כרטיסי פלסטיק

כעת נראה, אין אנשים שלא שמעו על כרטיסי פלסטיק. זה ידע נכנסה לחיינו כמו האינטרנט וטלפונים ניידים. אבל עם הפופולריות של כרטיסי והתעללות תכופים, הקשורים בהם. חריגים מינור, כמעט כל כרטיסי פלסטיק שייכים למערכת כספומט (מכונה אוטומטית טלר, אשר לפעמים המכונה Machine בנקאות אוטומטיים או בנקאות מכונת תשלום), או במילים אחרות, הוא כרטיס כספומט. לדברי תפקודית שלהם המאפיינים של כרטיסי הבנק ממוקש על האשראי לחיוב. כרטיס האשראי מאפשר למחזיק בו לקבל אשראי מסוימים תשלום עבור טובין או שירותים שערכם עולה על היתרה על חשבון הבנק.

במקרה של "חריגה" שפרסמה האשראי חייב להיות משולם במהלך תקופת פי ההסכם עם הבנק. במקום זאת, הבעלים של כרטיס החיוב יכול לשלם עבור סחורות שנרכשו השירותים, כמו גם לקבל מזומנים בכספומטים רק על הסכום אשר בבנק. במערב אירופה הוא הכרטיס הפופולרי ביותר חיוב פלסטיק. כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב יכול שייך לאנשים פרטיים וללקוחות ארגוניים. לאחרונה קשור לחשבון החברה (תאגיד) ו יכול שתוגש רק עובד של החברה.

בהתאם למעמד של האדם בחברה הוא אפשרי הצבת גבולות השימוש בכסף. בנק יחיד חשבונות משתמשים באמצעות כרטיסי פלסטיק ניתן משפחה. כרטיסי משפחה מונפקים בהסכמת בעל החשבון עבור כל אחד מבני המשפחה שלו, אבל כרטיסים אלה מכילים להגביל את הסכומים שניתן למשוך. לאחרונה מצאתי אצל רמי לוי אוזן קשבת . הנפוצים ביותר בעולם הם ויזה, יורוקרד / מאסטרקארד ואמריקן אקספרס (AMEX). זהו התשלום הגדול ביותר של מערכות כרטיס, או, כפי שהם נקראים, העמותה כרטיסים (כרטיס אגודות), בתוך אשר קלפים השירות. כל מערכת יש מוזרויות משלו. לדוגמה, ויזה יש שני סוגים עיקריים – קלאסי, זהב באינטרנט. מאסטרקארד – סטנדרט זהב, אמריקן אקספרס – מסה זהב.