עבודה או עסק? בעד ונגד

כולם פעם אחת בחיי היה בחירה בין תעסוקה לעבוד עבור עצמם. אני מסכים, בחירה זו אינה קלה, במיוחד אם אבא שלך לא רוקפלר. כל אחד בוחר את עצמם בדרך הטובה ביותר. עבור חלק, האידיאלי – 8 – יום העבודה שעה בראשות הרמטכ"ל. עבור אחרים, אושר – עצמית תעסוקה וקבלת החלטות עצמאית. אחת מתכון בכלל שם.

אבל אתה יכול להשוות את עצמך אפשרויות שונות. לכן, כדי להיות עשיר עצמאי אתה עושה את זה: אפשרות 1. מקבלת עבודה עבור שוכרים. כל הכבוד לך! קח את העבודה בחינם. טוב, אולי, יתבקש לשלם עבור בדיקה רפואית, וגם אז, ככל הנראה, הכסף בחזרה המשכורת הראשונה. הידד! עכשיו יש לכם בוס חכם ואכפתי שמחליט הכל בשבילך. אתה יכול ליהנות לקום בשעה 7:00 (ומי מזל, ו 5-6), ולעבוד כמו 8 שעות ביום.

מזל הנבחרים יכול אפילו לעבוד על לילה! והעיקר – זה השכר שלך. זה, כמובן, לעבור את השנים 150-200 יאפשר לך להגיע לעצמאות כלכלית מוחלטת. אתה פשוט לא להוציא כסף לשווא, ולבצע אותם ישירות לבנק. אז המדינה יכולה להרכיב על 20-30 שנים לפני. ********** אפשרות 2. אתה מתחיל עסק מסורתי. ובכן, למשל, לפתוח את החנות שלך. מה יהיה עליך? זה פשוט מאוד. כדי להתחיל לקחת הרבה כסף ולהשקיע בפיתוח העסק שלהם. יתר על כן, יותר כסף מהר תגרום. הכל. עסקים החלו לגדול ולהתפתח. אבל אתה חייב מקום, תמיד מחפשים ללקוחות (שהם גם הרבה כסף). ההכנסה שלך תלויה במכירות. הקריירה? ובכן, כאן קל יותר. אתה יכול חצי שנתי לשפר את עצמם בדרגה. היום אתה מוכר בחנות שלו, אז אתה יכול להקצות מנהל, ואז אני אסגור עד הכללית …. ********** אפשרות 3. אתה לוקח את העסק MLM בשיתוף עם החברה כמה טוב. לדוגמה, Oriflame או אייבון. החברה ידועה ומבוססת היטב בשוק. כסף כדי להתחיל, אתה צריך לא מעט. אבל עכשיו מהחנות עם צנצנות לא יגיע רחוק. כן, ואת החיפוש המתמיד עדיין מעצבן. אבל בעסק MLM יש יתרונות שאין להכחישה, אשר צריך לומר. ראשית, אתה יכול ליצור לעצמך הכנסה פסיבית טוב על ידי בניית רשת של מפיצים. שנית, גידול אפשרי בסולם הדרגות. שלישית, בעוד 20 שעות בשבוע. משמעות הדבר היא כי הפעם שוחרר למשפחה ופנאי. טוב, לא טוב נכון? ובכן, כן, אבל אתה יותר טוב! ********** מה לעשות כדי להתמודד עם החסרונות של גירסאות קודמות? אני רוצה להשקיע פחות כסף, בבית לשבת. וגם הלקוחות עצמם מחפשים. כדי לעשות זאת, יש אפשרות 4. שיווק רשתי באינטרנט! הוא אידיאלי עבור אף אחד, אבל לא כולם מבינים את זה. לאחר עוסקת MLM באינטרנט, תיצור לעצמך מגבלות הכנסה פסיבית ואלו לא. אתה בוחר המשרד שלך. הם יכולים להיות בדירה שלך או החוף על החוף. אתה מגדיר את שעות העבודה שלך עצמך. לקוחות מוצאים אותך, כי אתה תצטרך כלי עבודה. אבל, איך? אתה כבר החלטת על בחירה? אני כן!