שיווק רשתי

מדוע אנשים 20-25 שנה נבחר MLM. חברים יקרים. בנושא של שיווק רשתי יש הרבה נאמר ונכתב. דבר אחד אני יודע בוודאות, זה התחום של העסק היא למשוך יותר אנשים. ואם לפני 5-7 שנים את העסק הזה לקח יותר אנשים בגילאי 35 שנים, עכשיו זה הזמן אנשים צעירים בתעשיית השיווק הרשתי.

הזמן של "Free-לנסר" היא כאן! אנו ממשיכים לבחון הזדמנויות הקיימות בשוק העבודה, באמצעות אשר, אתה ואני יכול בכנות להרוויח כסף. סקירה ראשונית של התכונות האלה אתה עשוי להיות כבר מכיר. אם יש לך את הרצון לקרוא את המאמר הזה – אני מצדיע לכם! עשית כבר כמה מסקנות. בכל מקרה, אני מברך שלך סקרנות בריאה, ואני רוצה לספר לכם על מה השיקולים הם מודרכים על ידי אנשים צעירים (20 עד 25 שנים) כאשר בוחרים נתיב החיים. במאמר זה אין בכוונתי לשקול שיטות כגון נישואין מוצלחים, הרווח ב הגרלה או ירושה. הפוך את הפופולריות הגדלה במהירות כזו, דרך להכות לבנים על "הראש" אזרח כמה עשירים.

במיוחד עכשיו, כמה אנשים צעירים להעניק כזה דרך לעבוד תמורת שכר. במשפחה שלי זה נקרא "T.T.T." – "עבודה קשה, טיטאניק". לאורך כביש זה ההמונים עצום של אנשים. המטרה של האנשים האלה – העלאת סולם, אז – הפנסיה. לחץ כאן רמי לוי ומצא עוד . כמובן, יש אנשים מצליחים בתחום זה, אבל יש תכונה אחת הפועלת בחייו של כל גבר – זה פנסיה. וגם אם הוא השיג הרבה: כבוד, כבוד, הכרה, עושר חומרי – שיש חיים בדימוס, שלו שינויים איכותית. אין אף אחד לו תחליף. ואז האיש קשה מאוד לחיות על הכסף אשר הניח על המדינה על "T.T.T.". קשה מאוד עבור אדם להסתגל, למצוא עיסוק בעל ערך, בהנאה לבלות – ולא רק לשבת על הספסל עם נכדיו voditsya או לעסוק גן גן-, ולהמשיך לחיות פעיל ומעניין, החיים נסיעות, ובור, לגלות הזדמנויות חדשות. אנשים 20-25 שנה, בעת בחירת מסלול חיים, מעוניין רק השגשוג והחופש הכלכלי. אז הם לא רוצים לבלות את חייהם לעבוד עבור מישהו אחר. אנא, אל תבינו אותי לא נכון, אני לא נגד אנשים כאלה להרוויח הדרך. בסופו של דבר, הם מהווים 95% של האנושות, כי אנשים טובים לעשות את העבודה שלהם במסירות. בסיוט אני לא יכול לדמיין מצב שבו כל האנשים יהפכו ליזמים. מישהו צריך לנהוג עגלה, לחתוך אנשים לתפור בגדים, אופה לחם, וללמד את הילדים לטיפול שיניים. פשוט, אנשים רבים כיום אינם מקבלים את זה דרך להרוויח כסף עבור עצמם. אנשים צעירים מספיק דוגמאות של הוריהם, אשר עבדו כל החיים שלי על המדינה (לאחר כל האפשרויות האחרות לא היו), לא הרוויחו כתוצאה מכך, וגאה פשוט כי דבר לא נגנב. כעת קיימת אפשרות – לא לדרוך על מגרפה אותו שוב. תודה להורים שלנו על מה שהם עברו את זה באופן ספציפי ולכן אין לנו כזה שגיאה. כמו במצב זה לקרוא את האנשים לחזור בדרך זו, בידעו היטב זה ייגמר? איך אתה יכול לצפות ברצינות כל תוצאות שונות על ידי עושה SAMe, אשר לא הובילו עדיין להצלחה של אף אחד? אם הטיעונים שלי מובנות, די בקלות להגיע למסקנה שאם אתה רוצה להצליח – אלטרנטיבה העסק פשוט לא קיים. כלומר, אתה צריך ללמוד למכור או לארגן את המכירה. כל מה שאתה צריך: מוצרים, שירותים, השכלה, ניסיון, אנרגיה, הופעה, סקס אפיל, את הזמן של החיים שלך. השאלה היחידה היא מה העסק שאתה יכול לעשות את זה בצורה הוגנת ביעילות. הבה ננתח את האפשרויות הקיימות. לשם הפשטות, אנו מחלקים את העולם לשני סוגים של עסקים: הסיטוני והקמעוני, שיווק ברשת. על העסק סיטוני וקמעוני יש לך ניסיון – כלומר כל הסובב אותך. חנויות, סופרמרקטים, שווקים וכו ' העיקרון הכללי הוא זה: קנה זול יותר – נמכר יקר יותר. אנחנו אחר כך להסתכל על כמה מאפיינים בולטים ביותר של זה. ועכשיו אני רוצה להתעכב על אחד המינים מובנת ביותר עסקים – שיווק רשתי. אני שמח להמשיך את הנושא של המאמר הבא. אני מאוד שמח אם דעתי ואת הידע שלי יהיה שימושי בשבילכם. על העסק רשת השיווק אני מדבר את האתר שלי על שלה Stanichka מצגת