מורה, השפעה והשתתפות

כשלים בתאגידים דורשים איכויות של מנהיגים בכל חבר הצוות, אשר catalyse את ההתלהבות, לעודד קבלת ההחלטות של נטילת סיכון וחדשנות. חנוך ליבנה וורן רע מנהיג הוא מי הוא העם. מנהיג טוב הוא מי משבח את העם. המנהיג הגדול מנהלת העם אומר: "עשינו את זה". -כללי דזה דאגות הערה ברצינות איך היא נחלשה אוניברסיטאות את התפקיד של המורה כי רבים, הם התנהגות פסיבית, צילום כמה, חדשני ולא מסוגל מעל לכל המשפיעים על למידה, החלפת דעות, תתפרץ ידע חדש, מודלים, פתרונות שעובדים יחד עם בעיות קשות מול להשכלה גבוהה ובעיות הלאומית. הרבה של המפעל של מרצים מהאוניברסיטאות משולבים על-ידי אנשים תופסים את מיקומו של המורה מגובה עם הבחירה ידידות, מחויבות פוליטית, תפקיד המשפחה כי עבור מצוינות אקדמית. כל זה יצר של ריקבון בהוראה, וכשתגיעו היווצרות אנשי מקצוע שיוצא כיתות לימוד, כמו גם היעדר פרופילים של אנשי מקצוע מוגדר לפי מאפייני שדרש את התרחישים הנוכחי. זה הוא בלתי מתקבל על הדעת, כי רבים לא זוהו עם להגיע, הדרישות של החברה ידע בהווה, ואוניברסיטאות לא עושה שימוש בטכנולוגיית המידע.

אינטרנט, בכיתות וירטואליות, favouring מחקר, איסוף מקורות מידע עדכני, ויכוח, לאפשר לצוץ יותר דייקן, עקבי עם ההתנהגות של ידע מראש מדעי המציאות בהווה. צריך שינוי חדש הדינמיקה של השתתפות כמורה בכיתה, שבה, המורה להיות מנחה אמיתי, אשר מצריך את המשתתפים בכיתה שלך להיות דינמי חילופי ידע, תרומות מציאויות הדורשים פתרונות ופעילות שבו, להשפיע המשתתף כדי לערוך מחקר על-ידי מורים, בסיוע אינטרנט, מחשוב, המספקות נתונים שיסייעו ליזום דיונים זה יהיה ליישם עם תוצאות, שבו נחקר collaborated עליו. הוא שיכול להשאר בפנים סטטי פסיבי שינויים קבועים esceneraios שנוצר בכל התחומים, ידע המאפשר להתמודד איתם, להיות מעשית יותר, דרך לתת למשתתפים להתעמק בהם ו ישפיעו אותם באופן כזה לעבוד יחד עם ההצעות בפתרונות אסרטיבי צריך להינתן. ידע עדכני, מגובה עם הניתוח של היקף והשלכות שלה, לפי מאפייני התרחיש שבו הוא פועל, עליך להביא לידי alarming כישרון עוברים כמה בכיתה באוניברסיטה, אפילו בתוכניות לתואר שני וחיפוש מורים, עדיין מבוזבז, ההון האנושי של המשתתפים בו, באמצעות פדגוגיה שלא תואם למציאות, הכתבת הערות המשתתפים מועתקים ומועברים, כי זה מבטיח כיתה טובה לחזור עליהם כל ראיות הוקמה. זה עושה עצוב הערה מורים מסוימים, הם משתלטים כמונופול בשיעורים שלו, הסופר היחיד המספק ידע, הימנעות ' דיאלוג, תרומות, תוצר של החלפת דעות. מורים רבים מעוגנות בבחינות מסורתי, שבו שאלות, פשוט, מורכב חזרה על מושגים, מוגבל על-ידי לשעה מסוימת, עם מעט ישימות למציאות מעשית הוא מודאג.

