עובד בבית: כלים להצלחה!

עבודה בבית דורשת כלים טובים, הייתי אומר רוב כלי בסיסי ללא איזו הצלחה באזור זה היא זו אוטופיה טהור של היום שאנשים רבים בחירת עבודה בבית, לעומת זאת, רבים מהם גם נכשל, זו מספר סיבות. הבית דורשת כלים טובים, הייתי אומר בסיסי יותר כלים מבלי אשר הצלחה באזור זה היא אוטופיה טהור. אני כאן כדי לשתף אתכם אלה עובד כלים בבית, רצוי באינטרנט, לבצע שינוי בגישה שלך לנושא זה. 1 – אם ברצונך ליצור את המשימה הביתית שלך, עליך שם התחום שלך, ארוח אתרים אמין. באפשרותך לבקש מעט – להיות מילים אלה גם משמעות? לאחר מכן, אם אתה משתמש הפורש העבודה בבית, שם תחום הוא לא יותר מאשר הכתובת של האתר שלך באינטרנט. הוא נראה כך: "www.votrenom.com". פעם אחת רשום, אף אחד לא יכול לקחת את זה, הוא ייחודי, הוא, כמו שני בתים יש אותה כתובת. הלינה היא המקום שבו מבקרים ולקוחות פוטנציאליים ניתן למצוא אותך.

זה גורם הרבה יותר לחוש שיש לתחום שלו המשויכים שמו של האתר האישי שלו גם אם החברה שאתה שנטענת מציעה אתר כללי אחד או יותר מכיוון וכך באפשרותך לנקוט ביד דברים, באפשרותך לשמור על שליטה. 2 – אתה צריך אתר אינטרנט משלך, לא רק כדי ללכוד את כתובות הדוא של המבקרים. עם זאת, צריך אתה מוציא לאור של טקסט כזה: "NVU" – לגמרי בחינם – אתר תעסוקה בבית ללא צורך מאסטר HTML ולקוח FTP כגון: "FileZilla" כדי לפרסם את האתר שלך באינטרנט. 3 – עליך AUTOREPONDEUR, היא כלי ברור מי רוצה לעשות עסקים באינטרנט, שם יש אין נקודת אל הגאולה! כל זה הוא לומר, כי ללא כלי זה דופן אתה לא בעסקים. אני כבר רואה הם צועקים: אך, מדוע? התשובה היא פשוטה, 99% של האנשים המגיעים לאתר שלך בפעם הראשונה לא לקנות. יאפשר לך שאנשים אלה ללכת ככה, תוך השקעת מאוד יקר בפרסום שלך למשוך אתה. הקורס לא! לשמור על קשר עם אותם, לצורך זה לך את כתובת הדוא ל שלו יש אימיילים שלהם וכתובות, כדי שאל אותם בנימוס מעל שורה של קוד HTML שאתה מוסיף לאתר שלך. אל תדאג זה פשוט כמו שלום, אפילו ילד יכול לעשות.

של בנוסף הנה דוגמה של דף לכידת דוא ל: 4 – לבסוף, לעבודה בבית באינטרנט, חייבת להיות לך גם תוכנה בארכיון, אריזת כמו: "7zip" מהניקוד הסופי % חינם! יש גם כלים אחרים, אך הם אינם חיוניים, אולם ניתן לפרוץ את הכנסתך בעולם זה של עבודות הבית. כפי שניתן לראות, עבודה בבית דורשת כלים חיוניים כדי להצליח, חלקם חינם, אחרים לשלם, אבל שווה את ההשקעה. אכן במקרה אחרת אתה אתה מבזבז את הכסף שלך או אם אתה חושב שלהצליח מבלי להשקיע אגורה ולאחר מכן מבזבז את הזמן שלך, אני ממליץ אפילו להחליף בו כסף מזומן, הוא תמיד טוב יותר שום דבר. P.S. עבור הכלים לעיל, חיפוש פשוט ב- GOOGLE יאפשר לך יש את כל המידע הדרוש על ולגשת אפילו למי ללא תשלום. אודות המחברת: ספר LISSAINT ג'יימס חינם על האסטרטגיה המנצחת ללכת צעד אחר צעד כדי להתחיל עבודה רצינית ורווחיות בבית.