טיולי נוער

Youth travel תכלול הצעות של נסיעה אחרת לאנשים צעירים, בגילאים בין 12 ל 26 שנים. ניתן להזמין יחד עם השלמת את-הרמות או אחרים האקדמי כמו בקיץ. נוער נסיעות המציע מיועדת במיוחד לצרכים של מטיילים צעירים. המשמעות היא, בדרך כלל, כי הטופס ההגעה ייתכן כבר מתקיימים בצורה שונה. כאן תמצאו הצעות הגעת האוטובוסים של הרכבת כמו גם בטיסה. אך גם ההגעה שלו.

לינה במלון שונים במקרים מסוימים כדי לארוז הצעות לחג, משום שהציע לא רק מלונות, אך גם לינה באוהלים, בתים ניידים, מולטי-שכב עם חדרים. כל טיולי נוער ומוגדרת על ידי, תכנית בידור רב מוצע. ספורט או אפילו בתי הספר הציע, כך גם ללא ליווי אנשים צעירים למצוא חיבור במהירות, לא יכול להתלונן על שעמום. מאפיין מבוקרים נוער הנסיעות הוא גם, כי עובדי נוער כבר בעת השארת אנשים צעירים עד נסיעה הלוך במהלך בצעירותם, ללוות ולתמוך. היעדים הפופולריים ביותר לטיולים נוער מכוונים מדינות ספרד וצרפת.

הצעות במקטע התחתון של מחיר מוצגים כאן, אשר ניתן בחלקו להיות מונע עם הטופס הזולים של נסיעה באוטובוס. בצרפת כגון מקומות נרבון מוצעים ארדש, Plagne איש Boucau. בכל מקומות הלינה ממוקמים במחנה. ב ספרד, בפרט היעד כדי Lloret de Mar, Calella de Mar, Malgrat דה מאר דה פינדה Mar, גם Torremolinos גבוהות בקורס. היבשת ספרדי גם מספק את המסע באוטובוס, זאת עם ההצעה הכי פחות יקר תחת youth travel.