תבנית קורות חיים

אתה יכול להטביע את "קורות חיים דוגמאות חינם", "תבניות קורות חיים בחינם," ו "דגימות קורות חיים חינם" באינטרנט. לדעתי, דבר אחד שגורם תבנית קורות חיים חינם שונה אחר: התוצאות. מצא תבנית קורות חיים חינם שיעזרו לך ליצור את קורות החיים ינצח עבודה. זה אומר כמה דברים חייב להיות נכון לגבי תבנית זו אתה שוקל. ראשית, הוא חייב להיות מסוגל לייצר סכום מדהים בחלק העליון של עמוד אחד.

אם מותר רק כדי להתחבר הצהרה עובדתית, אפילו אם זה טוב, אבל לא בהכרח להיות מסוגל לייצר את קורות החיים שאתה רוצה. לפחות לא מהסוג הייתי ממליץ. לעניות דעתי צחי מלאך יכול לקבוע . שנית, היא חייבת להיות גמישה. אם אתה לא יכול לסדר את הדברים בקלות, או לשנות את הגופנים והעיצוב, זה יהיה סגור מדי, יהיה כמו ברית המועצות "כל-you-מזנון. אתה מקבל צלחת קטנה של מזון לומר," לא זה כל מה שאתה יכול לאכול. "בשנת שלישית, אתה חייב להיות עיצוב מקצועי, מושך. הוא מבקש להדגיש, לא יופיעו.

עבור מראה מקצועי, כנראה מסורתיים יותר. התכנון צריך לכלול שטח לבן בשפע, פשוט משום שהוא "מוכר" יותר. רביעית, הוא חייב להיות בפורמט Word. אם יש לך עסק עם התוכנה, אתה צריך לאפשר לך לשמור או לייצא לפורמט וורד. זהו תקן התעשייה. אם אתה נותן משהו המגייס בצורה אלקטרונית, ולא ב-Word, אתה תהיה בר מזל אם הוא בא במגע עם לך על שליחת מסמך Word. סביר יותר שזה יקרה. אם תבנית קורות חיים חינם (או אחד אתה שוקל לקנות) בקריטריונים אלה, כנראה שווה את השימוש. זוהי רשימה קצרה למדי. שימו לב לא אמרתי דבר על גופנים מהודרים או תוכנה או כל פעמונים ושריקות בכלל. אלה יכולים להיות נחמד, אולי אפילו מועיל. הם אינם נחוצים. הפעל את Microsoft Word, לטעון את התבנית שלך, במידת הצורך, לשנות את המקור של 11 נקודות Times New Roman (רגיל, אטרקטיבית, מקור "בטוח"), ולהתחיל לכתוב! תבנית קורות חיים חינם לא יעשו את העבודה בשבילך. אתה פשוט יכול לחסוך זמן על משימות שגרתיות כגון תבנית המסמך. תוכן העבודה הזוכה הכל תלוי בך. זכויות יוצרים 2005 על ידי רועי מילר מאמר מאת רועי מילר, יוצר פיתחה לאחרונה פשוטה, חזקה, הזוכה חבילת עבודה קורות חיים התבנית. ניתן לקבל עותק חינם כאן: ואם אתה אוהב את המאמר הזה, כדי להיות בטוח להירשם חינם עלון שבועי רוי. מאמר זה לשכפל לשימוש ידיעונים אתרים על ובלבד תיבה זו המידע נשמר ללא פגע. שלח הודעה על כוונה לפרסם מוערך, אך לא נדרש: