? למה הוא צעק ההר ליידי?

למה בכתה ליידי הרים? ביום, שליח יונה יפה, הוא היה להם רגל של ההר, בענפים של עץ עלים, יהיה זה מקום לא ידוע, על-ידי שם מעולם לא היה לה אחרונה וכי שאהבת בשארית הנסיעה הארוך שלו, על-ידי זמן. לפתע החל לחוש כי מישהו בוכה ונפל כי זה לבכות לך טיפות, את רטובה. מבולבלת, במקביל סקרן מאת יודע מי בכה של כל-כך, להיות נתן לו זה היה הר המלכותי. מאוד חביב שאלתי אותו: גב' מונטאניה, בוכה, דמעות, נאנח כל כך עמוק? . זה ההר בין יבבות אתה מסביר את זה הבא:-יונה היקר, זה כדי לבדוק את המקום שלך? ? זה מקום נורמלי שבו יונים כמוך באים לבצע משימות יומיומיות יונה מופתע, השיב:-לא Ms.

לא, זה לא המקום שאליו אני בדרך כלל ללכת, אבל מאז עבור הפעם הראשונה שראיתי אותו ללא שלג אותה ואת הרגליים? יש משהו מזה יפה מעיל לבן בחלק העליון, אמרתי לעצמי מפני לא לחקור אתרים חדשים, כי לא זה יכול לקחת מנוחה נעימה בעצים האלה כל כך גדול שופעים, ואז, להמשיך את הטיול שלי. אבל זה כי במקרה גב' מונטאניה מטריד אותך? . לא, אמר הר, – אתה לא מפריע לי, הבעיה היא כי-in? שאל את היונה. כן, כי אתה פשוט להסביר, יפה שלי, שלג לבן ובהיר הוא ההמסה הזאת כל יום יותר ואני בקרוב מאוד לפעול מתוך שכבה זו לבן, בהיר, זוהר אתה מעטרים את הטפסים חושני. לראות אותי מכוער, אפור עם זה עוד קצת צבע ירוק על רגליי. . זה מאוד עצוב בשבילי, האופי שלי לא להיות כמו שזה צריך להיות, לא מי יכול לבלות איתנו הרי שלנו, שלנו כל יום הקרחונים של קרח נמס יותר, אנחנו לא יכולים לשלוט בו. -אבל אני יכול לעשות בשבילך? גב' מונטנה.

על ידי זה עומדים על הדברים האלה כל-כך נדיר?… שאל האמת את היונה הקטנה יקירתי שיונה הוא שאנו יודעים מעט על מה שקורה; הוא אמר כי העולם משתנה; כי כדור הארץ יכולה להיות מכוסה על ידי מים אם עדיין המסת קרחונים שלנו, השלג של ההרים הגדול. תקשיב לספר לך על קבוצה של mountaineers, אשר לעיתים קרובות באה הנה, כי הכל הוא האשים את ההתחממות הגלובלית, מהם אותם בני האדם לא יודעים מה לעשות יצירת כמויות תעשייתי אשפה רעילים וזה מה שגורם כי שלנו שכבת האוזון היא לשבור את כדור הארץ חם בכל יום יותר ויותר. אבל באמת, אנחנו, רק חתיכה יפה של קרקע, לא נעשה הרבה. -אבל אז שאני יכול לעשות. אני? שואל את היונה מאוד מיוסר לפי ההסבר פשוט ניתנה מונטאניה גב'. -על כך האם ניתן לעזור זה או אולי לשים גרניט של חול ולעזור באותו הזמן לכוכב הלכת שלנו? כאשר גברת מונטאניה סוגרים את עיניהם וביצוע אנחה עמוקה, כמו חשיבה, הוא אמר, הוא כבר. -את יכולה לטוס, כמו גם יונה Messenger, תוכל ללכת של עץ בעץ, של קן בקן. ולהעביר אותם לאחרים את חבריו יונים, מה שעובר זה עם העולם הזה ולשלוח מסרים של תמיכה, של התראה לבני כל זה חיים בתוך כדור הארץ, בו זמנית עם החוטם שלהן, paticas שלהם עשוי להתחיל לנקות את זה. לכן אותם מיליון של יצורים חיים, הנה יהיה שיש לתת העבודה עשו ואתה אולי לשמש דוגמה אז הם עושים את זה באותו ולהתחיל לעבוד לטובת המקום איפה גר ו les הזאת סיפקה שניהם בלי לשאול אותם לכל שינוי. זה הכי טוב אז זה תהליך ההתחממות להמיס מהם הקרח חזרה וחזרה כדי לכסות אותי עם המעיל יפה שלי לבן, מהבהב, כמעט כמו זכוכית ולעשות שוב יפה, מלכותי, כמו תמיד היה, מביתה של כל הזמנים. לאחר מכן, יונתי היקרה, יהיה מוכן לקחת על עצמך את העבודה הקשה הזאת? שאלה גברת מונטאניה ומתחשב Palomita השיב בפשטות, באופן חיובי, אם ירצה:-לא רק אני אתרצה באופן מלא עם המשימה, אם לא אלחם כדי הכוח שלי במידה איפשר לי לעצור את המחלה הזו כל כך נורא זה הטבע, שהוא ביתי, הסבל הזה. אני חייב לשמור את הבית שלי ולהיות כי אז אני אהיה שמירת הבית של מיליוני בני וכי אני ישמח מאוד. ייקח את ההמלצות שלהם לרגל l המכתב, בחוץ נכון עכשיו להתחיל עם זה נהדר לעבוד היום אני הפקיד. -תגיד דבר יותר גב ההר, זה יהיה יותר חשוב המשימה לא יונה כל עשה לי מלא גאווה. לכדור הארץ שלנו. זה הבית שלך, זה הבית שלי, זה הבית של כל, אף אחד לא רוצה את ביתם להיהרס. אנחנו רוצים זה כמו מאז ומתמיד: יפה, מלא צבעים, של טעמים, ריחות נוצר רק על ידי ידו של דיוס. מכינים באהבה אנו חייבים לשמר את זה באהבה. כי אהבה זה שיכולה להתקיים רק, חיים, להתנגד. גב' מונטאניה אסיר אומר אל היונה:-תודה פלומה יפה, כי אני יכול עכשיו להיות קצת שקט יותר, כי יש מישהו שיהיה בכל מקום, רבים כי הבית שלנו שוב כפי שהוא תמיד היה, זה התעורר האהבה את הכוכב הזה כל אלה שחיים כאן. וזה הבית היפה שלנו. וכך היונה הוא התחייב הטיסה שלו להתחיל במשימה חשובה אשר ציינה את כדי מונטאניה גב. זה היה לקראת סוף העולם הזה כדי להציל את הארץ שלנו. מאת: לילה מצ'אדו Tarre מחבר: ליילה מצ'אדו Tarre