הפיקוח על מוסדות פיננסיים כמו להעביר כסף

העברות כספים מרוסיה צ'כיה. באחד המאמרים שלנו תוארה ההליך לקבלת היתר מגורים בצ'כיה, עם כל התכונות של חייזר בצ'כיה, רכישת נדל"ן, לנסוע באירופה, של יותר משני ביטוח, חינוך, דיור, אותך ואת הילדים שלך. קבלת אשרת שהייה שלך, לקנות נכסים, פתיחת ישות משפטית בצ'כיה, רכישת מכונית – שירותים נחוצים לשלם. מאמר זה יתמקד בנושא של תרגום של החיסכון שלך (כסף) בצ'כיה. יש אפשרות variantov.Pervym כמה היא להעביר כסף לישות חשבון, אשר רשום או יירשם בצ'כיה, ובו תוכלו המייסד. אדם המשפטי חייב לפתוח חשבון באחד הבנקים הצ'כי במטבע לאומי (צ כתרים).

בתחילה, ב חשבון זה מוזן מהון המניות של החברה בהיקף של 200 000 kroons. לפני העברת כספים מרוסיה ומדינות חבר העמים או אחרים, עליך לפנות למשרד מיסוי המקומי שלך, הצהרה כי יש לך חשבון בנק זר ולבקש היתר להעביר כספים לחו"ל. הרשאה זו תהיה עילה העברת כספים בצ'כית הבנק. כאשר הרישום הסכום בכל מטבע על חשבון הבנק הצ'כי להיות נרשם כתרים הצ'כית בקצב הפנימי של הבנק, במועד ההרשמה. שירות לכל בנק הצ'כי מסופק לשמור שירות ישות בחשבון השוטף שלך באינטרנט, כך שאתה להיות מסוגל לנהל את הכסף שלהם, להיות בכל מדינה. האפשרות השנייה היא לפתוח חשבון בנק הצ'כי של הפרט.

זה יהיה על חשבון בשם שלך, ניתן לפתוח בכל מטבע זר, בהתאמה, כל זיכוי לחשבון יבוצע בתוך הנבחרת בעת פתיחת חשבון מטבע. נתונים על חשבון זה, כדאי גם להודיע ​​למשרד מיסוי, הממוקם למקום מגוריך קבע. חשבון עובר ושב ישות משפטית או חשבון אישי כלשהו של הבנקים צ'כיה יעזור לכם לגלות העובדים שלנו באמצעות שליח, ללא ביקורך צ'כיה או בנוכחות שלך. ייפוי כוח לפתוח חשבון, מוסמך נוטריוני על ידי נוטריון שלך יתורגם מתורגמן מוסמך בית המשפט הצ'כי בצ'כיה. העברת כספים בארה"ב או המחאות הנוסעים האחרים היא גם אופציה אפשרית. במקרה זה, אתה צריך למצוא מוסד פיננסי במולדתם, אשר מספק סוג כזה של שירות ארגון בצ'כיה, אשר לוקח (קונה), המחאות נוסעים ולהתמקד במהלך אחד המטבעות בעולם. עקב הפסדים את ההשפעות של המטבע הוא בלתי נמנע זה הכל תלוי בך ערכו ניתוח ראשוני של שוק השירותים הפיננסיים. אם כבר יש לך חשבון אישי בבנק ברוסיה, אז אתה יכול לקבל על חשבון האשראי, חיוב כרטיס אוניברסלי, ומבלי להצהיר זאת הייצוא לרפובליקה הצ'כית. לדוגמה, מה שהופך אותו תייר או לטווח קצר ויזה. הבא עלינו למצוא את הבנק כי יהיה מוכן להשקיע העסקה להעברת החיסכון שלך הבנק הרוסי לפתוח חשבון משלו להעביר כספים אליו. הפסד בתרגום הוא בין 2% עד 3 מתוך העסקה. תרגם יורו במזומן או דולרים, כדאי באמצעות מוסדות פיננסיים יוניסטרים, המערב האיחוד או צ'ק פוינט. יוניסטרים של האופציות הוא הארגון הכי אטרקטיבי, כמו אחוז ההעברה (הוראה) הוא total1, 5% מסכום העבירה. התרגום עצמו בפראג, אתה יכול לקבל במטבע שבו אתה מעביר נשלח על ידי השולח. ההגבלה היחידה היא כי ביום אחד מן יוניסטרים ארגון אחד יחיד לוקח לא יותר מ 5000 $ או 3000 €, אבל נותן את אותו פיזית הפנים בפראג היא ללא האיחוד מחסום ogranicheniy.Vestern עבור שירות שלהם 3% תשלום, במשרדי פראג של הבנקים לתת כספים כדי להעביר לעתים קרובות רק במטבע המקומי (CZK) סכום השווה ל ההעברה יורו או דולרים נמוכה (רווחי) kursu.Otdeleniya ארגונים אלה בעיר תוכלו למצוא מידע internete.Vazhnoy עבור אזרחים זרים לחצות את הגבול של כל סוגי ויזות, היא להגביל את הייצוא של מזומנים. כמות המזומנים לא מוכרז הוא 10 דולר או 000 € 7000. לפיכך, אם אתה נושא אקדח סכום גדול, לצורך ההכרזה נדרשת. הבטיחות של החיסכון שלך, העתיד שלך ושל ילדיך. להיות ערניים.