עסקים עם מחשבים

אם החלטתם ברצינות לעשות עסקים באינטרנט, אז אתה עשוי להיות מעוניין לדעת מה הידע ואת המיומנויות שאתה צריך כדי לעשות את זה מוצלח. זה את המאמר ניתן לקרוא בקלות, אני כותב את הכישורים האלה בצורה של תגובה השאלה: "על מה הוא בדרך כלל עסק מקוון למכור מידע פיזיים (דיסקים, קלטות) ו בצורה דיגיטלית (ספרים אלקטרוניים, אודיו, וידאו)?". ראשית, כל העסק לא יעלה על הדעת באינטרנט ללא אתר אינטרנט. אז הראשון עסק טוב יעשו כדי ללמוד כיצד ליצור אתרי אינטרנט. במקרה זה הביטוי "כיצד להפוך את האתרים" פירושו – להיות טוב לדעת את Hypertext Markup Language HTML, גיליונות סגנון מדורגים CSS, המשתרעות היכולות של HTML ו מאפשרים לך ליצור אתרי מסוגנן באמת ואיכות. חשוב לא למהר מיד תוכניות שונות, כי הם במצב ויזואלי יכול לבשל לך אתר, כלומר, להרגיש את השפה את עצמך ואת הקוד ponabirat ידני כדי ליצור לפחות את האתרים הראשונים. ברור כי ברגע כזה רגע מגיע, תוכל להרוויח בעיניים עצומות דפי HTML תדע בעל פה את רוב תגי HTML.

כאן כאן יהיה לך יהיה הליך לפריסה חצי אוטומטי של אתרים באמצעות Macromedia Dreamweaver. אם אתה לומד את התוכנית טוב, אז הזמן שאתה מבלה על פיתוח האתר, הקטינה לעתים לעומת אם הקלדת אותם באופן ידני. שנית, לאחר יצירת האתר בצורת טקסט, אתה בהחלט צריך להוסיף לזה גרפיקה באיכות גבוהה. בין אם זה סמל גרפי, כותרת, 3D לכסות את הסחורה שלך כל כך ומי יודע מה עוד. באופן טבעי, הגרפיקה צריכים מקום לעשות את זה. לענין זה, אני ממליץ לך ביסודיות להבין את התוכנה Adobe Photoshop, המאפשר לך לבצע 90% מכלל גרפיקה הצרכים שלך.

שאר 10% יכול להתממש עם באמצעות תוכניות אחרות של המסך. שלישית, אם אתה מתכנן ליצור עסק רווחי, אז אתר האינטרנט שלך על בסיס חובה בהדרגה לגדול לתוך תסריטים שונים (ספירת קבצים, עבודה עם מסד הנתונים, פורומים, חלקים סגורים של האתר, לענות מכונות, וכו '), כדי ללמוד כיצד לעבוד עם התסריטים האלה ולבדוק אותם במחשב שלך, אתה בהחלט צריך להתקין את "שרת" על המחשב שלך. רביעית, אתה לא גם כדי ללמוד כיצד ליצור ספרים אלקטרוניים. כי הם שיטה מצוינת לקידום כאתר, ואת המותג. ברור כי בנוסף על הידע של אוסף את ההיבטים הטכניים, אתה גם צריך ידע של HTML ו-CSS. חמישית, זה יהיה נחמד ללמוד כיצד ליצור מדריכי וידאו המבוסס על פעולות המתרחשים על המסך של הצג. לכן, אתה יכול ליצור מגוון של חומרים חינוכיים בפורמט וידאו, אשר יהיה הרבה יותר טוב מתבוללים על ידי המבקרים (הלקוחות), ולכן הם יכולים להיות איכותי יותר להוציא לפועל. שישית, אני מייעץ לך ללמוד כיצד לתכנן את פעילותם עם "מפות מוח" כביכול. לאחר שהשתלטתי ההכנה שלהם אתה תהיה מופתע עד כמה בקלות ובמהירות שתוכל ליישם גם את הרעיונות המורכבים ביותר. תוכנית מצויינת לציור מפות של המוח – מנהל Mind. השביעית, שולט פעם הראשונה שש פסקאות, אתה צריך ללמוד איך לעבוד עם פלאש הטכנולוגיה, אשר כיום הפך פופולרי מאוד. עם אותה לעשות את כל האתרים, באנרים פלאש החליפו את השלטים הרגילים gif, כל כך לעבוד עם הטכנולוגיה הזו, לפחות ברמה הבסיסית שאתה צריך ללמוד. לצורך זה אתה צריך את התוכנית להפוך את העבודה עם הטכנולוגיה של עינויים הנאה. השמינית, כאשר אתה יוצר האתר ולמקם אותו ברשת אתה צריך את זה להירגע ולשוחח עם המבקרים שלך ושותפים פוטנציאליים. אתה בהכרח מתחילים לשלוח ולקבל כמות גדולה של דואר (500-1000 מכתבים בחודש), ולכן חשוב ללמוד לעבוד עם דואר ביעילות. למטרות אלה, תוכנית אידיאלית BAT! התשיעית, עדיף אם אתה ללמוד כיצד להגן על המחשב מפני התקפות חיצוניות על ידי האקרים. כדי לעשות זאת אתה צריך שמכונה "חומת האש", אשר יעקבו אחר כל תנועה נכנסת ויוצאת, כמו גם כמה תוכנות אחרות להגנה מלאה. העשירי, לאחר שהפנמת את כל היסודות, תצטרך למצוא רבים קטן אך חשוב טכניקות וטריקים זה יכול לחסוך לך את הזמן הדרוש כדי לבצע משימות מסוימות.