נסיעות מיורקה

מיורקה חבילת החגים מציעים כל החגים הגדול של תיירים באי נופש פופולרי בים התיכון. עם מיורקה אחד מגלה מגוון נופי והיופי של חבילות נופש מיורקה. חופים מרווחים, סינוורי הסלעיים של תושבי חוץ בישראל, הרי האדירה, המעוותים עצי זית, לימון ריחני וכתום מטעי. חג ב מיורקה מתעורר הרוחות, נסיעה על האי שמש מושך על מסלולי הליכה מעניינים, טיולים ופעילויות אחרות בחוויה Sonnenklima.Mallorca מתון, אתה של מהקסם הייחודי של אזור חג זה מקשה. פלאיה דה פלמה מציע חופשה במיטבו עם טיילת ארוכה של שמונה ק מ והסמטאות אידילי מגוונים. כאן תמצאו בית נופש נפלא כל טעם ותקציב בכל. חבילת החגים מציעים פנאי מיורקה זמן בלתי נשכחת. מיורקה תמיד הוא ירוק.

מיורקה אי של עצים. במהלך הגישה, מטעי עץ השקד רחב בעיקר אדום כדור הארץ, אבל גם מרפסות ההר עם זית העצום עץ, להקסים את מטעי הדרים העץ. אלמונד, עצי תאנה לאבד את העלים שלהם, ולתת פרח השקד החל באמצע ינואר-מרץ, הבגרות של תפוז בנוסף חורף האי במשך כשלושה חודשים.כאן יש מאה מינים שונים של סחלבים, בקיץ שהיא נהנית מעל צבע אדום-סגול את בוגנוויליה, קירות, קשתות מעל rankt, ברחובות רצוף הנחלים, היביסקוס. עצי דקל גדול להשלים את התמונה עבור נסיעה מיורקה מושלם. הבירה פאלמה חולש על הדרום-מערבי של האי.

העיר היא והיפים צעירים באותו זמן. הנה הכל חצרות שקט קרובים מאוד זה לזה, מפואר מבנים האריסטוקרטית ונחשף על תעבורה השואג קפה בחוץ. הטוב לחקור את העיר ברגל. פלמה נחשבת העיר היפה ביותר בהים התיכון. מיורקה נסיעות מציעים חופשה. אם דרום, מערב, מזרח או מצפון האי, בכל מקום היא פשוט יפהפה. כאן חלומות הופכים למציאות. מגיעים פאלמה, הוא הדומיננטי כמעט את השפה, כך הרים מקסים וייחודי הכפר מציג עצמו Valldemossa. בתים צר על טרסות אבן עם גנים שופעים, הוכתר על ידי הכנסייה המנזר מפורסם. אם לא, לבקר כפר זה, יש לראות מיורקה. חבילת חגים מיורקה מציעים חופשה רב-תכליתי ונוח חבילות עבור כל טעם. אם היא מתכננת כעת מרגיעה טהור חג או רוצה לגלות את האי, הכל החבילה אפשרית חגים ב מיורקה מגוונים.