עצות קוסמטיים לנשים עם פנים עם אקנה

‘Nadie רוצה ידידות עם ‘Sr. acne’; הוא אף הפתיחה, וזה מתאים. אוהב תשומת לב של צייר, השאר מסמן של הנוכחות שלך כך שלא זכור לך… כיצד יש ניסיון זה כאשר אתה מבקר פנים או העור שלנו? "בלג תחילה עליך לדעת את הסיבות האפשריות אקנה משפיע עליך: 1. ירושה 2.

3 הורמונים. רגשות 4. סביבה מוצרים לעור שעליך לקחת בחשבון: ללא-comedogenic (מה לא יגרמו espinitas) חינם איפור גריז או מים aqueous מבוסס-זוכר alo quea חשוב יותר הוא הטיפול… איפור עובר לתוך הרקע! א. אנו ממליצים להשתמש medicated הקרמים מכילים צבע או לבסס להסתיר אקנה ומוצרים מיוחדים. איפור מתקנת לשקול פניה משתמש רך, רצוי מבוסס על נוזלי, על בסיס מים. החל בחסכנות מאז עודפי מודגש אקנה יותר.

מוחק את האבק משום שהוא מעניק מראה מאט הפנים, גם מדגיש את הסימנים. הדבר הטוב ביותר הוא מרקם טבעי ובהירות הסרת העור. ארה ב לחייה סמוק גוונים של ורוד כדי ליצור איזון צבע העור. מומלץ למי מגיעים נמוכה שמן או ג'ל על בסיס מים. יש אירוע מיוחד, להשתמש רך משבצות ירוק לנטרול עור אדום, ולאחר מכן למקם את בסיס רך. המצח והסנטר כדי להסוות את גוון אדמדם להשתמש מיוחדים מוצרים רפואיים. עיניים עיניים צריך תמיד להיות ניטרלי, מעולם לא השתמש בצבעים קשים או אדמדם מכיוון שהם מסומן אדום את שאר האקנה בפנים. למרכז תשומת הלב באיפור שלך יהיו עיניים, במיוחד את הכרטיסיות. Alargar אותם הוא עד שאתה יכול. השפתיים תמיד נעלו צבעים רכים, רצוי ‘brillo’ (מבריק). הגבות תמיד לנקות, עדין, ברור כי לרכך את התכונות של הפנים. המימד של אלה הסכם מ יהיה המרחק בין העיניים. שיער משתמש לעולם גווני שחור או נחושת אדום, כהה. בחירת צבעי האור בינוני לרכך את הפלגים ובסיסי זה-כתום. אם אתה אוהב בלונדינית, לא נראה צהוב, אך טבעי. להימנע כמויות גדולות של ג'ל, מהדקים מכיוון שהם מכילים שמנים. אם תשתמש בהם עודף שומן עד קבלה ופועל לצדדים החיצוניים של העיניים; מה החמיר את המצב. שיער מפוארים אין להשתמש ‘pollina’ או הלמות. (קידום האקנה בחזית). אודות ברנדה ליז Ginés העולם mundofemeninopr הנשי —Directora. com —Escribe מאמרים עבור המקטע —Conduce Nosotras’ הלטיני של מגזין הבשורה בסעיף ‘Para היופי של העולם נשים ב- 12:00 ‘Al של תוכנית רדיו עם נשים יותר confian’ עם שירלי לו Presti. שירותים מקצועיים —Ha —Provee של יחסי ציבור, תקשורת, שפה היה מגיש תוכניות טלוויזיה בפורטו ריקו, כולל שליחות: יופי מפיק ו —Fue המעמידים של הרדיו תוכנית העולם —mas הנשי של 13 שנות ניסיון כפי —Ha מודל מקצועי שנרשם פרסומות רדיו 15 ופרסומות טלוויזיה מסחרית —Ha שנעשו 21 8 הקש —Ha השתתף בתוכניות טלוויזיה 9רומן 1, תיאטרון וסרטים 2