כיצד לקבוע את האיכות של תוכניות שותפות

יזמים, הקשבה וידאו קורסים E. Popova ועוד יזמים Ushanova אינטרנט מוצלח מיהרו ליצור "יצירות המופת שלהם, איכות משאיר הרבה כדי להיות הרצוי. ובכל זאת, אם ה 'שותפים' היתה ההכרזה, אתה אהבתי את התיאור ואתה מחליט לעשות את זה, אין להתעלם הטיפים: למד … • איזה אחוז של השותף שלך טעונה · כמה קל להצטרף לתוכנית שותפים, כמה זמן · צריך לחכות לתשובה לדואר אלקטרוני המחבר: • קיימת אפשרות של דיווח מקוון; + על מה רמת לתמוך לקוחות · בהירות ופשטות התנאים תנאי, על מנת לוודא כי החברה שותף די לגיטימי, וזה מייצר רק באיכות גבוהה, חומר, זה עלול לקחת די הרבה זמן ואת רוצה את כל החקירה. תמיד, אני חוזר, תמיד לקרוא (לא מכיר דרך אגב) את ההסכם של תוכנית השותפים לפני מאשר לחתום. שירות טוב, איפה אתה יכול למצוא תוכנית שותפים איכות -. הם פרסו יותר מ 500 תוכניות שותפים בנושאים שונים, גרסת הדגמה, תצוגה מקדימה, קטעי וידאו, תמונות וקישורים רישום.

תוכל לתת הערכה לאחר רישום של כל השותפים. תוכניות שותפים המתקדמת ביותר יכולים להציע את האפשרויות הבאות: · דוחות מקוונים · בחופשיות להשתתף ידיעונים שלהם תוכניות; · תוכן להתאמה בקלות · שלוש שני ברמת המבנה · קול ותמיכה איכות · ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי • אפשרות קבלת הכנסה משמעותית. אמצעי זהירות יש להפנות את האתרים המתארחים על דומיינים ברמה שלישית. אבל כאן עלינו להבחין. אם הוא רק שיבוט של האתר (האתרים הללו יוצר שיבוטים של עצמם שותפים כדי לקדם את השותפות באמצעות המוצר Yandex ישיר), שמטרתה מנותב אל המשאב המרכזי, זה נורא או לא קיים. אם היא מוכרת (שותפים) לאתר, בדוק שוב מאה פעמים. הדרך הטובה ביותר לבדוק את תקינות המוצר של המחבר – לקנות באתר האינטרנט שלהם. למרות העובדה כי כמעט כל השותפים חלילה לעשות, אבל לא היה שום מקרה של מישהו, זהו חשבון סגור.

מוצדקת אם לרכוש כאלה? בהחלט – כן! על מנת להגדיל את המכירות תסיר מתהליך המכירה אינה הצעדים הנכונים, נשען על הניסיון שלו. בדוק אם יש את פרטי החשבון שלך על איך כתובת מבקר בא הקישור שלך. עלינו לזכור כי הקישור, שהתקיים היום, מחר לא יכול להביא לך משהו. כל תוכנית שותפים התסריט חייב להיות תקופה מסוימת של זמן לכתוב עוגיה, ואם המבקר הגיע הקישור שלך. אתה יכול לדבר עליו במשך שנים רבות "מלכודות" נוכלים.