תרופות טבעיות

מדוע הוא תפקוד הכבד כל כך חשוב עבור חיית המחמד שלי? הכבד הוא האיבר השני בגודלו בגוף, נתפסת לעתים קרובות חשוב ביותר. ברפואה הסינית המסורתית, כבד בריא נראה הרכיב קריטי יותר לגוף את היכולת הטבעית להילחם במחלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מנכ"ל משרד התקשורת. בין פונקציות חשובות אחרות, הכבד אחראי סילוק רעלים החודרים לדם. גם מייצר מרה, אשר חיוני לעיכול שומנים, הוא האיבר המאחסן ויטמין A, D, E ו- k. תפקוד של הכבד הוא גם תקינותו של המערכת החיסונית, דבר המבטיח כי החתול או הכלב שלכם נשאר בריא. באופן טבעי יש הרבה מה שאפשר לעשות כדי לתמוך מערכת חיסונית בריאה. הנה כמה טיפים: * להימנע מחשיפה רעלים וכימיקלים ככל האפשר * אינם חושפים המחמד עשן סיגריה יד שניה.

* לתת את חיית המחמד תזונה מגוונת בריאה – וודאו שכללתם מנות של בשר פירות וירקות טריים, טריים * עיסוי אקופרסורה הוא גם מועיל לשיפור התפקוד של מערכת החיסון ואת הכבד. * כמו תמיד, תרגיל – היתרונות הם מרובים עבור חיית המחמד שלך ואתה! השימוש R שתרופות טבעיות ידועות שם המכיל שילוב של מיוחד נבחרים צמחי מרפא ידועים בנטייתם לתמוך את תפקוד המערכת החיסונית. שימש טוניק כללי, הם עוזרים לשמור על החתול או הכלב שלכם בריאות המרבי. * שינן רפואי (שן ההאריה) ידוע כדי להכיל את העקרונות מרה כי יש השפעה מיטיבה על הכבד ומערכת העיכול. שן האריה הוא גם המקור של ויטמינים ומינרלים, כולל ויטמין A, D, C, מספר B ויטמינים, ברזל, לציטין, סיליקון, אשלגן, מגנזיום, אבץ מנגן. הוא תומך בכבד, מסייע לשמור על איזון רמות לחץ דם נוזל ובריא בגוף. * קיפודנית ארגמנית ידוע בשל יתרונותיה נהדר לתפקוד המערכת החיסונית. בשימוש המושרית טבעי עבור המערכת החיסונית, אכינצאה מסייעת גם תמיכה מערכת הלימפה.

שימוש קבוע יכול לעזור לשמור על חיית המחמד שלך בריא כדי לתמוך במערכת החיסונית אמין. * ויתניה somnifera (Ashwagandha) נקרא גם 'הודית ג'ינסנג', והוא אחד מהצמחים tonic החשובים ביותר באיורוודי, סיוע צמיחה, בריאות ואת המרץ. שימוש קבוע יכול לעזור ולהזין דם ותמיכה בריא רמות המוגלובין. צמח זה מומלץ לעתים קרובות המושרית מערכתית, משקמת. * Sylibum marianus (גדילן מצוי) נחשב לאחד שיקויים, המטורפים herbaria החשוב ביותר של הכבד, השימוש של גדילן מצוי יכול להיות נעוצים יותר מ 2000 שנה. גדילן מצוי היה כפוף ניסויים קליניים רבים מראים בבירור את האפקטיביות שלה. מומלצת לעתים קרובות כדי לתמוך את הבריאות, תפקוד הכבד. ניתוח מדעי של גדילן מצוי מראה כי הוא מכיל פלבנואיד נקרא silymarin, אשר אחראי במידה רבה היתרונות טיפולית של צמח זה. Silymarin הוא נוגד חמצון מוכר היטב. זו תהיה השפעה ישירה על שמירה על בריאות מערכתית הכוללת של חיית המחמד שלך כמו הכבד הינו אחד האיברים החשובים ביותר של הגוף.