מערכת כבר אמור להיעלם על פי לוונדליזם לתת דרך הערכות חדשה עם הקצאות של עבודת מחקר המצריכות והזדמנות של דעות, הביקורות, תרומות אשר יבטיח באמת ידע דנו יטופלו כראוי על-ידי המשתתף. יש צורך כי המורה יודע השפעת המוטיבציה של המשתתפים הלמידה שלהם, דנים בסוגיות עכשוויות, נושאים ולעודד העושר הצמיחה האישית שלהם, מקצועי, לעודד דיאלוג, השיעורים הם סדנאות דינאמיות, אלכימיה האמיתי של ידע שעלולים להוביל מודל חדש של למידה לטובת כל. תקף מאוד שהמורה האיטלקי פרנצ'סקו Tonucci, ממליצה כי אנו רואים, כי ידע הם כבר באמצע לנו: תעודה, באינטרנט, בספרים. האוניברסיטה, בתי הספר ללמד באמצעות השיטה המדעית. לא יכול להאמין בעמדה פסקנית של מורה בעל ידע ומעבירה אשר פלטפורמה או לוח בעוד תלמידים (מי לא יודע כלום), להוסיף ביאורים ולהקשיב מטומטם ומשעמם. בדרך זו תוכלו ללמוד להיות שקט, פעמים רבות הוא לכל החיים. אתה מאבד את הסקרנות ואת היחס הקריטי שיקולים והצעות עבור המציאות החינוכית ונצואלה, בעיקר באוניברסיטאות, ערכת הנושא שבה אנו מנתחים, צריך בהחלט שינוי קיצוני כיצד לבחור מי לשחק את תפקידו של המורה, להיות יותר סלקטיבי רשויות האוניברסיטה אשר להשתלב המורה צמח, הסבת אקדמיים המאפשרת להם לשלב, בנוסף ושירותיותהתלהבות, מוטיבציה, השפעה, הדור של ידע, עדכון, ישימות, בעל הכשרה טובה מה המחקר המדעי דורש עבור להשיג תוצאות חיוביות. אתה לא יכול לשכור אנשים ללא הכנה אקדמי, מבלי לדעת את תפקיד הדורש בהווה, עם הוראה מקדימים, יצירתי, חדשניים בהם כראוי כישרון, היכולת של המשתתף שלו עם שיטות חדשות של למידה, והמשפצים, שוחרר המסורתי, המאפשרים לדעת כדי לשלב את כל השחקנים המעורבים כדי להגיח פרדיגמה חדשה של החינוך להכיר השימוש המודרני כלים שנוצרו גרמו התקדמות, כמו כל דבר מעודד אותו. זה לא יכול להיות המורה בכיתה למלא תוכן לתלמידים שלהם, לקדם אלה לקחת צעד שלה הפוטנציאל יצירתיים, חדשניים, הידוע להקשיב מה שהם כבר יודעים, ולהציע כי שיטות מעניינות לדון ידע שהם מביאים לבתי ספר, בית, אינטרנט, טלוויזיה סרטים דוקומנטריים. מקורם הערכה חדשה מערכות המאפשרות כולם יכולים להדגים הלמידה שלו, באותו הזמן להעריך כי המורים גם עשו זאת ב- הפונקציה של התוצאות המתקבלות. אני מסכים עם הרעיון כי מורים צריך להעריך, היסטוריה משפחתית, שמביא כל אדם וידע כי הוא יכול לקבל הרבה מידע אשר יכול לעזור לך ללמוד המתאים, כאשר שלהם חולשות, חוזקות מזוהים. זה הכרחי, כי המורה זה עודכן ולפעול על פי שלהם כאן ועכשיו, להזדהות עם הצרכים ואת המציאות של ההווה, כדי הסר מן העבר, לא להפסיד זמן מה שאחרים הוריש לנו ואשר כבר לא חוקיות, עבודה בנושאים של בעיות בהווה, הנוכחי יש לטפל, שכן אז זה מגורה ידע חדש. שצריך המורה מודרני, להיות קשוב מאוד, במתן כלים לתת לשלב שיטות חדשות של עבודה ומחקר מדעי, לקדם ידע קריטי ללמוד לשתף פעולה ולעבוד כצוות, כי תמיד לשמור על מוטיבציה להיות קשוב לכל האירועים מתרחשים, להיות מוכן להתמודד עם אותם עם ידע תומכת. צריך מורה ההשפעה מעצם הידיעה תלמידיו לעניין להיות אותנטי, חושפים את שיקוליהם, לעבוד איתם, להשיג לכידות מקורי של רעיונות על בסיס הניתוח, דיון הכל המאפשרת שלהביא שכישרון הנדרש היום לחזור הצלה וחינוך מתודולוגיה למידה חדשה המעודדת כולם שיווצר.