שיווק: להגדיל את הרווחים שלך

1 – פוקוס אתר האינטרנט שלך על הרצונות של המבקרים שלך או לקוחות, לא הרצונות שלך. ודא שהם יודעים מה יש לך שם בשבילם, כי אתה לא זכתה להכרה כלשהי עבור העסק שלך. לדוגמה, לא עושים פרסומת על מה שעשית, עדיף לעשות על היתרונות המבקר יקבל לקנות את המוצרים או השירותים שלך. 2 – אפשר למבקרים שלך כדי לשלוח מודעות מסווגות חינם לאתר שלך. המבקשת חשבון דוא"ל חוקית תמורת מודעות. יכול להיות גם נדרש לחזור לאחר תקופת זמן מסוימת להודעה שוב. אפשר גם לבקש בתמורה קישור גומלין אל אתר האינטרנט שלך.

3 – אפשר לאנשים אחרים לפרסם מאמרים שלך באתרי האינטרנט שלהם. כולל פרסומת וקישור לאתר שלך כל מאמר שתפרסם. זה גם יכול לעזור להגדיל את מספר המנויים לידיעון שלך. אתה לא יכול לכתוב את המאמרים שלך כדי לאפשר להשלים כל עוד שאתם כוללים את הקישורים חתימות המקביל. 4 – בעת רכישת מוצר או לבקר באתר אינטרנט העולה על הציפיות שלכם, או כי יש מידע רב, לשלוח דואר אלקטרוני עדות לחברה.

הקפד בפירוט כיצד העסק שלך הרוויחה. בקש רשות לפרסם המלצה שלכם באתר האינטרנט שלהם הכוונה שלך. לדוגמה, בעדות שלך, אתה יכול לחתום את שמך ואת אתר האינטרנט. 5 – אספקה ​​ספר אלקטרוני או תוכנה במתנה ללקוחות הנוכחי שלך, כדרך לאפשר להם לדעת שאתם מעריכים את העסק שלהם. מקום מודעה או פרסום בספר האלקטרוני על מוצר חדש שאתה מציע. לדוגמה, אפשר לומר, אנו מספקים זה ספר אלקטרוני דרך לומר תודה על היותו אחד הלקוחות הנאמנים שלנו. 6 – אתה יכול להרוויח כסף על ידי קידום צולבות ומכירה של הספר האלקטרוני שלך עם אחרים, מוצרים או שירותים, זו טכניקה פשוטה יכול להכפיל את מאמצי השיווק שלך מבלי לבזבז יותר זמן וכסף על החלק שלך. לדוגמה, אתה יכול לארוז את הספר האלקטרוני שלך עם שירות החיפוש של מנוע גבוה, זה win-win לשני הצדדים. 7 – כאשר אתה יוצר מוצר או שירות חדש, לשלוח למנויים שלך עותק חינם או מנוי מוגבל. If you have read about פטריק דרהי already – you may have come to the same conclusion. משתמשים אלה נוחה יותר לרכוש שדרוג של המוצר או השירות שלך, וכמובן לעשות את זה עם מכרים או חברים שלהם. 8 – אתה יכול לקבל הכנסה מלקוחות שלך מכירה של מוצרים מוגמרים. אם אין לך אחד, אתה יכול להירשם עם תוכניות שותפים שונים באינטרנט. לדוגמה, אפשר לומר תודה על ההזמנה המוצר שלנו. אם אתה באמת רוצה ללמוד יותר על שיווק באינטרנט, אני ממליץ בחום מוצרי שותפים. 9 – רוב האנשים רוצים לעשות את החיים פשוטים יותר. תן הוראות הסיכויים שלך קל להזמין את המוצרים או השירותים. לדוגמה, אפשר לומר, המוצרים שלנו מגיעים עם צעד צעד אחר פשוט. כמו כן, לוודא את אתר האינטרנט שלך הוא מאוד פשוט לניווט עבור המשתמש. 10 – זכתה הלקוחות שלך על הערותיהם retroalimentarte המוצרים או השירותים שלך, הם עשויים להיות הופסק מוצרים, שירותים תוכנה, מידע על מוצרים, וכו '. לדוגמה, אפשר לומר, אפשר להאכיל עם כמה הערות על איך נוכל לשפר את המוצר שלנו או השירות ולקבל חינם ספר אלקטרוני או תוכנה. 11 – שליחת הודעות דוא"ל או קורסים מעקב על משהו מועיל לגבי המוצר או השירות שלך. כלול את המידע שלך או הודעה כל תפוצה. אנשים יקנו יותר מהר כאשר הם רואים את המודעה שלך שוב ושוב. לדוגמה, כמה פעמים קנית משהו בגלל שראית את המודעה בטלוויזיה או בעיתון לתקופה של מספר שבועות? 12 – הרץ תחרות עבור לקוחות או מבקרים, לתת ספרים אלקטרוניים, כסף, חולצות, כובעים, משהו עם הלוגו של החברה שלך. אנשים אוהבים דבר זה סקרים בחינם, או פשוט קצר המשמש להירשם ולהגדיל רשימת המנויים שלך. כמו כן, הקפד להשתמש בדוא"ל להודיע ​​לזוכים ולהודיע ​​להם על תחרויות חדשות בעתיד. 13 – הוסף בפורומים או אזורים הודעה לאתר שלך. זה ייתן המבקרים שלך דרך להיות יותר פעיל באתר שלך. קטע של מאמרים גם רעיון טוב והוא נותן סיבות ללקוחות שלך לחזור ברציפות. 14 – צור חירום המוצרים שלך או מציע כי קונים פוטנציאליים צורך לרכוש ממך מיד. תגיד הקונים שלך כי ההצעה שלך זמין רק חד פעמי או מוגבל. אתה תמיד יכול למכור את המוצר בחזרה דרך חבילות בונוס או תעריפים מיוחדים. בנוסף תוכלו גם לשים מגבלה של מוצרים למכירה. 15 – הפוך הפרסום שלך או פרסום מאמר על איך לעשות את זה או את זה, אנשים היו מעדיפים סוג זה של הקריאה. אנשים אוהבים סיפורים, סיפורים הומוריסטיים ומאמרים, להשתמש באתר שלך, הפרסום והשיווק. אודות המחבר: מחשב יועצי מערכות השיווק שיווק ומסחר אלקטרוני.