6 שלבים גריל סטייק מושלם

אין דבר טוב יותר לסטייק עסיסיים בגריל היטב. אבל כיצד הוא כי אני לא לשכפל מסעדה זו, דבק יקרים, עסיסיים, בפילה הפה שלך בצורה מושלמת בגריל? טוב, גיליתי כיצד צלי בקר בצורה מושלמת – ו הנה כיצד תוכל גם. 1. האפשרות של הבשר הוא חשוב! בסופרמרקט תיאר את "טוב עבור לצלות" כלל לא אומר שהוא. הבשר טוב. האם קטע עם פסי שומן בכל מקום.? חתכים אלה הם טובים: פילה ("מיניון"), – loin (צלעות-עין) בעיקרון זהה חותך את אשר הם יקיריהם במסעדה.

2. לאחר מכן, חימום מתאימות של הגריל חיונית. אם אתה משתמש בפחם, להפיץ 2 / 3 של לבנים מצד אחד ו- 1 / 3 של לבנים מאידך. בדרך זו שיש צד יותר של שריפת בשר ומקרר בצד עבור בשר. אם אתה משתמש בגריל גז, משהו טעמו יאבדו אבל אתה ברצונך להפעיל את החלק של המטבח חימום.

3. לאחר מכן שפשף את שני הצדדים של הבשר עם שמן, שער עם מלח ופלפל. היו נדיבים עם מלח ופלפל, מאחר שהוא נופל במהלך החקירה. 4. מקום-הבשר בצד חם עבור צריבת. לבשל בכל צד של שלוש דקות להגיע הצבע היפה של קרום בשר בגריל, אתה אוהב. בבדיקה של היד, כבר אמרתי כי אתה אמור להחזיק את היד באש במשך 3 שניות עד אין לקחת אותו! 5. מקום הבשר במקרר לבשל לפי רצונך. המבחן של יד המקרר, אמרתי, הוא 6-7 שניות. עליך להשתמש שעון עצר לבישול – בשר או להשתמש המתיחה של פיקו ולאחר בדיקה כדי לראות אם הבשר נעשה מספיק עבורך. לא רק לגזור ולחץ חפש לעתים קרובות מדי או שתאבדו את המיץ! 6. כאשר הבשר נעשה, אם להסיר הגריל ואפשר זה sit במשך 5 דקות לפחות. יש המכנים אותה "מנוחה". מותר למצב מיצים להפיץ בחזרה תהיה לך סטייק עסיסיים עם קרום נחמד. עוד מידע על צחי מלאך ניתן למצוא באינטרנט. בצע את השלבים הבאים, ניתן ליהנות בגריל בצורה מושלמת, עסיסיים, להמיס את פילה הפה להרשים, לספק שהתובעניים ביותר לאכול בשר! אודות המחברת: לורה Bankston הוא המחבר של מכירת הבינלאומי במטבח עם ילדים תוכניות לימודים: "מטבח Homeschool בתיבת" ו- "ספר Homeschool". שלושת בניו בית ספר, בית הספר כעת תמיכה אתרי אינטרנט מנהל את העסק המשפחתי של שירות. לקבלת מידע אודות התוכנית הלימודים ושירותים עבור דף הבית של תמיכה de libre של בית, נא בקר של