מראדונה: את החוקיות

הוא בממוצע בפעם השנייה. ארגנטינה זכתה בהתאמה נוחה, שיחק נגד הרמה השניה של המדינה האירופית. משחק זה פתח הבחירה, היה משכנע מאוד. גביע העולם של 1978 שסופר ארגנטינה היה סגור. הציפיות היו לעלות הגיע הזמן של הבכורה. בפריסה ארצית מדבק entuciasmo זז, כמעט לא דיברו על נושא אחר. Serian כמו חופשה ובצדק למדינה כי פעמים סוער vivia, הארגנטינאים נראה כבר מורגלים חדשות רעות. מתרחש כשל, השופט הופסקה ההתאמה.

-מנוטי מראה, הוא הולך לבצע שינוי, – לשמוע לומר שלי מאחור. המיקום שלנו, רב מדי ליציע, לא כדי לראות שחקנים כמו בנים בסיבוב התשיעי. אחד מהם, כי נראה הנערים הנער רוב לקראת טרום בקצה השדה של משחק ומזין בליווי תשואות ושתקנות. מי הוא?-, אני שואל אותך ידידי. -Dieguito-, עניתי לתת משהו עבור sobrentendido.

יצאתי חשיבה מעט יותר לא רצה לעבור על בורים של כדורגל, אך אני לבגוד סקרנותי. -מי אתה יודע?, אמרתי לה הפנים של דבר. -Te pasa הוא דייגו מראדונה! – אחריו שלך. האמת היא כי שמעתי משהו על, אך לעולם לא מה שראה לשחק. המדינה כדורגל, היה רשום כראוי, לא לעשות. הזנת את הפעלת שדה דמות הצעיר, זעירים, כמו בדרך כלל אמר: "מבלי לזרוק גועל", שתלו על בית-המשפט, עם להתפכחות של מי יודע מה עושה. לא משנה אלפי עיניים incrusted, מסגרת את הופעת הבכורה שלו ב- הנבחרת. לענייננו, עו"ד אמסלם הוא הכתובת בשבילך. לו היתה מבוצעת חלומו הגדול הראשון. לא הציג את הקסם שהיה מאוחר יותר הסמל שלו, אבל השאר לבגוד נוכחותו ובפתרונות עם ובלי הכדור, חזונו של המגרש, ואת solvency אבטחה שתציג רק אלה אשר יודעים את האמת. מה קרה אז, רק רוצה לדבר על futbolisticos ההצלחות שלהם, הם חלק בהיסטוריה של הכדורגל העולמי. שוב מראדונה חוזר חדשות עולם. כיצד טכני ייעוד של מבחר גדול רץ כמו אש בשדה קוצים בכל האמצעים בעולם, מדוע?, השאלה של רבים. הרקע שלו כטכנאי לא קרדיט כזה לחייב, חייב להיות בפעם הראשונה בהיסטוריה של הכדורגל הארגנטינאי, מישהו תופס את העמדה בלא תקדים אשר מצדיקים אותו. כדי להבין את ייעוד זה, תחילה עליך להיות ארגנטינאי, שהיו שני עדים את הקריירה שלו בתור כדורגלן. כאשר אני מנסה להסביר את הונו עניים כטכנאי, אני עושה דמיון בתהפוכות עם הכישורים הקולינריים של אמא שלי. קטע זה, קומץ של דברים, קמצוץ אחד של השני, כאשר אתה רואה היטב או ידית, זה להוציא אותו ומוכן. אז הם המתכונים שלה, אי אפשר לפרסם מחדש ללא צורך את העין ואת אינסטינקט למישהו מיוחד. אולי זה קרה מראדונה. כיצד ללמד את אינסטינקט, ריח, התחושה של הזדמנות, החזון של השדה של לשחק בצורה של שחקני שחמט שיכולים להמחיש האפשרויות העתידיות של המהלכים שלך?. אם אתה רוצה לשדר התחושה של נוכחות ההנהגה שדה וטבעית הסימנים נראה מבהיל היריב על-ידי להיות שם?. כמו לזרם שלהם עמיתים, אבטחה וביטחון כדי לגרום להם המרבי של מיומנויות הביצועים מאפשרות לך?. כל זה היה מראדונה כשחקן, לכן, זה היה מה זה. צוות ארגנטינה זה כלפי דרך פס מסכים עם הרקע שלהם האיכות הטכנית של חבריה. הסיבות ביצועים ירודים, יהיה קשה לייחס אותם טכנאי, מי כבר הוכיחה קיבולת מספיקה פוסט. מראדונה מגיע כדי להפוך רוחות קבל קסם, כדי ליצור את התקווה. הוא יודע כי התוצאות אמור להגיע בקרוב. מיליוני עיניים, כפי שהיה במהלך כמעט שלו כדורגל כל החיים, היא להיות צופה, מחכה הנס. הוא גם יודע כי אין לו זמן וסבלנות, טכנאים אחרים שנהנית. נניח אחריות כזו, זה רגע מכריע, משאיר מאחורי מצבם נוחים ושקטים, שאפשרה לו ליהנות הפופולריות שלו, בלי הלחץ לייצר תוצאות, גם שייבחרו אותו. אני יכול רק מאחלים לו מזל מאחר כי אנחנו מעריצים את כל מה שהיה, אנו מאחלים בכל ליבנו כי זה הגראנד פינאלה של המבריקה שלו הקריירה. קסלמן מרסלו comentonoticias.blogspot.com