כיצד להגדיל את הביטחון העצמי

תקציר: אחת הבעיות תכופים עם מי הם הקוראים ולקוחות שלי כשמדובר לפעול ולשגשג, היא חוסר ביטחון בעצמם. מאמר זה לעזור לך להתגבר על זה "תחושה" paralyzes לך, לא יאפשר לך להשיג את מה שאתה הצעת. ניתן לומר כי חוסר בטחון עצמי היא כמו רגש ומציק שחוסם אותנו ב החלטה ופעולה. -הערכה עצמית נמוכה – מונחים, – בטחון עצמי נמוך – וחוסר בטחון – קשורים גם למצב הנפשי הזה. לפעמים מתגלה לנו כל רעיון טוב או פרוייקט, אנחנו הולכים כדי לדחוף אותו אבל ops! הוא כי ההתקדמות שלנו פתאום אנו מרגישים זה מכוער "דבר" תפר בבטן שחוסם אותנו, לא נתנו לנו לנוע קדימה.

לפעמים אפילו מאפשר לנו להתחיל. כאשר אין לנו ביטחון בעצמנו, אנו חשים ביטחון כל מה שאנחנו עושים הופך מורכב יותר, אנו לשתק אותנו לפעולה. דבר זה יכול לקרות לנו במצבים שונים כמו לדוגמה: אם אתה מחפש עבודה ואנו צריכים להשתתף בראיון העבודה, אם אנחנו צריכים לפתור את הסכסוך במערכות יחסים שיש לנו עם הסובבים אותנו, אם אנחנו רוצים להשיג מטרה או המתנה פרוייקט לזמן מה, אם אנו רוצים למצוא את האהבה של בן הזוג, בין היתר… ממולאים לבן = _. אם "הקשבנו" בזהירות המחשבות אשר הופכים ברגעים אלה במוחנו, יכולנו לשמוע משהו כמו: "אני לא יודע אם אני יכול לעשות את זה" "ומה אם משהו רע קורה לי? אני חושש כשל"" ואם דחה אותי, אני לא לאשר או כל צא שונים על-פי מה אני מקווה? " "אני מקבל אותו?" ", מה ניתן לעשות אם אומרים לי לא?"מה אני צריך חן בעיני האחר? "כדאי שאני לא אעשה שום דבר, אז כפי שאני אני נאה ולשנות למה נוח?" אתה הקול? יש ערכת המילים כי אני כמעט תמיד להזכיר במאמרים שלי הוא כדלקמן: מחשבות = רגשות או מצב רוח הברית = פעולה זכרו מה שאתה השפעות חשיבה שלילית או חיובית בפעולות שלך בגלל שם נולד נטייה לעשות משהו או לא, בדרך מסוימת.

