מוכרת ונפוצה בטון המגמה של אזורים חיצוניים

פעולות קטנות כיצד לבחור מוצרים מסוימים כראוי כדי לבנות או לשפץ, ניתן להפיק תרומות משמעותיות בהיבטים רבים בסביבה בה אנו חיים. פעולות פשוטות כמו opt לשימוש קומה דשא ריצוף שטחים בחוץ, יכול לעזוב את הערים שלנו יותר יפה, בטוח וידידותי לסביבה. נפוץ בחו ל, הם pisogramas יותר ויותר להיות נפוצה בברזיל. המאפיינים של pisogramas רצפת בטון או דשא הם חלקים בטון, עם דשא, יש מגוון צורות, גדלים, מרקמים וצבעים. הוא מוצר מאוד פרקטי ורב-תכליתי, כי יש צורך סיום פני שטח, ומאפשר המדרכה שפורסמו על תעבורה זמן קצר לאחר ההתנחלות. יתרונות השימוש בטון באמצעות בטון, כמו גם לתרום מבחינה אסתטית הריצוף אזורי בחוץ נמצאים בחלקים של בטון, עדיין יוצר יתרונות רבים:-טופס קומות עם פחות קליטה, פליטת חום; -הגנה על הדשא crushing במקומות של תנועת כלי רכב; -לסייע למניעת הצפות, מכיוון שהן קומות חדיר למדי, ומאפשר קליטה מהירה ופריקה של מי הגשם-אדמה.

מה הוא חיובי מאוד, מאז בערים הגדולות, הקושי של ניקוז מי גשמים הוא בעיה גדולה, כל כך הרבה כך גופים ציבוריים מסוימים דורשים כבר אזורים draining לאישור הפרוייקט. ניתן לבצע תחזוקה של בטון להסרת חלקים יחסית במהירות, ללא מעברי, ומאפשר שימוש חוזר שלה.

פטור מפני הרצפה גראוט, תחזוקה שלה קל מאוד. הוא גם הפתרון הטוב ביותר עבור היצירה של שטחים ירוקים לתושבי או משתמשים מבנים באופן כללי. שיווק של בטון באמנות Betonart בברזיל החברה, מייצרת ומוכרת רצפת בטון, דשא הרצפה על מדרכות צבעים שונים, צורות, מוצרים באיכות גבוהה ושירותים, עם עיצוב בהשראת לשוק האירופי. החלקים וחסונים, ניתן להחיל על מדרכות ציבורית, רחובות, ריבועים, בתים משותפים, קניונים, החניונים, בין השאר. בנוסף רצפות בטון, קירות או גדרות בטון הם אפשרויות חדשנות עבור פרויקטים לבנייה שכן הן לאפשר התפתחות צורות שונות ועיצובים עם ריהוט מושלם מסתיימת.