מנהיגות מעצבת

"שאתה מגדיר מנהיגות כמו היכולת להפוך חזון למציאות". Todo חנוך ליבנה וורן כי מזוהה בתור מנהיג הוא מפני שהיא מביאה יחד מספר תכונות כי לא כל פיתחו, אנשים בעלי תכונות מסוימות המאפשרת להם יש חסידים, כי אנשים להם ביטחון אותו, אבל גם הם גנרטורים של שינויים לוודא proactivity והעתקות מעל לכל מנהיגי בהיבטים אלה דורשים אותו. זו הזדמנות אנחנו נכנסים מה מייצג את תפקיד המנהיג מעצבת. מבחינה זו נאמר, כי: מנהיגות דורש שינוי שלך דרך התנהגות, כשלפניו טרנספורמציה של איך אתה חושב וחש. מנהיגות דורש refocusing נפשית.

מנהיגות פירושה הצורה הייחודית ותפיסה חדשה לעיתים קרובות, הוא שינוי רדיקלי. המנהיג מציג הערכה עמוקה עבור החופש האנושי. מנהיג מבין נס, המסתורין ואת הצורך טרנספורמציה. חואן חוסה Bertamoni, זו מנהיגות מנסה לשנות את המציאות מזכיר לנו עובש הערכים, האידיאלים לעיל. הוא שוכן על בסיסים הבאים: בונה על האדם עמוק שיהיה יש משמעות. הוא מפריד בין הגורמים של סימפטומים ופועל preventively.

מעבר היום-יומית עסקים שחרורים הפוטנציאל האנושי. מתכוונת להשיג תוצאות לטווח ארוך מבלי להתפשר על עקרונות וערכים אנושיים. ההנהגה של טרנספורמציה שואפת "להמיר" אנשים וארגונים. לשנות את דעתם ואת ליבם, הרחב את החזון שלהם ואת האפשרויות שלהם, ולסייע להם התנהגות עקבית עם אמונותיהם, ולהניע כדי לבצע שינויים קבועים. מנהיג הוא מאוד ממוקדים מיטוב הצמיחה של אנשים עם שינויי הצורה הללו דורשים כדי למטב את הביצועים שלו, תורמים כמיטב יכולתם. תכונות אשר דורש טיפוח בעצמו ובמקומות אחרים, מנהיג טרנספורמציה אומר לנו Bertarmini, נמנים: חזון: צילום של הצדיקים לעתיד שברצונך ליצור, מעורר השראה עבור מטיילים אחרים אחרים. יוזמה: מודעות שיש לו החופש, את הזכות ואף החובה לפעול למען עצמו שישפרו את הדברים. אמינות: היכולת אי-יכולתם בהתנהגות שלו עם אנשים נוספים. Drücker פיטר מומחה מגדיר היבט זה כמו: "התנהגות ללא הפתעות" סבלנות: עם העם ואת תהליך השינוי עצמו. הבנת השינוי הוא משימה קשה המערבת ומקווים אנשים, למרות שהיא מתחילה באזור אחד של החיים שלך (כגון עבודה, לדוגמה). כבוד: היכולת להגשים את ההתחייבויות ההנחה עם אחרים ועם עצמו. מבחינה זו יש יבואו לידי ביטוי בפעולה של המנהיג ניצול מלא של המשאבים של אנשיה: העוצמות על-ידי הפיכת רלוונטי ולא רלוונטיים החולשות שלו. אומץ: אריסטו האמין כי אומץ היה הראשון של גבריות האנושי, כי זה היה אפשרי אחרים. אומץ מתחילה עם ההחלטה להתמודד עם האמת העמוקה ביותר על קיום: ההכרה כי אנחנו חופשיים לבחור מי אנחנו בכל רגע. תשוקה: אנחנו תוצר של הרצון שלנו. עשינו את עצמנו, במובן העמוק ביותר. אחת הבעיות החמורות ביותר של החיים הוא צמצומו: ליצור מנגנוני ההגנה כדי להגן עלינו מפני החרדה שמלווה חופש מכיוון נותן לנו לחשוש נפרשים הפוטנציאל שלנו. זו היתה ההגדרה של psychoneuroses פרויד: "להגביל את הדרך בה אנו חיים כדי להיות מסוגל להגביל את כמות חרדה שאנו חווים". רוחאס איזבל מריה, לנו מוסיף על זה מעניין, היותו כפוף, מעצבת-מנהיגות, מרמז על העלייה של היכולות של חברי ארגון לפתור באופן אישי או קולקטיבי בבעיות שונות החלטות. מנהיגות מעצבת ולכן הוא התרבות של שינוי, הסוכן צורת ההתפתחות של התרבות הארגונית. הגורמים קלאסי הכלולים במנהיגות מעצבת הם: כדי) כריזמה: היכולת כדי לרגש, להעביר אמון וכבוד. (ב) בודדים שיקול: רווחית תשומת לב אישית לכל חבר, מתייחס כפוף כל אחד בנפרד, נותן הדרכה רצוי. (ג) גירוי רוחני: קידום גישות חדשות בעיות ישנות, דגש על מודיעין, רציונליות, ופתרון בעיות. (ד) השראה: מגבירה אופטימיות והתלהבות. (e) סובלנות פסיכולוגי: השתמש חוש הומור כדי להצביע על טעויות, כדי לפתור התנגשויות, כדי לטפל בזמנים קשים. (f) היכולת לבנות של "משותפת מנהיגות" מבוסס על תרבות בהשתתפות: יוצרת תנאים כך חסידיו לשתף פעולה אתו בהגדרת המשימה, גורם להם חלק החזון שלהם וליצור של הסכמה על הערכים צריך לתת סגנון לארגון. (ז) הוא מחשיב "עבודת צוות" כמו אסטרטגיה חשוב המפיקה את הסינרגיה הצורך להשיג תוצאות טובות יותר בארגון. (ח) מוקדש זמן ומשאבים "נוסף הדרכה" שלו משתפי-פעולה בינוני היסוד צמיחה אישית, דרך לכלול אותם ביישום טכנולוגיות חדשות לעבודה שלהם. (i) מנהיג פינדהורן מחשיב אותו ממלא תפקיד סמלי של רשות אשר מאפשר לו להיות "נציג מוסדי" של הארגון, בתור שכזה, עליך להגדיר דוגמה של עבודה קשה, זמינות ויושר בהופעות שלהם, אשר חייב להיות עקבי עם חזון, חזון וערכים של הארגון. 5/03/09