פעולות בכיוון ההפוך

כנראה שרוב האנשים אנחנו ולגורלו עצמו. אנחנו נפעל כדי לפרנס את המשפחה שלנו. עושים דיאטה או תרגילים כדי לשמור על הבריאות שלנו. אנו קוראים עיתונים יעודכן עם מה שקורה בעיר שלנו, המדינה שלנו או את העולם. ויש לנו ביטחון לכאורה אנו נמצאים על המסלול את חיינו. אך מה קורה כאשר אנו חשים מעולם לא הגענו היעד.

אנחנו הם quea אין חופש כי אין די כסף יחד או האם יש אחת או שתיים חינם שבועות, ללא מחויבויות לנסוע. או, אולי, שלנו הספורט הפופולרי מעולם לא התחלנו מכיוון תואמות לנו לוחות זמנים; וכו. התשובה לכל שזה הוא לא ניקח פעולות הנכון, המסודרת בחיי היומיום שלנו. אם אני מצליח להביא סדר יום, העבודה, אך היומיום שלנו; זה אפשר לארגן כל השנה כך אנו יכול להיפגש עם כל מה שאנחנו עושים. אבל זה, השלב הראשון הוא לדעת בדיוק מה שאנחנו עושים; זהו מה באמת משתוקק לחיים שלי.

גלה את שלב מספר אחד a€¦ מה גורם לי שמחה ואהבה יותר? pasosa€¦ הבא … לבצע פעולות זה מוביל רק אושר esoa€¦nuestra. להשגת מטרות חכמים, נותן לנו את הביטחון כי כל הפעולות שלנו מכוונים אותה מטרה. להיות ממוקדת על תוכנית להפעלת גורם לשכוח בעיות בנאלי, למקד את השכל על משהו חיובי, ביצוע מודע רק את מה שאנחנו רוצים למשוך את זה למקום בו אנו רוצה ללכת. מריאנה