כירורגיה קוסמטית

שגרה כירורגיה קוסמטית tuck הבזק ייקח בערך-שתיים עד חמש שעות, בהתאם לאופי העבודה. אם אתה מקבל רק Abdominoplasty של חלקי כנראה יש רק בין השעות שתיים. הליך כירורגי מופעל עם פתיחת ארוך של כל עצם הירך ישירות מעל אזור הערווה. גזור אחר היא מכן למחוק הטבור של השמיכה המקורי כדי להחזיר אותו שוב לאחר השלמת הניתוח. השלב הבא הוא כדי להפריד את העור התחתון של פלג הגוף העליון של אזור הערווה של הצלעות, מציג את שרירי מתחת. שרירי חשוף לאחר התפירה הדורש אותן כדי להתאים למיקומו החדש.

פעולה זו תיצור מותניים יותר toned, מוגדר. ניתן להוריד את העור באזור של פתיחת הראשונית, משובחים יחד, כל עור עודף מוסר לקטוע. גזור חדש מורכב מכן תחבושות הטבור, מלמלה שקופה, שפופרת זמנית כדי לבצע drain של נוזל עודף. לענייננו, רמי לוי הוא הכתובת בשבילך. הימים הראשונים לאחר Abdominoplasty הם כואב יותר, כי זה הזמן שבו יש יותר כאבים נפיחות. חשוב מאוד לא להפריע תפרים, תפרים במהלך זמן זה. לאחר כחמישה עד שבעה ימים הרופא להסיר את נקודות של suture החולה יצטרך להשתמש בגד תמיכה במיוחד שנועד להבטיח ריפוי המתאים. חוזרים לחיים נורמליים לאחר ניתוח זה יש קצת לאורך זמן.

הרבה של השחזור יש לעשות עם מצבך הפיזי, כמות פעילות גופנית נעשית לאחר הניתוח. חולים יכולים לחזור לעבוד מעט, כמו שבועיים לאחר ההליך, אך אחרים זמן רב יותר כדי לרפא. לאחר תשעה חודשים, הצלקות יעלמו, נותן לך את החופש כדי להציג את הבטן חדש. כדי ללמוד שיותר אודות, נא בקר במאמר זה ניתן לשחזר באופן חופשי, בתנאי כי תיבת משאב זה ואת כל הקישורים נשארים ללא שינוי.