותיה גישה למידע הדרוש להם, כשהם רוצים אותו, לא רק כאשר הם זמינים בטלפון. אתר חברות מעניקה ללקוחותיה גישה אליהם, וגוף הידיעה שהם מייצגים, אשר יכול להיות עצום. חיבורים של הטווח הגדול אשר עשויים הם בשר טוב מאוד חוויה רב-ממדיים של הכשרה עבור לקוחותיהם. אתר של החברות להיות תובעניים לשמירה, שכן התוכן החדש והחומרים הדרושים שפותחו כדי להבטיח הצטרפותן טריים מעודכנים. עם יותר ממיליון אנשים בעולם שכעת, שהם מזדהים עם אחד אלפי קבוצות באינטרנט, חברויות באינטרנט הם מודרניים "השבטים" כי הם מילוי הפערים להשאיר שכונות וקבוצות אפילו של הכנסייה של ימי קדם. אנדריאה ג'יי לי coaches ליזמים ובעלי עסקים באינטרנט. כמו דה completo תומאס ג'יי לאונרד כללי Gerente, היא עזרה לבנות ולנהל את הרשת הגדולה ביותר ואת מאמן של מאמנים אישיים ועסקיים בעולם. כעת, מנהל כללי של אנדריאה ג'יי לי קבוצה של חברות, כותב, מדבר ויעוץ שיווק, אינטרנט, עסקים מערכות. זהו קטע מתוך ספרו החדש אימון של זרמים מרובים הכנסה