לבחור איזה בושם?

כאשר החלטנו לקנות בושם שם המותג, יש צורך לשקול גורמים מסוימים אשר ישפיעו על האיכות הסופית של המוצר שאנחנו מחפשים. ריח הסופי, הולחן על ידי השילוב של כל ריחות מעורבים בייצור המוצר, יותר את הדרך שבה הם אינטראקציה עם העור של האדם אותו, הוא רק אחד הרכיבים צריכים להשפיע על רכישה נבונה. הריכוז של הבושם הוא גורם נוסף שיכול להפוך מה שנראה שרכישה מעולה בתמצית העסק לא כל כך טוב הוא ללא ספק החזקים ביותר, מבחינת ריכוז של ניחוח לבנייתה של אותו. הסיכום מוכן בריכוזים ועד 18 40%, כך שעם כמות מזערית מספיקה לתת ניחוח מאוד אינטנסיבי. לא צריך לחול ישירות מהבקבוק, או עם האצבעות, אבל זה עם שפשוף פשוטה של המכסה של הבקבוק יותר ממספיק. אחרת, במיוחד עם ניחוחות מתוקים או פרחוני מאוד, זה יכול להיות cloying.

חל בפרקי הידיים, וחלק אחורי הברכיים והקרסוליים. משך הפעילות הוא כ- 7 שעות. או de Parfum, או מים בושם מציג אחד קצת משנית, בני 10 ו- 19% ריכוז. מומלץ לשימוש יומיומי, בניגוד הסיכום, אשר מומלצת רק עבור לילה חום, אור השמש משפיע על אותו במידה רבה. או דה טואלט או או דה טואלט הוא פירט על בסיס ריכוזים נמוכים עוד יותר, 5-10% של שמנים ארומטיים, 2% של מהות, וכן אלכוהול המשמש בדרך כלל ° 70 – שלא כמו התמצית והוא מים בשמים, עבור שאת פרשנות והמחשות אלכוהול בשימוש ב- 90 °. מוצר זה יכול לחול על בגדים ולא על הגוף, משך הפעילות כ- 3-5 שעות.

לבסוף, או Fraîche, או מים מרעננים, נחשבת משלים אידיאלי עבור מי לבצע פעילויות בחיק הטבע. מכיל רק % 1-3 של מהות, מכילים בדרך כלל אלכוהול, כדי למנוע כתמים על העור. ניתן להחיל אותה מספר פעמים ביום. הידיעה הזו, לפני רכישת מוצר זה נוח לייעץ איזה בושם הוא, בהתחשב בעובדה הקומפוזיציה שלה ישפיע ישירות ביצועים והיישום שלהם. אם אתה אוהב במאמר זה, באפשרותך להעתיק אותו באתר שלך או בבלוג שלך, בלי כל אי-נוחות. רק זכור להבהיר את המקור: