מעברים מקצועיים: חוברת הראשון

ייתכן שקראת באחת הכתבות הקודמות שלי אודות המעבר מהקריירה שמתאר כיצד ליצור גזעים נוספים עבור עצמך. מאמר זה יציג בפניך שלושה אנשים שאני קורא חסרי פחד של עלונים כי הם הפכו את זינוק באמונה, כי רבים מאיתנו רק ייחשב. פחד עלון מס ' 1 עבד עבור יצרן גדול של ציוד הכושר. למעשה, הוא היה מכירות אזוריות מנהל להם, זה הולך טוב עם מכירות, תוכל להוסיף. ב ביקורו מספר חדרי כושר, שנמדדו לאנשים המשתמשים המתקנים. הוא הבין כי אנשים אשר היו בתוך המבנים של עבודה בבריאות שלך במקום להיות מחוץ ליהנות מיתרונות נוספים עבור מרחבי שלומם שלהם מה היה להציע. רציתי להיות בטבע.

היא האמינה כי אחרים גם. הוא עזב את עמדתו של ניהול מכירות כדי להפעיל את העסק שלו. הוא הזמין אנשים להיכנס בתרחישים טבעי ב- backyards שלהם, קיאקים, טיולי הליכה, חביב, טאי צ'י. הוא הוסיף מוצרים טבעיים כגון מכותנה תחתונים, גרביים. היום, יש לה אתר אינטרנט, ירידי רחוב, קונים את המוצרים שלך, החזון שלך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של משה אביגדור קעניג.

פחד עלון # 2 היא אחות רשום. היא הייתה אחת של יותר מעשרים שנה. לאחר כמה חוויות טראומטיים, הוא החל לצייר כדי לסייע לעבור אותם. היא כל כך הרבה אהבה הוא החליט לבצע חלק מרכזי באמנות. לאחרונה, היא חלה על אוניברסיטה מקומית עבור תואר באמנות, הוריד את שעות בשבוע בתור אחות. יצירותיו היו כמה תערוכות אמנות, היא מקבלת את המיקום של המייעצת לארגון אחד לטובת אנשי בריאות להשתמש לאמנויות תחזוקת בריאות אותם ואחרים. פחד עלון # 3 עבד בתור מהנדס עבור מספר חברות בארצות הברית. a‰l תמיד רצה לחיות ליד המים, שיט, דייג וצלילה. לפני שנתיים, החליט לקבל את הרשיון של קפטן כך שהוא יכול לעשות אותיות. הוא גם החל לכתוב דוח של דייג עבור ידיעון המקומי באופן מקוון. לפני שנה הוסיף הם לעבודה קורס הצלה החברה באזור ב בסופי-שבוע של זמן. לפני ארבעה חודשים הוא פרש מן המיקום שלו כמהנדס ולקח על שטחה על קרוונים, חברת החילוץ. הופחת באותיות שלו, אך יש לו מעריצים רבים של ח דייג שלו. אלה הם רק חלק מהאנשים שאני יודע שהם עשו או נמצאים מעבר קריירה. חושב אודות כמה עוד יש שם בחוץ. ייתכן עלון פחד, גם. זקוק רק רעיון, מעט יצירתיות ואומץ קצת. זכויות יוצרים 2005 קתי Iwanowski. כל הזכויות שמורות. קתי Iwanowski, אחות סרטן, לשעבר מנהל, יצירת אמנות, מדבר, כותבת על החיים יצירתית ועבודה. שלו מאמרים, מאמרי־המערכת וההערות על אמנות, עסקים, יצירתיות, נושאי ההנקה פורסמו עלונים, כתבי עת, ספרים ב ארצות הברית. כדי לארגן קתי כדובר עבור האירוע הבא או כדי ללמוד עוד אודות עבודתו, בקר באתר האינטרנט שלו ב