משאיות אמריקאי על הכבישים של רוסיה

עכשיו בחו ל מעדיפים kapotniki. לדוגמה, פרייטליינר אינה יקרה פחות Kenworth אבל פופולרי יותר בינלאומי. ברוסיה, בשימוש על ידי אמריקאי משאיות נסחרים בעיקר במוסקבה, סנט פטרסבורג, ובשנת פרימוריה ולדיווסטוק. עם חלקים אמריקאי נהדר ללא בעיות, חברה טובה שם, הוא תמיד חלקי חילוף משומשים וחדשים. המחירים הם נמוכים יותר הטרקטור האירופאי הממוצע, אבל גבוה יותר מאשר MAZ או KAMAZ. סנט פטרסבורג חברת איגוד הכימיה טרנס פועלת עם 'אמריקאים' מ 90-ies באמצע.

עבור הפעם היה בשום מקרה כדי לעשות שיפוץ מלא של המנוע. החלפת אטמים, gasket ראש, חגורות, משאבת-מרססים, תוחבים ארד שלהם, iz'edennyh 'שמאל' חומר נגד קיפאון-זה קורה. גל ארכובה כמו מוזר שאף אחד לא משתנה למרות מרחק מוצק. לפעמים המנועים עם מרחק עצום החלפת טבעות בוכנה אבל להפוך מתאים assy בוכנה לעיתים רחוקות מאד, ולאחר מכן בעיקר בזכות מסנן אוויר קרוע או שבירה של המסתם. ציוד חשמלי עבור מסורת אמריקאית 12 וולט.

כאשר זה מחולל החשמל-2, 5 kW ולאחר ארבע סוללות מחוברים בזוגות בצמד תבניות במקביל-אחד פועל רק על Starter ו צרכנים אחרים. היתרון הוא ברור-יכול להיות בחוסר תקווה צמח סוללות, לדוגמה, אוטונומי תאורה כיריים, מיקרוגל, הנוחות אחרים, למשל במהלך החניה ולאחר מכן ללא בעיות . הפעל את המנועים כאשר קונה אמריקאי קונה משאית או חלקים בוחר לא רק את המותג והדגם של מנוע דיזל, אך, בהתאם את הטעמים ואת תנאי עבודה בעתיד, הזמנות השידור, בחירה בין המותגים המפורסמים ביותר. בתיבות מבוקר אלקטרונית, בניגוד האירופי, לא כל השידורים הם באופן אוטומטי מופעלת רק אלו נהנו יותר לעיתים קרובות. העברת יחיד הראשי, צמצום או hypoid,. כוכבי הלכת רכזת רדוקטורי כמעט לא קיימים. ב משאבים עצומים של רק אמריקאי גשרים לא יכול. בדרך כלל שניים או אפילו, נגיד, שלושה מיליון קילומטרים! שם כי הם 'רדוקטורי ברזל', הנה ה-hub של סגסוגת אלומיניום ו ומשובץ אינם צירים! הרכזות אינה רק פה פירוט של מתכת קלה. מיכלי הדלק, גלגלים, מחורר המצפים את השלבים, אבל עדיין יש בקתה, בוזה רק שלד פלדה, השאר אלומיניום ופלסטיק. כתוצאה מכך, 'בנייה' ענק שוקל כמו KAMAZ כמעט 2 טון בהיר יותר cabover המשאית 258B גם עם בקתת עץ לייט. בזכות זה אווירודינמיקה טובה מאוד, צריכת דלק סה כ 36-38 l/100 ק מ, ו מטען נושא הרבה יותר. Further details can be found at אוני' בן גוריון, an internet resource. כסף הוא לא רק זמן, אך גם קילוגרם, ליטר. בקתות ענק אלה לשים בכלל לא פרייטליינר, קיימות אפשרויות צנוע יותר. רק בתוך רוסיה הם בעיקר באופנה, לא כדי לקנות משאית אמריקאית לישון צפופים. אנחנו מעדיפים גג ארוך עם שלוש אפשרויות: מורמת מעט ממוצע והוא הגבוה ביותר, בו תקרת ביד לא לבקר. כאשר התאונה הפעיל לא רק כרית אוויר-להדק חגורות, מושב מיד יורד, נשען לאחור בתא שינה. הם אומרים שזה הזמן לעזוב את ההגה. בלם היד גם הייחודית 2 כפתורים על טרקטור צהוב, אדום על הסמיטריילר. Podrulevoj הבורר קל יותר מאשר בכל מקום אחר: נכון ידית-"מצנח" בקרת בלימה בסמיטריילר, שמאל-הוינקר, אור, איתות ואורות הזארד. לכאורה צריך לייצר משאיות עם בקתות נוחות כזו בענק, לא מפותח ברוסיה, לא באמריקה, עם שירותו בשולי הדרך משומנת היטב והרבה מוטלים על המדרונות. אך למרבה הצער, לא כל כך של תנור בודד-יחידת דיור לא לכולם יש. שפה לא להפוך תוכחה המוכרים-משומשים טרקטור אמריקאי סחר לייבא דברים. עבור המשאיות שלנו רכב כזה הוא חלום. ובכל מקום פגשתי פרייטליינר-במופע או רק על הכביש, הוא תמיד מעלה את הריבית.