מחפש שלום פנימי

  PS. פרננדו אלקסיס Jimenez העצים התחילו ליפול כמו הקול של אמנם גדלה ביערות של Caucheria, העם הברזילאי שבה צ'יקו מנדז נלחם בקרב המר כדי למנוע את הבנייה של הכביש הראשי, או כריתת יערות ללא הבחנה, נשא אסון אקולוגי של תוצאות בלתי צפויות. הוא נולד וגדל במשפחה צנועים, שהיה בהיעדר האם בקרוב. בבגרות הוא למד לקרוא, מאז, כך הספרים הביא אותו לעוף על כנפי הדמיון, ליטף את החלום כי יום אחד – במידה רבה כדי להופיע horizonte—llegaran להיות חינם מדיכוי של אלה שקנו latex במחיר הם רצו, נתונה להם עוני וייאוש. מהמיקום הרלוונטי בהפועלים הכפריים איחוד הארגון להגיע מכה הגורל, הוקיע את ההתקפה האקולוגי אשר נועדה לבצע מי שרפה גדולה נרחבים של יער כדי לבצע דרך כביש מהיר, אגב, זקוף על עדריהם ולהשקותם ענק זכייה שוליים.

הם רצו להרוג את הטבע. יהיה זה להשתמש אנשים, ו- puntillazo הסופי לפעילות רק המורכב המשאבים הכלכליים של שנים. הוא כיכב בהפגנות לא-אלימה, משוכנע כי הדיאלוג הוא הדרך היחידה לפתור התנגשויות. הוא היה כלוא, עונו, נלחץ פסיכולוגית, בעל הפינות כך לנטוש את חלומותיך. עם זאת הוא לא.

תודה אחיזה שלו מנעה את העבודות האזרחי, בשטח גדול היה איזור על-ידי ממשלת ברזיל כפי היער הראשון שומרים האמזונס. מנדז צ'יקו שילם בחייו את המחיר להגן על אדמות gente… עקרונות להתגבר על ההיסטוריה של מסלול זה, הגדולה ביותר בדרום אמריקה, מסומן על-ידי שלושה רכיבים: הראשונה, נאמנות מטרות וחלומות שלך; השני, אמונה האיתנה בה ואמונה אלימות, לא להביא משהו חדש; ו המצב השלישי, החזון מותר לו לחשוב את חייו אלא גם של אחרים, כמה שהמשמעות ג'ונגל האמזונס אל היבשת ועל כדור הארץ. החלטתו לא להגיב עם פעולות אגרסיבי פרובוקציה מרובים, הופכת medidar –al ב lucha—necesariamente שלך לזכור את העיקרון המקרא על ידי האדון ישוע: “Bienaventurados meek, כי כדור הארץ יקבלו עבור ירושה. מבורך הם אלו הרעב thirst של צדק, כי הם יהיו מרוצים\".(מתיו 5: 6, 7). כמו כן, ניתן להניח את היסוד לשנות את העולם המקיף אותו. לא משנה כמה גדול נראה חלומותיהם. באפשרותך להשיג אותם עם העזרה של אלוהים. לא לשכוח מי לא חולם, לעולם לא מגיע לכל צד. רק מי בא על הנסיבות מתחייב מאמצים להביא שינוי, לקוחים מן היד של ישו אדוננו, לנקוט צעדים המשרד, מטרות להגיע זה fijado… פרננדו Ps הם אלקסיס Jimenez – קשר המחבר המקורי של 317-4913705 דוא ל (0057), מקור המאמר.