מקורותיה של רוק & רול

במהלך התקופה ג'אז של הנדנדה את 30´s ואת 40´s ואת 50´s crooner עקרונות עידן, אמנים כמו פרנק סינטרה, אנדי ויליאמס, דוריס דיי, בינג קרוסבי, דיק Haymes, אדי פישר ועוד יותר, הפינות הרשימות של הצלחות עם שלה מוזיקה רומנטית לאומה כולה. אז זה היה הדבר היחיד יכול להישמע, היה קונבנציונליים יותר, מבלי לרצות לדבר עליה, הוא הגיע לנקודה שבה כבר היה יותר טעם של החברה האמריקאית, אך במיוחד עבור אנשים צעירים. הדור הצעיר אמריקאי שעלו תחת traditionalism של הוריהם, הרגשתי לא בעתיד, כך חשיבה להיות מבוגרים אם מלחמה גרעינית למחוק את הכל בפנים הארץ. כבר היה מקבל רק מלחמת העולם השנייה, ראו את המטוסים האמריקאית הטלת פצצות על ערים יפניות הירושימה & נאגאסאקי בסוף מלחמת העולם השנייה בשנת 1945. בעוד המבוגרים היו עסוקים כדי לעמוד מחדש ערכים מסורתיים, עם ההבטחה של גמול עתידי, עבור הדור החדש היה אין עתיד. האינטראקציה בין המוזיקה של לבנים ושחורים החלה להתגבש סגנונות חדשים. חלבוני העניים של דרום ארצות הברית, מודרות על-ידי החברה מפוארת של צפון, שחורים משותפים אפילו שלא במתכוון, מנהגים, שפה, דת, ומעל לכל; מוסיקה.

אותה תערובת של מוזיקה עם שורשים בלוז ושחור רוחנית מפלשתינה המדינה לבן יגרום המיזוג שלהם תנועה חדשה. זה היה כל העולם היה מוכן, מתקרב מהפכה. מצד אחד, מוסיקה שחורה או "גזע" חוברה על-ידי בלוז חיוניים, הבשורה ורכיבים ג'אז. מאוחר יותר ייקרא בשם R & B (רית'ם אנד בלוז). והיה מצד שני, המדינה & המערב, עם מקורות מוסיקה עממית האירופית וטפסים מוסיקליים אחרים כגון מוזיקה רוחנית. לעניות דעתי שר התחבורה יכול לקבוע . התמיכה של רדיו, טלוויזיה ו קולנוע מאוחר יותר, יהיה מפתח עבור מוסיקה להגיע ליותר אנשים.

