כיצד לתקן מכונת כביסה

בהתאם לסוג התקלה מודאג, ללמוד איך אתה יכול להיות מסובך יותר או פחות. כיצד לתקן מכונת כביסה אם התקלה הוא המתכנת, לאחד התקלות הנפוצות ביותר בדרך כלל מתרחשים בבקר, מאז הוא כולל מספר רב של מתגים להפעיל רכיבים חשמליים אחרים במחשב. מתכנת מורכב בעיקר לשני חלקים distinguishable בבירור: הראשון נוצר על-ידי הבוררים. אנו יזהה כי הוא נפגע כאשר אנו הופכים את כפתור מתכנת ברז אינו מחובר לטעינה מים או המנוע אשר מסתובב התוף. במקרה זה אנו חייבים להחליף אותו. כדי למנוע טעויות בעמדה של כל חוט אנו לחבר מסופי כדי מתכנת חדש לבוא על-ידי ניתוק הישן, אחד אחד. החלק השני הוא המנוע עם כמפחית sprockets קטן הטווה מתכנת צעד אחר צעד. אם המנוע הוא נשרף יידעו כי המתכנת לא לסובב באופן אוטומטי מעבר שלב אחד כדי לשטוף אחר.

אנו יכולים לשנות המנוע, שתשאיר לנו עם ההבדל חסכוני יותר לשנות את מתזמן כולו. כיצד לתקן מכונת כביסה, אם הוא לא לחימום מים או מעט מחממת התפלגות אחר זה בדרך כלל קורה היא מערכת חימום המים. זה מורכב משני חלקים: טרמוסטט והתנגדות. לאחרונה מצאתי אצל משה אביגדור קעניג אוזן קשבת . סיד מים בדרך כלל לתקוף את ההתנגדות להיות הצורך, בעקרון, למקם את התרמוסטט אחד טמפרטורה גבוהה יותר כדי לחמם אותו שווה. בכל מקרה, סיד נוטה להרוס את ההתנגדות, אז זה חייב להיות מוחלף. כדי לשנות זאת עלינו לשחרר את התוף לטמיון גומי, לאחר הסרת האגוזים של ההתנגדות, לדחוף פנימה כדי להסיר אותו דרך החור לטמיון. טרמוסטט מצטרף צינור נחושת קטן כדי חיישן תרמי ממוקם בתחתית התוף ליד ההתנגדות. להיות במגע עם מים גם סיד משפיע עליך.

אם מעברי למטה את התרמוסטט או החללית, אנו להחליף שני מאז הם חברו ויצרו אותו פריט. כיצד לתקן מכונת כביסה, אם המנוע לא יסתובב או להחליק אבל פחות הנוכחי, יכול להיות גם תקלה בהמנוע העיקרי. אם זה שורף אותו היא חסכונית יותר להחליף אותו בחדש זה מתפתל אותו. כאשר החגורה שמתרחשת בגלגלת המנוע, אנחנו השתחררו לאחד שני הברגים המחזיקים אותו, pry עליו, מתחה את גלגלת. מבלי לשחרר הידית להדק את הבורג שוב. אם החגורה בלויים, לשנות אותו בחדש. כיצד לתקן מכונת כביסה אם לא מים מלוכלכים מפונה להסיר לטמיון הכנס כדי לוודא כי כל אובייקט בלהבים ייבוש לא מופרעות. אנו נסקור את המנוע של בריחת הממוקם בחלק התחתון של מכונת כביסה מחובר גומי אותה הזכרנו קודם לכן. נוכל ליישם כוח ישירות כדי לוודא אם זה עובד. אם הוא לא נכון, לשנות אותה. כיצד לתקן מכונת כביסה אם הוא אינו טוען סקירה מים עוצמתה ברז, אשר מחובר גומי כניסת מים. אם הוא אינו מקבל חשמל, נכשל המתכנת. אם אתה מקבל, התקלה יהיה ברז, נצטרך לשנות אותו. כיצד לתקן מכונת כביסה, אם לא טעינה מספיק מים או טעינה יותר זה מווסת הוא פרסוסטט בראש מכונת כביסה, מקושר על-ידי גומי דק בתחתית התוף. התקן זה מגיע עם הגדרות היצרן ולכן לא מומלץ לשנות אותם. אם יש צורך בכך, משום מכונת כביסה לטעון מעט מים או הרבה spilling על-ידי המגירה והדטרגנטים, ניתן להתאים באמצעות הברגים לוקח. כאשר מוסדרים, אנו מתגעגעים חרוז של קולק כך הברגים אינם רופפים. אם זה לא עובד, נשנה את זה. כיצד לתקן מכונת כביסה אם זה לא עובד כלום תבדוק כבל החשמל משדר כוח למחשב כי הבורר בטיחות נמצא המנעול של הדלת אינו מנותק.