ואז מה אם במקום להישאר אותם ממחשבות שליליות שתתחיל להתרכז על מה שאתה רוצה להשיג, מה אתה חושב תמיכה? במקום מקשרת אתכם עם חוסר הביטחון שלך והערכה עצמית נמוכה שלך, אתה צריך למצוא להתחבר קרן עם החלקים הטובים ביותר של מה שאתה רוצה להשיג להתגבר לך תחושה זו מכוער ואתה. הבעיות של חוסר ביטחון בעצמך יכולים להגיע לגיל הרך או אירוע בעבר שגרמה לך טראומה או פחדים להפוך כל דבר קטן עולה מאמץ גדול. אנו יכול לנתח מדוע זה קרה מה שקרה, כן, אבל זה לא עניין של משימת אימון. במקום התמקדות המקור "והלמה" דברים, אנו מתמקדים מה, כי אנו מאמינים, כי תמיד יש יתרון מאחורי גישה, אם לנו לא תומך, אנו נבקש לשבש.. עבור, בצע את "שחייה" באלה הימים שלילי? היתרון היחיד שקיים מאחורי זה הוא להישאר האזור נוחים, אך המציאות היא כי הם לא מאפשרים לך מתוך איפה אתה וישמור עלייך לכוד מעגל שקשה לברוח. אבל יש חדשות טובות שאני יכולה להבטיח לך כי באפשרותך לבחור לצאת זה מצב הרוח. טקטיקות אלה אני מציע להלן עשויות לסייע לך: מזהה מה ברצונך להשיג בפירוט ולשים בפעולה. מוצא כי הפעולות שלך עולים בקנה אחד עם המטרות שלך. ראה מי אתה: מהן החוזקות שלך, את כישוריו ומתנות? מה הם טובים? אם פעילות זו אינה קשה אתה יכול לבקש עזרה לאנשים בסביבה שלך. מזהה ומזהה כל מה השיגו בחיים שלך ואת השימושים ידע וחוויות כמו הדחף לכיוון מה שאתה רוצה להיות, לעשות או להיות. לבצע בעצמך ואתה עומד במילה שלך עם עקביות, קוהרנטיות. לזכור אם אתה מבטיח משהו לעצמך, אינן עונות על הדימוי עצמי שלך יסבול יותר ויותר כי זה כאילו אתה eligieras לסמוך על מישהו, אדם זה אתה מאכזב. שכתוב לבטוח שוב? כנראה כן, אבל אם נכשלת שוב, לאכזב אתכם פעם נוספת ולאחר מכן שוב שוב, תפיסת שלך אותו אדם יהיה מעט או לא אמין… אותו דבר קורה אם אתה מתנהג אתה עם עצמך! אתה יכול לראות אותה? לפיכך, חלים אלה טקטיקות אז תתכוננו לגלות את כל המשאבים שיש לך, להסיט את תשומת הלב שלך על-פי מה לא יכול, השגיאה ואת מה צריך כדי להתחיל התמקדות יש מה, מה ניתן לעשות וכל אשר באפשרותך ליצור כדי לקבל מה שהם רוצים. אם אתה מונחה את תשומת הלב לכיוון מה נדרש להשיג את המטרות שלך, אתה תרוויח יותר ויותר בטוח יותר, ניתן יהיה לבצע את הפרוייקטים שלך מול כל מצוקה שמגיע בדרך שלך. "להישגים הגדולים החלו כחלום במוחו של אדם. בדיוק כמו כל להיות נמצא את הזרע הזה יוצר אותו, האלון רחצה ב הבלוט, הציפור ממתין ביצה; חלומות הם הזרעים של מציאות זו שבו ממתין בקוצר רוח. אהבה היא כוח! חולם מושגת!" ג'יימס אלן שלך מבט על נושא זה חשוב מאוד… נא צ'ק-אין בעצמך על-ידי כתיבת מה אתה מרגיש boxed הערות להלן; לכל הקוראים יהיה אסיר תודה שסיפקת את דעתכם אצילי. באהבה, ורה Ani © 2006-2010 Ana ססיליה ורה. כל הזכויות שמורות. האם ברצונך לפרסם את המאמרים שלי ידיעון, בבלוג או באתר שלך? אתה יכול לעשות את זה אם לכלול את הטקסט המלא הבא איתה.. המעוניינים להשתלט על הגורל שלך ותן לו טוויסט שונה מהחיים שלך? אנה ססיליה ורה מסייע ליחידים, מנהיגים ואנשי מקצוע בתהליך של שינוי אשר מבקשים לדעת אם החלומות שלהם, לקחת אותם על פי השינוי הפנימי. אם ברצונך ליצור אפשרויות חדשות בחיים שלך, ליהנות ממנה הפוטנציאל עם הצלחה ואושר, לבקר כדי לקבל עוד עצות ואסטרטגיות חינם. הרשם כמנוי למידעון ולקבל בחינם בדואר האלקטרוני שלך את דו ח מיוחד חינם "4 שלבים כדי להתגבר על מחשבות שליליות למנוע ממך להתקדם".