שותפים או משווק?

חברים יקרים. עכשיו זה התחלת אתה בעולם הרומן (ומורכב) של תוכניות שותפים, שאתה חייב להיות ברור לגבי הבחנה. תוכנית שותפים אינה זהה זה למכור מוצרים. אז ברור, חד, הם מושגים שונים, שכן כי אחד מהם להיות טובים יותר או יותר השני, הבחירה היא שלך, יכול להיות מוצלח באחת משתי האפשרויות שאתה לוקח, עכשיו. טוב, שיהיה ברור שזה לא רק השם שלה אבל בסעיפים אחרים שאתה צריך לדעת כדי למנוע הפתעות ומערכות שונות. המחיר. כללי במשווק משווק התוכנית, באפשרותך לשנות את המחיר, הגדלת אותה או לצמצם אותו (זה יהיה מוזר יותר), שעליהן שילם הסוחר עצמו המוכר הראשונית.

זהו המקרה, כי זה יהיה תלוי המאמצים של אמצעי השיווק, המכירות, השירות או ביצוע המשווק, האפשרות להנות בחתך חוזרת וקידום כי ההכנסה שלהם היא גבוהה או נמוכה יותר, (פחות מוכרים יקר יותר, או יותר במחיר נמוך יותר אחד). אז זה לא מוזר ברשת, כמו גם כמו העולם במצב לא מקוון, למצוא את אותו מוצר מופץ על ידי סוחרים שונים במחירים שונים. טיפול של המוצר. משווקים, אחראים על כל התהליך של ספנות, מסירה ואיסוף של המוצרים או השירותים. ובכך כי הם צריכים לקחת בחשבון המלאי, סוכנויות תחבורה או לכל אפשרות שעשויים להשפיע על תהליך הלידה.

לעומת אלה, השותף (ואת זה שאני רואה יתרון גדול) לא מודאגת היבטים אלה, להשאיר בידיו של הסוחר כי אנחנו שותפים את עצמנו. סכימת תשלומים. כפי שאתם יודעים, במערכות של תשלום-לפי-sale, השותף מרוויח אחוזים ממחיר הרכישה, באחוזים, קבוע או משתנה, נתון למשא ומתן או לא, אבל בכל מקרה אחוז. הסוחר, בקו אחד עם הסיכון שלהם, יזכה כל המחיר במכירה, אשר באופן עקרוני הוא אחד היתרונות הגדולים, משהו שונה הרווחיות של מכירת, אשר במקרים מסוימים יכולים להיות פחות מאחוז המקבלים השותף. העלות של רכישה. הרוב המכריע של תוכניות שותפים הינם ללא תשלום זה בקלות לאימות בספריית האינטרנט שלנו, לעשות תוכניות הדורשות להוצאה הראשונית שהיו חלק שלה אחוזים מהעמלות לרשת שותפים לא יד 1%. עכשיו, כמו מיעוט לא אומר שאין לא, אז אתה צריך לבדוק בכל מקרה כי התוכנית שבה אתה הולך להצטרף הינה ללא תשלום. בינתיים, משווקים, ברור, חייב קודם לכן לקנות מוצר הולך למכור. בסופו של דבר זה שווה המדגיש את הקשר עם לקוחותיה. למרות חברים יכול לשמור כתובות האימייל ופרטי מידע ממבקרים, לעיתים רחוקות יודעים בדיוק מי רכש את המוצר, מאז הרכישה מתבצעת ישירות עם הסוחר כי לנו יש המזוהה. בינתיים ומהימנים, כן יש מידע של הקונים שלהם, המאפשרת להם את האפשרות של קשר איתם כדי לקדם מוצרים חדשים. הקונים הפכו הלקוחות, היחס הוא יותר . לסגור את זה בין השותף את המבקרים לבצע רכישה באתר שלך. כפי שאתה יכול לראות היתרונות ואת החסרונות ממש מתאימים. אני מבטיח לך כי כל אחד שתי המערכות שותפים או המשווק יכולה להיות רווחית ולספק לך יתרונות גדולים. קורל Fernando מנכ.