כמה הערות על מנהיגות ניהולית

"אם יש לי אמונה כי אני מסוגל לבצע עבודה כזה, אני adquiriré בהתאם את היכולת לעשות את זה, גם אם היא לא הייתה בעלת יכולת זו בהתחלה. כלומר תחזית אופטימית של האפשרויות שלנו גדל באופן דרמטי את האפשרויות הנ ל ואת יכולות." ההכללות מאהאטמה גנדי שופע כבר הדפים נכתבו על מנהיגות ועל מאפייניו השונים בהתאם התפקיד כי הוא צריך לשחק. עם זאת, היה גם לציין לדוגמה עבור מקרה ונצואלה כי קיימים carecimiento של מנהיגים, שניהם פוליטית, כמו הניהול. הערות שאינם מופיעים אנשים מסוגלים להפיק שינויים, המרות הדרושים על פי המציאות של ההווה, כמו גם מי מסוגל גם אתגרי, איומים הנובעים מן הפעולה של מי אומרים מנהיגים, נתנו דרך מצבים במקום לעודד את חסידיו הטופס פה אחד, שמקורם החטיבה, מחלוקת המשפיעה שלו תמונה הישגיו. מנהיג טוב לעולם אתה יכול לתת דרך שאיפות, תחומי עניין, זיהוי לפייס אי-התאמות, להפר את המטרות שלהם, ולהביא פתרונות, נהיגה חסידיו ההישג של המטרות כי הציע להשיג, למנוע התנגשויות ארגונית וכל אשר עוברים על האקלים הארגוני עגומה. הוא אמר כי מנהיגות היא בפרקטיקה מבפנים החוצה בארבע רמות: צוות: הקשר שלי עם עצמי Interpersonal: אזור יחסי ואינטראקציות עם ניהול אחרים: אחריות שלי לעשות את זה לאחרים לבצע משימות ארגוניות ספציפיות: שלי הצורך לארגן אנשים, לקבץ אותם, להכשיר אותם, לפצות אותם, לבנות צוותים, לפתור בעיות ליצור מבנה, אסטרטגיות, מערכות בהתאם להם.

כולל התכונות המיוחדות של המנהיגים יכולה להיות מתוארת להלן: תרגול עבור auto-renew, הם עושים כל כך בקביעות בממד ארבע של האדם, פיזית, אישיות המנטלי, הרגשי והרוחני. עקרונות אלה של הביולוגיה יוביל בהדרגה לתו בריא וחזק עם רצון מאוד ממושמע, ושירותיות. הם סינרגטי, סינרגיה הוא מצב שבו השלם הוא עולה על סכום חלקיו. לעבוד בצורה חכמה כמו בקשיחות. הם פרודוקטיבי להפליא, כי הם מביאים החדשנות והיצירתיות. כאשר הם משא ומתן, תקשורת עם אנשים אחרים במקרים שבהם מופיעים הסותר, ללמוד להפריד בין אנשים על פי הבעיה. יש לו ייעוד לשרת: לשקול חיי שליחות, ולא קריירה. לעניות דעתי בצלאל סמוטריץ יכול לקבוע .

מקורות ולהזין אותם יש בהם מוכן מוכן עבור שירות. עיקרון זה של שירות, משוכנע כי כל ניסיון להפוך אדם ללא נשיאת עומס על כתפיך פשוט הוא שנועד לכישלון. מקרינים אנרגיה חיובית: הארשת של מנהיג הוא עליז, נעים, שמח. יחסו הוא קצביים, חיובי, קופצני. רוחו הוא נלהב, תקווה, בטוחים. בתוך הבלבול, אותו rencilla אותו או אנרגיה שלילית, שואפת להיות שומר השקט, armonizador, לבטל או לחזור אנרגיה הרסנית אמון הדדי: הם לא נואש לפני התנהגויות שליליות, הביקורות או חולשות, מחפש פתרונות. לא מאמין שיש התקדמה כאשר הם מגלים האחרים חולשות. הם לא תמימים, שהם מודעים כי קיימת חולשה זו; הם לא מקנא. לסרב etiquitar, esteriotipar, לסווג ו prejudge אחרים. הם שמכוונים את חייהם בצורה מאוזנת: הטוב ביותר ספרים הם קריאה ולשמור מעודכנים לגבי ההתקדמות של המדע ניהול התפתחויות. הם מעוניינים במגוון רחב של נושאים. הם מבחינים ערך משלהם, אשר יתברר באומץ לבו ועל שלמות, אשר לא מרגיש צורך להתפאר, דוב עם התהילה שלו, להראות את עוצמתו על-ידי המאפיינים שלו, אישורים, כותרות או אחרי הצלחות. הדרך שלך לתקשורת כנה, פשוט, ישיר ולטפל לא לאף אחד. עוד מידע על משה אביגדור קניג ניתן למצוא באינטרנט. הם רואים את החיים כמו הרפתקה: הם מתעניינים אנשים, הם לומדים אודות האנשים, אינו מסומן על-ידי הצלחות או כשלים של העבר שלהם. האבטחה שלך נובע בפנים, האם לא באה על פי בחוץ, אין להם צורך של שיעור זה, esteriotiparlo כל דבר וכל אחד לתת תחושה כללית של ודאות ויכולת חיזוי. הם לומדים ללא הרף: לקחת בחשבון חוויותיהם; לי, הם נראים מאומנים, לקחת שיעורים, ולהקשיב לאחרים, הם לומדים את שניהם באמצעות אוזניו, שלו בעיניים, סקרן מאוד כל הזמן לשאול Equilibrados הן שלהם הצמיחה האישית והן רוחנית: לשמור על מעקב מתמיד בכל מה מאפשרת לך לצמוח באופן אישי מבלי להזניח את התפתחות רוחנית. טופלו כהלכה שלהם אינטליגנציה רגשית: לשלוט רגשות ותחושות, כמו גם יודע כיצד להשתמש כל לגירויים מוטיבציה אלה המערבים את חסידיו והפקדת שלך יחסי אמון, אמינות. מסקנות אם דן הכישורים האישיים חייב להיות מנהיג עבור ארגון הכוח מבנה חזון ולשתף אותו עם שאר חברי הארגון, היכולת לשמור את חסידיו ואת טופס חדש, מיומנות של משא ומתן, דחיפה הצורך לקדם שינויים אלה נמצאים במרחק הארגון. לכן כרגע מי משחק מנהיגות ניהולית חדשה, עליך להבטיח את הארגון בו הוא מספק שירותים שלה, יעילות, פרודוקטיביות, צמיחה, הצלחה, להיות מאוד ברור מה צריך להיות הסוג של מנהיגות לעקוב אחר כדי להשיג את השיטה המקצועית שלו צפוי על-ידי כל מי לסמוך על זה. לכן, מנהיגים יכול להיות המפתח להצלחה או כישלון של ה organizadciones.