מקורה לעומת שיזוף בחוץ

היתרונות של שיזוף מלאכותי מול שיזוף בחוץ נרחב דן קוסמטיקה ובריאות, בסופו של דבר עד שתחליט באיזו שיטה הוא בריא, נוח לך. כאשר אתה מבקר שיזוף מרכז מלאכותי, העור מייצרת לשיזוף באותו אופן שבו עושה את זה כאשר – השמש דרך קליטת אור על-סגול. עם זאת, אחת הסכנות של שיזוף בחוץ חשוף אור על-סגול מדי. האקלים באווירה בעל רבים מאיתנו slathering הפריטים המוקפצים א', תכשיר הגנה משמש לפני בשמש. אחד היתרונות של שיזוף מלאכותי הוא שהיא מאפשרת לך לשלוט בכמות אולטרא כי אתה נחשפים, כך לא לקבל כוויות שמש או להכין את אפידרמיס predisposition סרטן העור.

אין באפשרותך לשלוט קרני UV מזיקות השמש מאז ניתן לשלוט מזג האוויר. בהשוואה שיזוף מלאכותי, שיזוף בחוץ הוא למעשה אחת הדרכים האמינה ביותר להשיג שיזוף זה מושלם. זהו, עם זאת, דרך אמינה להשיג של כוויות שמש. מחכה צריבה אדמדם במרחק של בראון מאיצה את תהליך ההזדקנות. שיזוף מלאכותי ציוד משתמש אותם שני סוגים של אור על-סגול, UVA ו UVB הקרניים המגיעות מהמכשירים השמש.

ההליכים שיזוף מקורה הם מאוד מווסתות על-ידי גופים ממשלתיים של קנדה וארצות הברית, הציוד נועד לחקות את האפקט של שמש ישירה. בסלון מקצועי שיזוף מקורה, זמני חשיפה נקבעות על ידי מקצוענים שעברו הכשרה לצוותים לקחת בחשבון הקודם שיזוף הפעלות, כמו גם את סוג העור של אורן. פעולה זו ממזערת את האפשרות כי סוג נזק של העור אשר הוא משותף עם שיזוף בחוץ. נוחות גם ייתכן שיקול בעת ההחלטה אם שיזוף הקדמי מלאכותי שיזוף בחוץ היא הטובה ביותר עבורך. בהתאם לתנאי מזג האוויר ואזהרות את הממשלה שהונפקו מכוח קרני UV מזיקות הונפק על-ידי השמש עשויה לא להיות ניתן להשיג המראה של ארד מלוטש זמן עבור פגישה חשובה זו. אחד היתרונות העיקריים של שיזוף בתוך הבית הוא יותר מסוימים ונפיחות רגיל של אור על-סגול הם שנקבע לך בסביבה מבוקרת המתאים בלוח הזמנים שלך. שיזוף היא בפנים גם עזרה רבה לאלו הסובלים ממחלות, כגון פסוריאזיס או אוסטאופורוזיס, כגון קרני UV המסייעים לגוף בייצור ויטמין d הדרוש כדי לסלק תנאים אלה. זהו יתרון גדול עבור אנשים צריך "לקחת ויטמינים שמשי שלהם" באופן קבוע לא מסוגלים לעשות ביום גשום. הפעלה שיזוף מרכז מלאכותית היא דרך מתוחכמת להגדיל את בריאותם, בעת ובעונה אחת כדי למזער את הסיכון של כוויות שמש. אינך מעוניין יותר מדי חשיפה קרני UV, אך יתרונות רבים של שיזוף מלאכותי, הכוללים גם מניעה נגד קמטים, באפשרותך לשקול בזהירות בפעם הבאה שאתה מתפתה להפיץ קרם הגנה, לשכב בשמש. א. 2004 אנג'לה Maroevich. כל הזכויות שמורות. אודות המחברת: Maroevich אנג'י (כולם קוראים אנג'י) הוא הבעלים של קוסמטיקה, אתלט, מאהב כלב, סביב גל נחמד.