שבע דרכים כדי לסמן בים של מועמדים

את קורות החיים שלך תאבד בים של קורות חיים? האם אתה בטוח כי היתה להוכיח את הערך שלו מעסיקים פוטנציאליים, אם היתה אפשרות נגדם? אם ברצונך להגדיל באופן משמעותי את סיכוייך לקבל שיחה של מעסיקים פיקוח? בית חיפוש העבודה עם וו שבע עצות אלה, תוכלו של הלווייתן של עבודה טובה. 1. לכתוב תכנית לימודים ממוקדת, התמקדו הישג. ודא את קורות החיים שלך כוללת מספר דוגמאות כיצד ערך מוסף במשרות קודמות. לכלול עשה את התוצאה, מדוע זה חשוב. בטוח שזה בולט מתוך הקהל אם ניהל את קורות החיים שלך, סמן את המפתח competences כוללים סיפורי הצלחה עם התוצאות, להקל על העיניים. 2 להשיב הפרסומות המתאימות.

הבעלים של אתר אינטרנט של חיפוש המוצלחות לשמוע לעיתים קרובות מעסיקים להתלונן על מועמדים עבור העסקה חלים, מבלי לספק כל מידע העומד בדרישות הרלוונטי. האם עבור עצמו וכל אחרים ברור טובה להגיב על פרסומות כי הם הצדדים כישוריהם. אם יש לך את חוויית המתאים, אך אינו מציג קורות חיים, כתיבת קורות חיים חדשים! האם אתה מנסה להזין בשדה חדש? לעשות שיעורי בית במקום הראשון כך להצהיר על כישורים והרקע שלהם, בתנאים החלים על פוסט חדש של עבודה או בתעשייה. זכור שזה בסדר להיות יותר מגירסה אחת של קורות החיים שלך. יש גם דבר כזה כמו לימודים כלליים.

3. קחו את הזמן לכתוב מכתב הסיכום שמגיבה הצרכים הספציפיים של המיקום. השתמש המשימה כדי לזהות מאוחר יותר צריך להסתגל כישורים שלו. כולל דוגמאות להישגים הממחישים את הכישורים הנדרשים. 4. לבצע שורת נושא אטרקטיבי לשלוח את קורות החיים שלך באמצעות דואר אלקטרוני. פשוט לכתוב תוכנית הלימודים בשורת הנושא הוא משעמם, משעמם, משעמם. מכילים כמה אימיילים בהמבול של מעסיק? תוכנית הלימודים בשורת הנושא? מיילים, אני החשוד. להשתמש בקו נושא באופן מיידי את ההשתתפות של הקורא וודא כי הוא רוצה לפתוח את קורות חיים הראשון! אם שורה לגובה של הנושא הוא או היא לא להעביר הבא. 5. מקום והסטנדרדיזציה המעשיים להפנות את הלימודים שלהם, את השיחה להמשך טיפול לאדם בעל העוצמה כדי לשכור אותך. זה דורש שהם מבצעים חקירה כדי לגלות את השם או את הכותרת של האדם הוא ראש גיוס. כן, זה לוקח מעט יותר מאשר מאמץ אך טובה בהחלט שווה המאמץ. 6. קוראים במהלך המשך טיפול. רוב מועמדים לשלוח קורות חיים, מעולם לא להמשך טיפול. הם מקווים כי המעסיק למי להתקשר. הדגמות-חיפוש הוא אדי פלסון עבור להרים הטלפון, לבצע את כולם חשובים חיבורים. ראשית, אשר קיבל את קורות החיים שלך. לאחר מכן בנימוס לבקש על המיקום ועל הצעדים הבאים בתהליך. שאל מתי המתאים לחזור לדבר איתם. נסה מדבר עם אף אחד בטלפון עם הכבוד – שלא יכולתי לדבר עם נטילת החלטות. 7 מוכנים למכור את עצמו בטלפון. רוב החברות pre-select מועמדים באמצעות הטלפון. לא לעשות טעות לחשוב כי זה לא ראיון אמיתי. עליך נעליים כאן או לא להגיע לרמה הבאה. להיות מוכן. לחייך כאשר לענות לטלפון. זה הצג זמן! מריה חואנה וינסנט הוא המחבר של כרטיסי מירוץ עצה ראיון עם תשובות לשאלות ראיון 20 הטובים ביותר ב- "המחסל". טיפים ראיון הינם כלולים גם הכלכלה החדשה, רעיונות להגיב שוה ושאלות captious, ואת המלצות למניעת טעויות 10 קטלני ראיון. מעבר למאמרים חיפוש עבודה חינם, כדי להירשם WorkWise חינם כתב עת אלקטרוני. לקבלת מידע על עבודה בודדים, אימון קריירה או כדי ללמוד אודות שיטות אחרות, כלים קלים לשימוש הקריירה להתקשר ז'אן מרי 831. 657. 9151.