למה צריך את העסק באמצעות האינטרנט

"לא לנסות להיות אדם של הצלחה, אבל הערכים של האדם." אלברט איינשטיין. מוקדש: לכל הנוגעים לחיות באיכות חיים טובה יותר. כמה ימים לפני שהתחלתי לשאול: למה אני פעילות הוא עושה? זה עכשיו אני מוצא את ההזדמנות לאחר שיש בא לידי ביטוי הרבה על העניין כי אני כותב מאמר זה. ללא ספק בשבילי זה יהיה תעסוקתית "חיזוק", בשבילך, מה שהופך את זה? להבין, לכבד את האינדיבידואליות והיכולת של החלטה למרבה המזל יש כבני חשיבה חברתית, ליצור אותו או לא, לא לנסות של לשכנע אותך או לשכנע אותך לעשות עסקים באמצעות האינטרנט, במיוחד אם לא יש ממש ברור למה זה נעשה. זה נכון שזה אופציה מעניינת ופוטנציאליים כדי להגדיל את ההכנסה שלנו, אבל כמו כל פעילות עצבנש, צריך להיות מונע על ידי ייעוד. להגיב השאלה, קודם כל, אני אספר לך קצת מהניסיון שלי בתחילת זה: אחרי שסיים מכללה ואפילו כאשר התחלתי לעבוד בזמן של office ועם קצת הכנסה טובה, קורה שאני מוצא עם כל אדם, אשר התחיל פרויקט של מתחייב מסוים עסקים, זה לא יצא, הנושא של אותם מדברים עסקים באמצעות האינטרנט.

הסברתי בקצרה מה היה, ואז היה הנושא. לאחר כמה זמן אני שקוע בתוך האינטרנט מנסה לתעד, (אני חייב להודות), ואיבדתי אותי עם כמה שיותר מידע, חוסר בהירות, המתודולוגיה עבודה וחוסר דגש על דרישות המידע. גם פוגע מעט מי הוא אחד עם "מכתבי מכירה" שבו אפילו בלי לנסות כדי שלנו השכל הישר. כלומר אלה מבטיח לך כי בקרוב אתה מיליונר. להיעלב, מאכזב כי כאשר אחד מהם נמצא באינטרנט סביר יותר כי הוא מחפש פתרון לבעיה או כאלה אשר. האינטרנט הוא התוכן. אין ספק יהיו אנשים אשר מאמינים במכתבים מכירות ואשר ברור מאוכזבים.

אין ספק זה מתסכל וכואב. להקדיש את זה פעילות זו דורשת מקצועיות ומשמעת. בסופו של דבר זו פעילות כלכלית אשר נדרש בנוסף להקדיש זמן ויצירתיות וכן לחדש, לדבוק הקוד האתי. עד לא אחת יש לנקות אותו קודם לכן, לא במאי מחוץ הזה "morass אינפורמטיבי" איזה אחד הוא נראה לכוד. במונחים מוטיבציה שעניתי כי פעילות זו כי הם לייצר הכנסה נוספת, מאפשר לי לגדול באופן מקצועי שניהם בתחום שיווק פילוסופיה, לכן, זה כמו ערוץ תקשורת, נותן לי ההזדמנות כדי לשקף, לחקור, ליצור ערך אינפורמטיבי תוכן זה גורם לי אי פעם יותר מקצועי בפעילות שלי. למדתי שיש סבלנות, התמדה ונחישות. אולי מה שאני נכשל, חיזקה אותי לא שיש את המיומנות ואת היכולת להסביר שלי אהוב למתרחש. זה חלק של הטבע האנושי שלנו לדבוק התנגדות לכל שינוי. המשפחה שלי נפל. הדינמיקה. למרבה המזל זה עזר לי הרבה כי הוא עשה יותר afilara את ההצדקה המקצועית שלי תוך כדי הפעילות. להם יש להם הצלחה ועושר רגשית כי אני מצב מנצח. רק לי מפחית את ההערה, קורא יקר, כי אם באמת הולך לשכשך את מודל זה כלכלי, שתעביר עם הרשעה ואתה להזהיר שלא יהיה "מיליונר של הלילה אליו מחר". אם אתה מקבל הכנסה גם לגדול כאדם לא רק עבור המכשולים ואת ערך מידע חדש זה אתה ללכת בידיעה שיש להם חונכים (למצוא אותן), אשר ידריך אותך בדרך נפלאה זו. ואם בחוץ זמן קצר, זה אפשרי לקבל חברים חדשים. סוף סוף יש "ערך מוסף" בפעילות זו, יש לך סיכוי גבוה מכם להתחיל לחיות איכות חיים ראויה של מאמץ משלך, אתה למעשה להחליט כיצד ברצונך לחיות ולהוריד את האתגר להגשים את החלומות שלך. ברכות.