פחד לתקשר עם אנשים זרים

אין זה סוד כי ההצלחה של כל עסק או עסקים – זה מכירות, את המוצרים או השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו. ateInput=&tillDateInput=&today'>אברהם פודהורצר בהחלט מבין את הסיפור. לכן, אלה אשר עוסקים בעבודה שלהם לעתים קרובות יש לדבר עם זרים, לקידום הסחורה שלהם. כמובן בהדרגה במשך הזמן לעשות את זה מקבל יותר ויותר טוב, אבל כמעט אף אחד לא יכול להגיד את זה בתחילת הדרך זה לא מרגיש שום פחד שיחות ינשוף, או פשוט לתקשר עם פוטנציאל הקונים. בואו נדבר על הפחד הזה ללוות את החוויה של אותם אנשים אשר התמודדו עם זה. הנה הצהרה בפורום שלנו, "היה לי ניסיון בתור מנהל מכירות אתרים, קשה מאוד לגייס את האומץ קוראים לחברה ולבקש מהם לעשות באתר. בכל פעם חשבתי על זה זמן רב, אני אומר, וכך שיחות ביום היו לי קצת:) היא הלכה משם, היא החליטה להפוך את האתר עצמו – אני אעשה יותר, וזה מה שקרה … הניסיון תקשורת – לא יסולא בפז! אבל הפחד של שיחות טלפון נשמר עדיין, לפעמים בגלל זה אפילו לאבד לקוחות, "אני יכול לומר בוודאות כי כל חשש הוא אם הוא להתגבר.

במקרים כאלה, בדרך כלל פסיכולוגים מומלץ "זה מה לפחד, אז לעשות את זה. שלב על עצמם לפצות כל עוד הפחד נעלם ". אני יכול להגיד לך פרק של הקריירה העבודה שלו כאשר היה לי לקרוא, אבל עדיין לא מישהו מוכר היפנים (!!!) ולתקשר איתם על ציוד טכני. ובכן במקרה הזה, הפחד עצמו לקרוא ולתקשר עם אנשים זרים נחסמה על ידי פחד "ופתאום משהו שאני לא מבין או לא הולך לשאול" – כל אוצר המילים הספציפי אותו. אז איך הייתי הראשי, שאמר, "צריך" להיות כך, אז אפשרות אחרת לא היה לי. ואני התקשרתי.

קרא חודש או חודשיים אחרי השלישית הבנתי שאני כבר לא צריך לפחד כי זה היה בהתחלה. ואת שאר הזמן אני קרא בשקט, היא הבינה הכל לא תיתקל בבעיות כלשהן בעניין זה. בפורום שלנו התאספו נשים – אמהות שעברו את הפחד הזה ומי יכול לחלוק את חוויותיהם. ניסיון של אלנה, "אני חושש של תשוקה כמו שיחה, אנשים מוכרים אפילו, נראה לי כי להפריע, להסיח את הדעת מן הדברים החשובים. וכאשר הגיע לתפקיד הראשון לקח כדי להפוך אתרים עבור החברה וחברות שותף שלו, אבל באותו זמן לא ידעתי איך (בא כל כך). וזה בטח מאוד לחפש דירקטורים ונושאי משרה, להתקשר להגיד שאני מנהל האתר, בואו, אני רוצה ליצור, לשמור על אתר האינטרנט של החברה שלך. זה היה הרגע שבו הייתי רע, הברכיים שלי רעדו, הלשון תקוע לשמיים – ועדיין עושים, מאז הבוס הורה ו נבדק, לפי העניין לנוע קדימה. ואז, עם ניסיון של משא ומתן רגיל, זה הפך קל יותר, אבל הבוסים הגדולים הם עדיין מפחדים אני חושב שהבעיה של רצון לעשות הכל בצורה מושלמת. לכן, הפחד: מה יקרה אם אני לא קורא עם הזמן, הייתי אומר טיפשות, קולי יישמע חלול, מבולבל ולא מסוגל לענות על שאלות … עכשיו, כשאני יושב בבית, לעשות את עצמך יותר קשה לקרוא, ולפעמים אפילו לכתוב, מלבד יום או יומיים. אני אחראי רק על עצמם – זה מרגיע. עוזר כאשר המנגינה עצמה, אם קוראים כרגע, הסיכויים לתוצאה חיובית, כגון פוטנציאל ההשתכרות חדש. וגם לחכות יותר – וכן את האפשרות ונסחפת אחר. אז הדבר העיקרי – לא עושים רושם מושלם, לנצח את התחרות על הזמן. ניתן לכוון את השיחה במשך כמה דקות. "וגם של טטיאנה," כן, אני זוכר, זה היה מפחיד כי הוא סירב, גס רוח, וכו ' אבל בעצם זה פחדים יותר ויותר דקיק. מועיל מאוד כשהייתי retooled מעט והחל להתחיל ליצור קשרים. זה נקרא לא למכור, ולאחר מכן לקבל את המידע: מה הצרכים של האדם, אם הוא בעצם מה אני מציע. אם לא ניתן לבצע שיחות כאלה, בלי שום סיבה, אתה יכול פשוט לזכור את הרעיון הזה כי אני לא כופים, ולחלוק עם האדם את המידע שהוא צריך. ו – זה מאוד חשוב כדי להיות בטוח: 1) זה המוצר שלי הוא הטוב ביותר (לדעת כל ההבדלים ואת היתרונות שלו), כלומר, סוג של ניתוח שוק. ואם אני יודע על כמה חסרונות, חולשות, אנחנו צריכים לחשב, הם יסוד או לא. אם לא – לא לפחד שאלות, לחשוב כי הם אחראים. 2) יודע שאני להציע את המוצר שלי במחיר הטוב ביותר (אם המחיר הוא אנלוגים גבוה יותר, על מנת לקבוע עבור עצמם מה בדיוק אני מקבל כמות ייעוץ ותמיכה של הלקוח, עבור הידע שרכשתי). כלומר, אנשים יכולים, עקרונית לרכוש את החברה זול יותר, אבל אז הוא בעצמו ילך המוצר עצמו להיות עצמך התוכנית, וכו ' ואם אתה לא צריך? שיניתי תמיד, וכך הוא עצמו יצטרך לטפל בבעיות אלה "וגם עצה מן Geda עזרתי אלה טריקים (הצעתי ריהוט משרדי, התוכנית היתה – 150 שיחות ביום). Smile במראה כדי שיחות תירגע כל השרירים לפני התוכנית פעמון לנקות את לדיון בעריסה, וכמובן, המון הומור, אפילו כתבתי קבלה, כמה אני צריך לצלצל כנראה עוזר להירגע טקס שעושה לקרוא למשהו רגיל, קבע, לא מלחיץ. אם יש לך שאלות נוספות בנושא זה או אם יש לך דעה משלך, אתם מוזמנים בנושא שלנו