AKAI משחרר את הידיים כדי לשלוט על המכונית.

קו ראש יחידות AKAI המותג בתוספת מודל חדש עם תמיכה בטכנולוגיה אלחוטית Bluetooth. מפתחי מקלט CD/MP3, ACR-224MMU מתגלמת במכשיר אחד מספר תכונות שימושיות מאוד. אחת מגולות הכותרת של המכשיר הוא תומך Bluetooth A2DP פרופיל (מתקדם שמע הפצה פרופיל). הודות לתמיכת של פרופיל זה, יחידת בראש לא רק מנגן MP3 ו- WMA קבצים הקליט לדיסקים, זיכרון כרטיסי SD/MMC, כונני הבזק מסוג USB, אבל גם כל סוגי הקבצים הנתמכים על ידי נייד טלפון. לפיכך, מספר סוגי קבצי שמע הנתמכים של ACR-224MMU הרבה יותר מאשר קונבנציונאלי MP3-מקלטי. למשתמש יש אפשרות להוריד את השירים האהובים עליכם עם "הטלפון הנייד" ומיד .

תקשיבי להם באמצעות מערכת שמע לרכב באיכות גבוהה. להשתמש את הפונקציונליות שמספק את Bluetooth מופעל התקן (בהתאם לדגם הטלפון), קלה ונוחה. על מנת "להציג" טלפון סלולרי עם הראש התקן האחרון מספיק להקיש על לחצן אחד בלבד. כדי לשלוט בהשמעה של קבצי שמע באמצעות Bluetooth אינה קשה יותר נורמלי הרשומות על גבי תקליטור. הודות לתמיכת בפרופיל AVRCP (אודיו/וידאו שלט פרופיל) בעת השמעת באמצעות Bluetooth באמצעות האיברים של הבקרה יחידת בראש תכונות מהר קדימה/אחורה, לקפוץ הקודם/הבא השמעת קובץ השמע. בנוסף, באפשרותך להשהות הפעלה ואחרי להמשיך מהמקום בו. ו, כמובן, זמין עבור כל headunit זמינים רבים התאמת אפשרויות צליל. השמעת שמע בלבד תכונה לא סופק על ידי ACR-224MMU, בזכות טכנולוגיה אלחוטית של Bluetooth.

מודל זה תומך גם פרופילים הידיים חינם ולהגדיר את הראש, המאפשר לנהג לנהל שיחת טלפון מבלי להרים את הידיים שלך ההיגוי ומיקוד על הכביש. הרמקול הוא מאוד נוח, אבל במקרה של צריך המשתמש ניתן לעבור את השיחה מהמקלט לטלפון הנייד או מהטלפון יחידת ראש. להזדמנויות הרשום צריך להוסיף קול חיוג, מחייג עם. לוח הבקרה חיוג חוזר, חיוג מהיר, דואר קולי, היוצא תצוגת מספר, נכנסות ושיחות שלא נענו, הורדה של הטלפונים SIM כרטיס הטלפון וזיכרון, להתאים את הטבעת נפח-ביצוע כל הפונקציות האלה מספק מודל חדש של AKAI. ACR-224MMU דגם תכונות בלתי נשכח עיצוב אלגנטי ארגונומיה ומחושבת. הפקדים הנמצאים בשימוש לעתים תכופות ביותר, כולל לחצנים להגיב שיחת טלפון ותבטל את זה. ממוקם בצד ימין של התצוגה, הגישה הנוחה ביותר לאזור. עבור תפריט ניווט מקלט, חיפוש רדיו, המעבר בין מסלולים, לכוונן את הגדרות השמע ולנהל פונקציות אחרות הוא משמש את נוח טבעת כפתור ג'ויסטיק המרכזית. את תכונות מעניינות של המקבל צריך להיות ציין שומר מסך מונפשים, בחר המשתמש רשאי, לפי שיקול דעתה הבלעדי. כדי להתאים את איכות התמונה סיכות תצוגה, משתמשים יכולים להשתמש את הבקר ואת עמעם. אם האפשרויות הללו יראה לא מספיקות, באפשרותך לבחור יום או לילה להציג מידע מצב. בשעות אחר הצהריים סמלים גרפיים במצב כהה מוצגים על רקע בהיר, בהיר בלילה נגד כהה. אכפת לך הנוחות של המשתמש מרגיש בדרכים רבות. לדוגמה, הפונקציה לוח שנה מאוד נוח. אנחנו מחכים לסוף השבוע, זוכר באיזה יום בשבוע, אבל היום המספר? המקלט החדש ACR-224MMU תמיד זוכרים. על זה מראה על מציג לא רק את השעה והתאריך הנוכחיים (יום, חודש, שנה). כאשר אתה מפעיל את השפופרת, אתה מוזמן . הכיתוב ראוי לציין כי ברכה משתנה בהתאם השעה ביום. נוחות נוספים למשתמש יוצרת ומציגה תצוגה גרפית ID3 תגים ושמות קבצים בשפה הרוסית. נוח ושימוש טיונר רגישה מאוד עם דיגיטלי כוונון במהירות בתחנה. באופן כללי, הנוחיות יחידת בראש חדש כל כך שזה די קשה לפרט את כולם. אנחנו פשוט מציעים זה! היום ACR-224MMU יום זה המודל ב מקלטי CD/MP3 קו AKAI. מפרט: תבנית: MP3, WMA, CD-DA מדיה: cd-ROM, CD-R, CD-RW, SD/MMC, USB כונני הבזק, גבוהה W/VHF/UHF/FM סטריאו מקלט דיגיטלי התחנות הקבועות מראש: 12-FM, 6 – VHF 12-NE 30 תחנת בתדירות זיכרון של הזיכרון המקומי סינתיסייזר תחנות המקבל באופן אוטומטי, לגלוש התגיות שנשמרו תחנות אלקטרונית ID3 תמיכה הלם אנטי רוסית ואנגלית להציג את שמות התיקיות, קבצים רוסית והפלט כוח מרבי תאריך שעונים לועזי (היום הנוכחי, חודש, שנה): 4 × 50 W נשלף מתקפלים מספר לוח בקרה מראש מצבי אקולייזר: שינון 4 האחרון מקם במסלול CD-DA, MP3, WMA התאמת אילם: בס/טרבל קדמי/אחורי, stereobalans, עוצמת תמיכה פרופילים: A2DP/AVRCP, הידיים חינם הראש להגדיר קו מיקרופון רגיש פלט RCA: 1 זוג ISO מחבר להציג החדות צג LCD סיכות הבחירה דימר אנימציה טכנולוגיה אלחוטית של Bluetooth zastavkiPodderzhka (פונקציונליות תלוי בדגם הטלפון): חיוג קולי, מחייג עם לוח הבקרה, מתקשר, החיוג, המשיבון היוצא תצוגת מספר, נכנסות ושיחות שלא נענו, להוריד את כרטיס ה-SIM טלפונים, להוריד זיכרון ספר טלפונים התאמת עוצמת קול צלצול טלפון, מיתוג שיחה מהטלפון למערכת המקלט או המקלט בטלפון. To know more about this subject visit פרופ ליאור רוקח. השמעת קול מהטלפון הנייד שלך באמצעות Bluetooth: להתאים את עוצמת הקול, הפעל/השהה/עצירה/מהיר קדימה/אחורה, נדלג המסלול הקודם/הבא.