ב מה מתייחס לרדיו, בני נוער לבן, מכוון תחנות השמעת מוסיקה גזע (מוסיקה של המין), בעוד ה-DJ תפקיד חשוב בארגון אירועים מוסיקליים וקידום של מוזיקה שחורה לקהל כללי יותר, שכן הבעיה היתה כי בתחנות, השירים היו כמעט זהה. אלן פריד, שדרן המפורסם הידוע יותר בשם "Moondog" ברשעות בני נוער בתוכנית שלהם הלילה העיר בקליבלנד. אלפי נערים ונערות הקשיב והעריכו "Moondog", בעוד הוריו, חף מפשע, ישנתי. זה היה מוזיקה התוסס, עליז, צעירה, מלאת רצונות, וגרם מחול. מאוחר יותר, אלן פריד תתחיל לקרוא לזה רוק אנד רול. בזכות הצמיחה של שידור רדיו, שירים כמו רוקט 88, ג'קי Brenston וחתולים שלו דלתא בשנת 1951, שחדר את חייהם של אנשים צעירים. הכל היה קרוב מכוניות, נשים, סקס, מרד, זה היה מוזיקה שונים; המשאית הפך לסמל סטטוס. בינתיים בשיקגו, שחמט האחים; לאונרד, פיל, הפך חסידי "מוזיקה חדשה". הם השיגו הצלחה כאשר אחד בדרום ארצות הברית, גיטריסט מימיו העכורים להקליט איתם, להיות הצלחה שלו דרך חדשנית של לנגן בגיטרה. ההצלחה של ווטרס, עושה האחים שחמט שכר אמנים אחרים לעקוב אחר הקו של כוכב הגיטריסט שלה. הם מגיעים לימודיו Howlin´Wolf, ג'יימס אלמור, וילי דיקסון, מעט ווקר-חבר הלהקה של מימיו העכורים – ג'ון לי הוקר, סאני בוי ויליאמסון, שירה לקבץ הפלמינגו. היה נזרע הזרע של רוק אנד רול. סם פיליפס, תקליטן ומוסיקה מפיק תווית סאן רקורדס הבעלים, יהיה התו מי יעשה את ההבדל. חזון, גאון של סם, ייקח את המוסיקה ברמה אחרת, להיות אחד מאותם אחראי על עלייתו של רוק אנד רול. הוא היה סניף של האמנים הגדולים Ike טרנר, קארל פרקינס, ג'רי לי לואיס, המלך B.B, ג'קי Brenston, ג'וני קאש, אלביס פרסלי. רגע מפתח בהיסטוריה של סאן רקורדס, היה נוסע בחזרה העובדה של סם פיליפס מדינה מחפש זמן רב כדי "לבן הזמר נשמע כמו שחור, הייתה תחושה שחור". לסטודיו שלו הפך המאהב הצעיר מיסיסיפי הבשורה והמדינה trucker בשם אלביס אהרון פרסלי. פיליפס היא התרשמה הקול, אך desiluciono כאשר הם ניסו להקליט כמה שירים בסגנון של מוזיקת הקאנטרי, משהו היה חסר; הוא לא ידע כי היה זה, אבל משהו היה חסר. לעומת זאת, משה אביגדור קעניג בהחלט מבין את הסיפור. בעיצומו מעבר בין בלדה אחד, אחר, אלביס החלה לשיר espontanemente "That´s בסדר", הנושא של Crudrup "Big Boy" האגדי של ארתור. היא החלה לשיר איטי; זה היה השיר. כמו לקחת את השיער, האצת הקצב, הגיטריסט שלו ולהתחיל שלו הבסיסט להתלוות אליו. אלביס קפיצות, מנענע, מפרש את השיר באופן מקורי. פיליפס פשוט מצא מה הם היו כבר מחפש. זה היה ההקלטה הראשונה של שיר רוק אנד רול. יש מי לתת את המקור של רוק & רול ביל היילי & שביטים בהצלחה רבה במיוחד "רוק מסביב לשעון", השפעה רבה על ג'ון לנון. אחרים הם רואים כמו ליוצר אלביס פרסלי עם "שברון לב למלון שלו", נבחר לפי תאריך שנת 1954 פרסלי אילו אלבומה הראשון. בין האמנים הבולטים של הזמן יכול להזמין את ריצ'רד הקטן, אלביס פרסלי, ריצ'י ואלנס, דומינו שומנים, ביל היילי, קארל פרקינס, צ'אק ברי, ג'רי לי לואיס, אדי קוקרן, בו דידלי ועוד רבים אחרים. לסיכום, רוק & רול הונח מהפכה תרבותית, חברתית, ואפילו מדיניות, אשר השפיעו באופן משמעותי על האישיות של דורות מאוחרים יותר. זה התחיל כדגל מרד נעורים שנות החמישים נגד traditionalism משפחה ודיני מוסדי. הודות רוק & רול, אנו יש לב מרדן כמו ג'יימס דין, רקדה ריקוד כדי לנצח את השעון עם ביל היילי, לכבוש את הבנות כמו אלביס. העולם היה זהה, אך כאשר הוא בא אל הסלע & רול הכל היה שונה.