מה הילדים שלך לא מצייתים. ואיך לפתור את זה

צריך להיות סיבה להסביר למה ההורים להכניס את ילדיהם לציית עם מילים, בעוד אחרים מתוסכל כל המאמצים שליו. במילים אחרות, אם שני ילדים באותו הגיל, רמה דומה של הבנה הינם להוריהם לתת להם הוראה דומה, ÿpor איזה אחד מציית, השני עושה את ההיפך? בהחלט אינה suerteâ רע להורים יש ילד או שהבת הממרה, הם מקשיבים. למעשה ישנם גורמים רבים אשר יכולים לתרום לילד שימרה פי הזמנה. כאן מוכן 5 סיבות נפוצות: 1. הסדר הוא מבלבל-אמרת שהבת שלך: לא ניתן לחשוב כדי לאכול את jabona אחרי כמה דקות למצוא את זה נתתי לך לטעום. הסיבה יכולה להיות רק הביטוי היה מאוד מבולבלת.

מבחן להתעלם ההצעות האלה או לשנות סבון נשתמש רק בשביל לשטוף את 2 מנוז. ביקשת אפשרי.-אולי לא נראה לך, אבל עבור בנך בת 4-ייתכן בלתי אפשרי לסיים לאכול את כל המרק כאשר זה עובר שלב של. תיאבון. זה לא כי אתה לא רוצה לציית, זה פשוט כי אתה לא רעב. מבחן לשים פחות בצלחת ולשאול אותו לתת לי. אם אתה רוצה מסה. 3.

לא זמן טוב-אתה מבקר בבית של אחותך, ילדה בת 5 שלך שקוע במשחק עם דודה שלה גדול יותר. פתאום נכנס לחדר ואומר לו לנעליים aponte שאנחנו הולכים כבר!- כמובן אתה לא הולך לי התשובה חיובית, אבל שוב זה יש פתרון. 20 דקות לפני הזמן של עזיבה, להכריז על הבחורה שלך ודודתה עומדים לעזוב. עדיף, muestales זמן על השעון כך שיש להם רעיון מוחשי של מה זה. 4. אין שום קשר-אם אתה אבא או אמא תדע לבטח לזהות באותם הרגעים שבו יש חיבור עם הילדים: יש אווירה רגועה, נחשב בעיניהם, הם צוחקים את אותם הדברים, שהם מרגישים טוב. להיפך, כאשר יש כבר תקופה של הפרדה רגשית או פיזית (כעסת בגלל משהו, שבר, לדוגמה), הקשר הוא מרוחק, חמקמק. לחשוב על שני נאהבים במקרה הראשון, ולא ידוע שני השני. לפני מתן צו, חשוב כי reestablezcas חיבור זה מקבל פסיבי, הוו את הפעילויות שלך, שמה אותך ברמה שלך, ליצור יותר קשר עין. זה עשוי להימשך מספר שניות אך בסופו של דבר יחסוך לכם יותר זמן וזמנים רעים. 5 יש בנו מדעי.-כל הילדים אני יודע שיש עוד מדענים מאשר כל מבוגרת. הם לערוך תצפיות, בדיקת השערות על דברים ואירועים שהן שלך סביב, כדי להגיע למסקנות על הביצועים שלו. בשורה זו של מחקר, זה אפשרי כי יום אחד מחליטים desobedecera, או לענות נועה, במסגרת בדיקה. במקרה זה עלינו לקבל זאת עם בגרות, סבלנות, קצת ספורטיביות. בקרוב יגיע למסקנה שכאשר באהבה, הם לסיים את הניסוי. ללא ספק יש כל כך הרבה סיבות לכאבי הורים וילדים ברחבי העולם. Apéro אל תדאג! זה אפשרי כי הסיבות האלה יש יותר על הדרך (איך, איפה, מתי…), עם הקרן. קרי, ילדים להמרות את פי אותנו לאהוב אותנו. אנו ממשיכים לאהוב אותם, בעוד אנחנו מצייתים. בקר לקבלת עצות נוספות של משמעת חיובית לבין חיי המשפחה, בהיכן שאתה יכול להירשם ללא תשלום לרשימה של שבועון חדשות.