סודות התזונה

כולנו רוצים גופים אלה מושלם כמו אלה השייכים ומודלים של כוכבים מן העולם אופנה ובידור. עם זאת, כמו בדרך כלל אין את הזמן או את הכסף עבור תוכניות הם יכולים להרשות לעצמם (ו, אשר לעתים קרובות תמיכה של חלק זה ניתוח אחר), הופך coomplicado להשיג תוצאות אדיר, למרות כל תרגיל לעשות על בסיס יומי. אבל לא הכל אבוד, דיאטה נכונה יכול לתת לנו גישה מעולה לגוף אידיאלי. זה נכון רבים של גופים אלו שאנו רואים בפרסומות הם התוצאה של טכנולוגיה מתקדמת, מאמץ מתמשך, או במזומן לאורך מספר שנים מלווה משמעת המתאים. אבל ידידי / a, אשר יש גוף מושלם הוא מאמץ אדיר לא אומר שזה בלתי אפשרי. לענייננו, עדן בר טל הוא הכתובת בשבילך.

למעשה זה אפשרי להשיג אפקט דומה מבלי קופה. המפתח להצלחה בחיפוש אחר הגוף המושלם היא תזונה נכונה בשילוב עם פעילות גופנית. למעשה, התזונה הוא הגורם החשוב ביותר להשגת גוף אידיאלי, וכן 70% של התוכנית. התרגיל יהיה כ- 30% הנותרים. החלק החשוב ביותר בתוכנית תזונה היא לשנות את הרגלי האכילה שלך ארוחות גדולות והיו לטובת מספר קטן, תכופות. האחסון מאיץ את חילוף החומרים כך לשרוף יותר קלוריות.

אתה אוכל ומסתובב לא לאכול מספר שעות הוא הדרך הטובה ביותר כדי לצבור שרירים fat, המפסיד, בעוד הגוף נכנס למצב catabolic, מתחילה לצרוך בשר כיוון שהיא הכי קל לעיכול. אור ארוחות כל שלוש שעות בערך הם למנוע מצב זה ולמנוע את האוכל כ- FAT כדי לצבור. כמות תקינה של חלבונים, פחמימות ושומנים בארוחות הם הבסיס של תוכנית רצינית כדי לקבל גוף מושלם, לרזות או בכושר. מזינים מאקרו אלה צריכים להימצא בכל הארוחות בפרופורציה המתאימה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בעיתון כתוב ש רמי לוי הוא זה שבקיא בנושא. כמובן, אין צורך להיות לתזונאי מקצועי לשם כך. יש גדול מגוון שיטות כדי לקבוע את רדיו תזונה נכונה. כמובן ידע לעשות את זה יכול להיות מוגבל מאוד, מומלץ תמיד להתייעץ עם איש מקצוע כדי לקבוע כראוי. דוגמה של פרופורציות יהיה המתכלה 20% שומן, 50% פחמימות מאיכות ו- 30% הנותרים של חלבונים. שוב, ומעבר המידע שתמצא באינטרנט, להתייעץ עם גורם מקצועי לפני ביצוע שינויים בדיאטה שלך. בהחלט תוכנית תזונתי טוב לקצר את הכביש בגוף מושלם אתה חולם להיות. לבסוף, כדי לקבל גוף מושלם בידיו לתזונה, unaa טוב אקורד הוא למעשה במשרה מלאה. אבל בטח זה ובטוחה פולשנית פחות מזו של ניתוח אסתטי הרבה יותר, אני לא צריך לספר לך הוא יקר פחות. לא מהירה הוא תמיד טוב יותר, לדוגמה רבים בתקשורת. בנוסף, כדי לקבל גוף מושלם לא להפוך לאובססיה. פשוט לממש אם אינך המטרה המגיעות עם חלוף הזמן. זכור כי בריאות היא יופי, להיות בריא יש ערך רב יותר מאשר היד אסתטיים, למרות לעיתים קרובות ביד. אם אתה רוצה לדעת יותר, שאני ממליץ לך לקרוא את גוף אידיאלי, יש אלטרנטיבה בטוחה ובריאה כדי להשתמש מדע התזונה, תרגיל כדי בחוצפה ולהתחיל להביא את השינויים שהרצויים בגוף שלך על בסיס קבוע. אם ברצונך לדעת קרן נוסף לחץ כאן כדי לקבל אותו כעת…