תפקידו של ההודעה לעיתונות, אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית

תפקידו של ההודעה לעיתונות, שיווק אפקטיבי אסטרטגיה לעיתונות היא הודעת טקסט קצר המיועד לתקשורת עם הציבור והוצגו בפני התקשורת. מטרתה היא למשוך תשומת לב תקשורתית, ולעשות יחסי ציבור טובים. הודעה לעיתונות היא הדרך היעילה ביותר לקדם את הסחורה שלך, עובד או שירותים איך זה עובד שלב 1: האם אתה לעיתונות שלב 2: הודעה לעיתונות שלך מתפרסם התקשורת השונים שלב 3: אם המבקרים למצוא אותו לשחרר מעניין, הם יוכלו ללחוץ על קישורים המוזכרים בטקסט. שלב 4: אם כתבים, עורכים, מפיקים, או להסתכל על שחרור שלך למצוא את זה מעניין, הם יכולים לכתוב את החדשות על זה בעיתונים, מגזינים מקומיים … וכו ' למעשה, מה שאתה רואה בטלוויזיה, שומע ברדיו או קוראים בעיתונים או מגזינים, לעתים קרובות להתרחש בצורה של הודעה לעיתונות. יעיל הודעה לעיתונות באינטרנט, יכול להוביל אלפי ביקורים באתר שלך ללקוחות פוטנציאליים.

ככל לעיתונות היא אסטרטגיה שיווקית יעילה, אז היינו מצפים כי השוק רווי מאוד. אלפי הודעות לעיתונות פרסמה כל יום, אבל רובם, למרבה הצער, בסופו של דבר כי הם רק "הוגשה". עליך להיות מוכן לכתוב מאמר כזה, כך שזה יכול לגרום לכתבים רוצה לדעת יותר, להבין את המאמר שלך – הוא את המידע שהם צריכים כדי לכסות את התקשורת. כותרת סיכום של הכותרת שלך סיכום יקבע אם אנשים לקרוא את ההודעה לעיתונות או לא, כותרת טובה צריכה להיות קצרה מהות פשוטה, ישירה לענות על השאלה: מדוע מידע זה חדשותי. לעיתים קרובות מאוד יעיל, להשתקף הכותרת שלך, משהו שהוא מאוד פופולרי.

תוכן הודעה לעיתונות עכשיו כאשר הקוראים שלך מעוניין לקרוא את ההודעה לעיתונות אגיד קצת על בפרולוג, המכונה לעתים קרובות "מנהיג". החלק המקדים (הפסקה הראשונה), הוא סיכום מפורט יותר לענות על השאלות מי, מה, מתי, איפה? וכו ' העיתונאים עסוקים מאוד, והם צריכים לדעת אם הסיפור שלך הוא מזמנם לכתוב על החדשות שלה. זו – היא מנהג נפוץ עבור עיתונאים רק לקרוא את הפסקה הראשונה של ההודעה לעיתונות. שאר ההודעה לעיתונות היא לתמוך טיעונים אלו, כי כבר צוטט בפסקה הראשונה. עצות לכתיבת הודעה לעיתונות טוב לכתוב הודעה לעיתונות טובה, אתה בעצמך צריך להתנהג כמו עיתונאי או כתב. אף פעם השתמש ב 'אני', 'אתם' או 'אנחנו', אם הוא לא בציטוט. הכלל העיקרי של הודעות לעיתונות היא כי בסופו של דבר אתה צריך לכתוב את החדשות, מוסווית בפרסום של המוצרים שלה. גם מה גס רוח ופולשני פרסום ראוי. הדרך הטובה ביותר לכתוב הודעה לעיתונות טובה, לקרוא את זה קודם עם עצמך כתריסר הודעות לעיתונות, ולהבין כיצד הם נוצרים. מאמר שהוכן על ידי עיצוב סטודיו לעיצוב Vospriyatie.com אינטרנט סטודיו, ליצור saytyKupit האתר. אתר כרטיס עבור כל באנרים, תבניות אתרי אינטרנט