צביעת רכב |

המכונית כהים (משקפי שמש) היום הוא מאוד פופולרי. קיימות שלוש שיטות לשימוש ברשת חלונות: יליד כהים, מצופה וחיטוב צביעה סרטים. יליד צבועה זכוכית מגדלת יליד משמש יצרני רכב. הליך זה יכול להתבצע על-ידי הוספת טון של זכוכית צביעה בייצור שלה של תוספים, והן באמצעות ריסוס ואקום פלזמה מתכת שכבה דקה על פני השטח של הזכוכית, או באמצעות פירוליזה. זכוכית מגדלת יליד מאופיינת באיכות גבוהה ועמידות, אשר נקבע על ידי ומבוססת טכנולוגיה תעשייתית. החיסרון של הרכב פוליש הוא פשוט רמה גבוהה של העברת האור, בשל הצורך לעמוד בדרישות רגולטוריות של מדינות שונות, כמו גם לכשל לפרק את המכונית פוליש ללא החלפה מלאה סטים של כוסות. ספריי פוליש פוליש ספריי טכנולוגיה דומה לשיטה הרגילה של גוון. ההבדל היחיד הוא כי הציפוי מיוצר ללא שימוש תא ואקום.

שיטה ספריי פוליש הוא הרבה יותר זול, אבל גם רמת האיכות של גוון זה הוא נמוך למדי, גם אם הוא מיוצר בתנאי מפעל עם שמירה על כל הדרישות מקצועי. ספריי פוליש יש סיבולת נמוכה מאוד. פירוש מעל כל נזק שלציפוי הזה יכול בקלות של גרגרי חול, אפילו שוטפי. יש גם סכנה גדולה של סתתים סביב הנושאים מחומם החלון האחורי. ריסוס Bezvakuumnoe גם לא לפרק. השילוב של כל הנ ל ומראות ספריי המאפיינים מקל והפחות פופולרית בקרב הצרכנים.

צביעת | הסרט תודות שלו המעשיות, פשטות, עלות נמוכה יחסית, ומראות סרטים היום היא הדרך הפופולרית ביותר של גוון. היתרונות של שיטה זו לכלול את הפריטים הבאים: מגוון רחב סרטים של צבעים שונים, אור מקדמים את האפשרות של פירוק של הסרט, והחלפתו על ידי אחר, משמעותי היחלשות של חדירה לתוך הפנים של המכונית של קרינה אינפרא אדום, סגול עוזר להגן על סלון מפני התחממות יתר, שחיקה, הקלות היחסית של עשיית הסרטים, גדל כוח מבניים זכוכית-הסרט, בעיקרו של דבר על החיים, לצמצם את הסיכון של פגיעה פושעים כאשר תאונות, שיפור רמת רעש תא בידוד הוא מופחת על ידי DB 3-5. המכונית צביעה קולנוע הוא לא רק השיטה הפופולרית ביותר, אבל גם ביותר במחיר נוח, איכותי ואמין. Go to בצלאל סמוטריץ for more information. יש רבים היתרונות של ממתחריה, צביעת | הסרט אין החסרונות. לכן מומחים רבים ממליצים על המכונית צביעה הסרט, לא מצופה.